Opinie o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fallwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fallwork Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Szatynka

Jedna wielka porazka!!!Osoby za biurkiem ludzi werbuja "gatka".Dla mnie to wyzysk...W ogloszeniu podane wynagrodzenie 26zl/h,na umowie 20 a na rachunku bankowym 9,60!!!!Kit nam wciskali,ze bhp bezplatne(3godz)-gdzie sam bhp-owiec nas przestrzegal,ze nie mamy dac sobie wcisnac takiego kitu...Koszulka platna,i totalnie niepotrzebna- bo zaklad pracy wydaje swoja-darmowa!!!Zaluje straconego czasu...Nie polecam!!!

@
@Karo

Czy mogę wiedzieć jak Pani zerwała umowę I czy udało się to zrobić beż konsekwencji finansowych

Nie polecam żadnemu początkującemu pracowania w tej Agencji, od płatnej koszulki po L4 które jest nie płatne po brak szacunku ze strony osób w agencji. Przerwy które nie są płatne i ludzie traktujący takie osoby pracujące przez te agencję jak zwierzęta. Najniższa to 18/h a ja dostaje 17,85/h. W dnie wolne wypisują i wydzwaniają o przyjście do pracy a jak nie chcecie im powiedzieć czemu nie możecie przyjść to wiercą dziure "Jakie jest powód i dlaczego?" Pracuje w tej agencji rok i gdybym wiedział jak to wygląda to bym w życiu nie podpisał tej umowy.

Judyta

Czekaj, masz taką teraz w tym momencie? To jak to na rozmowie wyglądało, jak się co do tej kasy ugadywałeś? I jak przy tym teraz rozmowa wygląda, jeśli dopytam o te szczegóły to otrzymam normalne wyjaśnienie sytuacji?

Asystenka

Dzień dobry byłam ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Asystenta w Poznaniu. Nigdy w życiu nikt tak szczegółowo nie opowiedział mi o Firmie jak i zakresie obowiązków. Rozmowa była na bardzo wysokim poziomie . Pani Daria to zdecydowanie Kierownik z prawdziwego zdarzenia , gdyż profesjonalizmem powaliła moich poprzednich mówców. Niestety mnie nie wybrali :P mimo to dziękuje i mam nadzieje ,ze jeszcze uda mi się wziąć w udział w nie jednej rekrutacji :-)

Wera Nowy wpis

Wow, do tej pory mapy google nie chcą przepuścić mojej opinii którą napisałam z dobre 2 lata temu i przez chwilę nawet to było widoczne, więc czas tutaj również wkleić ten cały mój tekst. A gdyby ktoś pisał, że mogę kłamać jak 'niby' wiele osób - to sorry mordeczki ale mam dowody xD Minęło od tego czasu ponad kilka lat. Znalazłam wtedy na olx ofertę pracy na magazynie z kosmetykami na Piątkowie. Dostałam telefon z tej agencji. Babka nic nie wspominała o ofercie, na którą aplikowałam, gadała o zupełnie innej robocie - jakaś produkcja przy Orle Białego, czy jakoś tak. Umówiliśmy się na spotkanie. Babka, do której podeszłam, zaproponowała mi jeszcze inną pracę i nic nie wspominała o tych poprzednich dwóch a nawet nie chciała odpowiedzieć mi na pytanie, o co chodzi w takim razie. Po prostu kłamią, ile wlezie xD Babka próbowała się dodzwonić do swojej przyjaciółeczki od tej trzeciej pracy niedaleko Gądek. Niby nie odbierała ( nie mam pewności, skoro ta babka wyszła na zewnątrz xD ). Powiedziała, że napisze do niej sms'a, a ja mam zapisać jej numer i to ta jej przyjaciółka do mnie zadzwoni Cisza do tej pory ale no cóż, widać jaka jest ta agencja xD

Kandydatka Nowy wpis

Specjalista ds. realizacji zadań w ramach inwestycji w sekcji wdrażania? Dziś została dodana oferta, planuje aplikować, proszę tym samym o opinie względem pracy na tym stanowisku, czemu prowadzone są nabory? i czy ktoś jest w stanie podać przedziały placowe?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Fallwork Sp. z o.o.?

