Plastica

Kowalewo Pomorskie

Plastica

Opinie o Plastica

sk123

hej czy przyjmuja teraz do plastici ? Podobno nawet nie trzeba miec wyksztalcenia zawodowego .Jakie sa zmiany?

Plsastica to najlepsza firma w jakiej pracowałem na kartonach nie jest źle szef produkcji miły poszukajcie innej pracy, a będziecie dopiero narzekać na kierownictwo i zarobki. Dla tych którym ciężko idźcie ludzie na budowę jest lżej zarabia się 5x tyle tylko kto to widział, a słyszał nie jeden. PS. Jak komuś praca nie odpowiada to niech się zwolni, anie pisze głupoty na forum!!! Pracuję i chcę pracować POLECAM

Zostaw opinię o Plastica - Kowalewo Pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastica