Multiscaffolding

Kraków

Opinie o Multiscaffolding

mak
użytkownik zarejestrowany

@Majje opierając się na jedynie usłyszanych opiniach, ciężko się wściekać o cokolwiek :)

chuck 34

Ta firma to nieporozumienie ,banda zlodzieji i idjotow szkoda sie wypowiadac !!!.

W tej Szwedzkiej firmie ściany mają uszy bardzo duże!! I każdy kto podnosi głoś jest eliminowany . Dwójka panów prezesów J I A szybciutko ukraca jakiekolwiek żądania i spekulacje !! I tak już robią od czasu przyjazdu pierwszych polaków do pracy i to nie tylko w Multi.Kręcą i dorabiają się już od bardzo dawna.

tymi
użytkownik zarejestrowany

no myślę że nikt w dzisiejszych czasach nie jest tak odważny żeby taki strajk rozpocząć lub nawet brać w nim udział, bo patrzać na to obiektywnie, to tyle teraz bezrobotnych, że na pewno Multiscaffolding zdaje sobie sprawę, że jak nie Ci pracownicy to inni przyjdą na pewno do pracy i wezmą ją z pocałowaniem w rękę nawet

rere

(usunięte przez administratora) nadal nasz koszą na kasie w tej sprawie nic się nie zmieniło od początku.

rere

Mógł by ktoś mi pomóc jak dostać się do tej firmy. Słyszałem że można tam dobrze zarobić bo robią na bełchatowie i zarabiają po siedem koła. Wiem bo kuzyn rozmawiał z jakimś gostkiem, podobno ledwo rozgarnięty. Jak ktoś ma jakieś informacje to niech się podzieli.

u pana PP zarabia się bardzo dobrze, wypłaty są w wysokości 1300zł

cooooooooooooooooooooo............................

jakie 6 lat, ta smieszna firma nie trwała dłuzej jak dwa lata.szesc lat to byli tu z dojazdem z krakowa,wsi.

idioci

a ktoś coś wie co robią teraz te (usunięte przez administratora)?

oto

czyżby (usunięte przez administratora)zapomnieli o forum swojej wspaniałej firmy którą tak usilnie budowali przez sześć lat?

oto

(usunięte przez administratora)Ja tez odchodze bo nic sie nie zmienilo fiszek nie ma trzeci miesac przyjezdzaja nowe buraki a (usunięte przez administratora) .Odeszli bo mieli dos klamstwa i ac jaja.

fascynat

dalej jestes zafascynowany ta firma:)

pletacc

no i co gdzie pracujesz (usunięte przez administratora).teraz pewnie sie spotkamy w pletacu?

fack you

no i co chłopaki czy warto było byc(usunięte przez administratora) dla innych? teraz trzeba odświerzyc znajomosci, tylko troche bedzie trudno bo kazdy wie ze sie w szwecji było [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e.....m,pozdrwienia dla braci (usunięte przez administratora):)

oto

Jak to pięknie \'\' nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka\" zawsze to (usunięte przez administratora) nadzorcza decydowali kogo wykopać. (usunięte przez administratora)

oto

(usunięte przez administratora)odeszli bo ich (usunięte przez administratora)zwolnił, a nie odeszli sami, ktoś tu nie jest w temacie

ha ha

cyć - 2012-07-14 17:44:12 Gosciu nie jesteś chyba w temacie obecnie bo tam nie ma już (usunięte przez moderatora) . Gównym szefem jest już od tego roku tylko (usunięte przez moderatora) i (usunięte przez moderatora) . Był podział i skończyło sie wszystko .Teraz są luzy i godziny .:)

fac...........

jeszcze ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] istnieje???????????????????????

cyć

A (usunięte przez moderatora) odeszli bo już mieli dość rozkazów i ciągłego sterowania z strony szwedów.

cyć

Gosciu nie jesteś chyba w temacie obecnie bo tam nie ma już (usunięte przez moderatora) . Gównym szefem jest już od tego roku tylko (usunięte przez moderatora) i (usunięte przez moderatora) Był podział i skończyło sie wszystko .Teraz są luzy i godziny .

?

To mógł napisać tylko jeden z tych (usunięte przez moderatora)

karol

witam panowie mam pytanie czy firma przyjmuje teraz ludzi mam rok nieco ponad doswiadczenia w pracy na rusztowaniach w szwecji ale biegla znajomosc jezyka ang i checi do pracy czy bylaby szansa dostac sie do multi bo koleg mowil ze tak pozdrawiam

hhh....

anonim - 2011-01-26 20:15:05 ( usunięte przez administratora ). nie wiecie nawet co piszecie i o kim piszecie.. dobrze że już za chwilę już was nie będzie w tym kraju... ja aż za dużo ale mam tro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więcej oleju w głowie niż wy razem wzięci !!!!!!;)

Ktoś

Ludzie jak (usunięte przez moderatora) wam nie odpowiada i tak zła jest ta firma idźcie sobie do plettac-a to dopiero przysiądziecie na dupy a słyszałem opinie od ludzi i to pracujących po 2 lata w plettac-u a co do M.S.AB firma bardzo dobra nie mam co narzekać jak mówią to tak jest wszystko czarno na białym względem pracy jak i płacy.

ale tu jest poważny błąd ortograficzny!!!! ha ha

( usunięte przez administratora ). nie wiecie nawet co piszecie i o kim piszecie.. dobrze że już za chwilę już was nie będzie w tym kraju... ja aż za dużo ale mam trochu więcej oleju w głowie niż wy razem wzięci !!!!!!

satilla-goteborg

ta firma jest niegodna zainteresowania.w 20 mieszkaja w domie jednorodzinnym na Satilli,tragedia brak wody cieplej miejsca,znam to bo pracowalem u u nich tzn( usunięte przez administratora ) to jest dopiero [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka od nich.

Uwaga( usunięte przez administratora ) ludzi jak mogÃ���, juz nie placa za przejazd i jedzenia nie daja nie oplaca sie u niech robic.

XYZ

Czy to nie jest czasami firma znanych ( usunięte przez administratora )? Jeżeli tak to daj sobie spokój. Nie zadawaj sie z tymi ludźmi !

Scaffolder

Czy ktoś coś wie o tej firmie ? Podobno można wyjechać na kontrakt do Szwecji. Jakie są warunki płacowe, pracy. Doradźcie coś

Zostaw opinię o Multiscaffolding - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multiscaffolding