Opinie o opoltrans-Brzezie w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie opoltrans-Brzezie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie opoltrans-Brzezie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o opoltrans-Brzezie w Opole

Pokrzywdzony

Aha i (usunięte przez administratora) Panią Segiet!!

Isztwan

Januszu Wiszczuku!!! Skurwiszonie jeden!! weź rób porządki nie tylko na magazynie, ale też za informatyków (usunięte przez administratora)

Isztwan

JESTEM BARDZO OBRAŻONY NA OPOLTRANS. NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ, ŻE TAK JESZCZE W (usunięte przez administratora) POLECĄ. Z DZIALE INFORMATYKI NIECH ZATRUDNIAJĄ NIE WIEM... LEKARZY CZY ROLNIKÓW.

Były informatyk

Zapomnijcie nawet o branży IT, która (nawet z tym kierownictwem) i tak się nie rozwinie!! Zapomnijcie!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie opoltrans-Brzezie? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Pokrzywdzony

Panie Januszu! Mam nadzieję, że czytasz komentarze na forum.

Szalony

A z traktowaniem pracowników w Opoltransie to niech szef stworzy nie wiem... WiszczukInfinity albo JanuszSoft

Pokrzywdzony

(usunięte przez administratora) totalne , tylko wyrzucić na niego granatem

Pokrzywdzony

(usunięte przez administratora) Opoltrans!

Prochu 1991

Myślałem, że to będzie taka firma na start ( w szczególności na informatyka). Małe dochody, a możliwości rozwoju? Zapomnijcie... Jak uprzejmie kierownikowi, że następnym miesiącu mam wizytę w szpitalu, to o wydłużeniu umowy najlepiej powiedzieć nie i (usunięte przez administratora)

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w opoltrans-Brzezie? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Bart

Żadne zmiany nie zaszły, planuje się zwolnić z tego rynsztoku. Dlaczego miało by się coś zmienić w firmie gdzie panuje haos i ogólny debilizm? Ludzie tutaj coraz więcej piją i ćpają żeby to jakoś znieść... Pan W. czuje się bezkarny w tym co robi, a robi co mu się podoba, oszust i tyle...

Prochu1991

Witam, Chciałbym zapytać tylko jak wygląda atmosfera w branży informatycznej, dlatego że zaaplikowałem się na stanowisko Informatyka. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Hej hej
@Prochu1991

Chłopie lepiej zbieraj pieczarki :)

Riot

To nie firma to cyrk, po dwóch latach pracy czuję się zmęczony i psychicznie i fizycznie... Organizacja pracy drastyczna, kierownictwo? Bez kompetencji... Szef? Bez komentarza... Wyzywa ludzi od najgorszych, straszy i poniża... Wymaga działalności gospodarczej, płaci według swoich zasad...praca od 7 rano do 20 lub 21...Z całego serca ludzie, omijać ten gniot szerokim łukiem...

Freddy Kruger

Omijać szerokim łukiem ten obóz pracy!!! Niewolnicza praca, gówniane pieniądze i chamstwo na każdym kroku!!! A szef jest sadysta i lubi wyzywać publicznie od najgorszych!!! I te jego apele i pierdole... jacy to wszyscy na magazynie są debile!!! Kto zdrów niech omija szerokim łukiem!!!!!!

Mastema

Współczuję ludziom, którzy zatrudniają się w tej nieszczęsnej firmie gdzie "szef" z weterynarza i rolnika amatora zrobił uwaga : kierowników! Ludzi coraz mniej bo kto mądry ten ucieka, a roboty coraz więcej, zarobki co miesiąc inne bo pan"szef" płaci jak mu się podoba, a godzin najlepiej jak się ma ok 240 w miesiącu... Mobbing na każdym kroku niby ludzie pracujący na działalności są sobie szefami to tutaj to tylko pic na wodę... Jak można ludzi wyzywać od złodziei, kretynów, itp? Dla własnego zdrowia psychicznego i fizycznego omijać tą"firme" szerokim łukiem!

tycia

Praca w firmie Opoltrans w Opolu to koszmar, atmosfera pracy okropna, zawiść i szczucie, praca po 12-13 godzin na działalności, zła organizacja jakby nie można było zrobić pracy dwu zmianowej tylko przymuszać do 12 godzin dziennie i z tych godzin biorą się wysokie zarobki. Szef nie ma szacunku do ludzi i uważa że strachem wymusi wszystko, każdy kto znajduje inna pracę za godziwe pieniądze to odchodzi. Trzymajcie się z daleka od tej firmy bo wykończy was fizycznie i psychicznie jak już wsiąkniecie w nią. Ja też marzę o dniu kiedy z niej odejdę

Robin
@tycia

100 % prawdy, szkoda, że nie zatrudniają robotów, bo to by im najbardziej pasowało. Premia uwalana przy byle okazji, poniedziałkowe apele z szefem to tylko wytykanie wszystkich błędów na forum całego zespołu. Szkoda słów.

alfa

Omijać szerokim łukiem, ponieważ praca dobra tylko na chwilę. Praktycznie wszędzie zamontowane kamery z dźwiękiem, brak swobody podczas pracy. Najlepiej być dyspozycyjnym i nie chorować, bo jak się zachoruje to od razu widać to w wynagrodzeniu czy to na działalności czy na umowie. Wynagrodzenie w ogóle nie odzwierciedla wypracowanych godzin.

CzarnonaBiałym

Cześć! Staram się o pracę w opoltrans, mam pytanie do kogoś aktualnie zatrudnionego, o co dokładnie chodzi z tym VATem na zatrudnieniu przy działalności gospodarczej. Czy warto iść tam do pracy i czy w razie w można dostać dzień wolnego?

Zostaw merytoryczną opinię o opoltrans-Brzezie - Opole

• Jak się pracuje w opoltrans-Brzezie?

Zobacz opinie na temat firmy opoltrans-Brzezie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w opoltrans-Brzezie?

opoltrans-Brzezie