Patrycja Nowy wpis

Miałam przyjemność pracować w tej firmie jako rekruter. Musiałam niestety zrezygnować z względu na czynniki osobiste. Później miałam okazję pracować w innych agencjach. Żadna z nich nie ma podjazdu do FallWorka. Znam te firmę od wewnątrz i jest to najbardziej uczciwa, rzetelna i profesjonalna agencja jaką znam, a mam odniesienie. Jeśli ktoś szuka pracy - polecam tę agencje z całego serduszka. Pieniążki zawsze były na czas, kontakt z koordynatorem był zawsze -byli Oni zawsze dostępni, skłonni do pomocy, potrafili nawet swój prywatny czas poświęcić swoim pracownikom. Wykonywali swoją pracę z pasji, było to czuć. Polecam każdemu kts szuka pracy tymczasowej. W Poznaniu nie znajdziecie lepszych ofert i lepszych Koordynatorów ;)

Kasjer

Pani przeprowadzająca rozmowę bardzo nie miła. Spytała po co wgl przyszłam, rzuciła mi plikiem papierów do wypełnienia, najlepiej na wczoraj. Po dwóch minutach narzekanie, ze mam nie pospieszyć, bo ona nie ma całego dnia tylko na mnie (puste biuro, żadnych więcej interesantów). Koszulki pracowniczej nie dostałam, chociaż pobrano opłatę z pierwszej pensji. Brak poszanowania czasu kandydata (szkolenie na siłę chciała mi wepchnąc w czasie, gdy nie byłam dostępna i robiła wieki problem ze zmianą terminu), brak instrukcji dot. aplikacji i jak się logować.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

W biurze pracują także kobiety? Teraz niedawno ktoś pisał, że „panowie” umawiają się na rozmowę o pracę, mnie także by ona interesowała ale bezpośrednio. Mam już doświadczenie z innej agencji i ciekawa jestem bieżących warunków. zatrudnienie jest w ogóle możliwe?

Były pracownik Gdańsk

Jakby można było dać zero to i tak byłaby bardzo zawyżona ocena, brak jakiegokolwiek kontaktu, nie zgadzają się ilości godzin, nieterminowe wypłaty, rażące zaniedbania ze strony firmy w niedotrzymywanie umów, najgorsza agencja jaką spotkałem, omijać szerokim łukiem.

Ewcia
@Były pracownik Gdańsk

Zalatwic cokolwiek z ta agencja to jest jakis dramat - zero kontaktu

To jak szybko tu rekrutacja trwa? Teraz niedawno ktoś napisał o tym, że był ugadany ale ktoś chyba już mu miejsce jednak zajął? To po jakim czasie da rade już na 100% podpisać umowę po nadesłaniu CV?

Agata

Panowie dzwonią, umawiają pracownika na rekrutację, po czy twierdzą, że ogłoszenia już w tej pracy nie ma

Piszą tu o pracy na minimalnej stawce. ale nawet jeśli już to nie na każdym stanowisku taka jest? czy się mylę? Po prostu jak patrzę po ofertach na necie to jest sporo na jakieś „starsze” stanowiska. ja tak wstępnie interesuje się ta dla specjalisty ds. organizacyjnych. Opowiecie mi proszę o tej pracy? co konkretnie się robi podczas takiego zwykłego dnia? I ostatecznie jak będzie to wynagradzane?

Mijagii

Płaca poniżej minimalnej, umowa na 8 h praca na 4. Chora i zakłamana firma. Szczerze nie polecam

kandydat na kandydata

Przez jakiś czas zastanawiałem się nad poszukaniem pracy przez agencję Fallwork jednak dobrze, że zajrzałem tutaj. 2/3 opinii pozytywnych to opinie generowane przez pracowników agencji. Nawet im się nie chce zmieniać formułek czy nicków, śmiechu warte. Samo podejście agencji, chamskie odzywki widoczne tutaj na forum już dużo o nich mówią.

Roksana
@kandydat na kandydata

Tak z ciekawości, wiesz to ponieważ…? Masz jednak już z nimi jakieś doświadczenie czy to po prostu taka sugestia po przeczytaniu komentarzy? Kiedyś już tu zaglądałam ale nawet jeśli to żadna oferta ostatnio w oko mi nie wpadła. A był ktoś teraz na wyjeździe może jakoś niedawno i by się odniósł? Jak teraz obsługa wygląda?

Olo
@kandydat na kandydata

Dlatego są opinie,żeby ocenić danego pracodawcę,to nie te czasy że wyzysk był .

@Anonim

Mnie też to dziwi bo ja mam dziwna stawkę 16,97 ...

Judyta

Szatynka

Karo
@Szatynka

Mnie też (usunięte przez administratora) ,pracowałam przez nich w cearfour na kasie przez tydzień, i ze względów osobistych niestety nie mogłam dłużej pracować gdyż odległość moja do pracy była duża obiecywali wiele ale nic z tego , jak przyszło co do rozliczenia to policzyli mi tylko jeden dzień szkoleniowy bezpłatny z czego naliczyli jeszcze niesłusznie karę 150 zł w momencie gdy informowałam ich jeszcze tego samego dnia pracy że niestety nie będę mogła już dojeżdżać , więc szczerze mówiąc jedyny dzień który miałam zaliczony pracy na inwentaryzacji zabrali na rzecz kary i z tego co wychodzi to jeszcze musiałabym im dopłacić , pozostałe dni co byłam Pan który ze mną rozmawiał wręcz ordynarnie i po chamsku zwalił winę na kierownika cearfour że tamten wysłał mi tylko taka moja obecność w pracy i on mnie z tego rozlicza oskarżając przy okazji kierownika cearfour że to on jest (usunięte przez administratora) ale chwila pracuje przecież na rzecz agencji fallwork więc oni są moim szefostwem , na sam koniec Pan chamsko zaczął mnie zbywać i twierdzić że krzyczę na niego i powiedział w przysłowiu że on nie będzie ze mną dyskutował w ten sposób i przysłowiowo " zaraz będzie po babie " szcerze nie polecam nabijają i (usunięte przez administratora) ludzi w bambucho nie dość że nie otrzymałam wynagrodzenie to jeszcze nie zwróci mi się koszt dojazdu do pracy.

Ciekawa"
@Karo

Pytanie: Ta praca w Carrefour, czy była w Pile ? Proszę o odp. Ponieważ słyszałam o tych karach 150 zł. I czy one są zgodne z polskim prawem ?. / Ja poszukuję pracy.

@

R.K.

Bardzo polecam tą agencję pracy, a w szczególności polecam Pana Jacka. On jest świetnym specjalistą do spraw rekrutacji ponieważ podchodzi w inwidualny sposób do każdego pracownika i pomaga dopasować grafik do potrzeb każdego pracownika i pomaga znaleźć pracę najbliżej miejsca zamieszkania jak się da. Wypłaty są wypłacane terminowo w formie tygodniówek lub miesięcznej każdy pracownik sam wybiera rodzaj wynagrodzenia ( miesięczny lub tygodniowy) Więc bardzo polecam!

M

pan Jacek obsługujący pod numerem telefonu 884 007 234 odebrał telefon ode mnie i w słuchawce usłyszałam " SŁUCHAM!! " zamiast np. Dzień dobry, fallwork z tej strony Jacek , słucham... Zestresowana jego nerwowym odzewem, niemalże z zająknięciem zapytałam o dostępność danej oferty, na co w odpowiedzi pan Jacek krzyknął " NIE!!!" i natychmiast zakończył połączenie ???? Pani Kornelia O. Obsługująca pod numerem telefonu 790 790 446 , w ogóle nie odebrała telefonu , ani nie odpowiada na e-maile i smsy , pomimo tego że już kiedyś współpracowałyśmy...

@M

A o jaka ofertę chodziło? Ile dni wcześniej była publikowana? Ciekawi mnie to, że dość szybko miejsce mogło zostać zajęte. Jak tu z feedbackiem stoją? Zaraz po rozmowie możesz otrzymać jednak zwrotkę? Są częste rotacje w tym obszarze?

Jak dużo osób pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

jak wygląda wypowiedzenie umowy zlecenie? czy należy umówić się wcześniej telefonicznie czy można przyjść z wypowiedzeniem prosto do biura?

Jagoda

Chciałabym aplikować do HR agencji, taka możliwość jest, znam język rosyjski, więc zakładam, że może być przydatny przy rekrutacji pracowników tymczasowych ze Wschodu. Mam pytanie o ten atrakcyjny system motywacyjny oparty na finansowych i pozafinansowych premiach i bonusach, o którym mowa w zakładce 'kariera'. Ktoś rozjaśni?

Anonim 2

Pierwszego dnia poszedłem do pracy oczywiście nie było nikogo w Carrefourze żeby mnie przeszkolic więc wrócili mnie do domu

Jak wygląda rozmowa w Fallwork Sp. z o.o. na stanowisko Account Manager? Z iloma osobami się rozmawia? 6 października pojawiło się ogłoszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 48 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fallwork Sp. z o.o.