Lombard Cash

Opinie o Lombard Cash

Ernst

Trzymajcie się jak najdalej od tego pseudo pracodawcy. Zwodził mnie przez półtora miesiąca w momencie gdy miałem po szkoleniach przyjśc już do pracy na pół godziny przed wyjściem otrzymałem info że termin się przesuną i zadzwonia na drugi dzień. Od tej pory zero kontaktu zablokowali mój numer telefonu żeby nie podjąć kontaktu, jak poszedłem do siedziby usłyszaem że wszystko jest ok i zadzwonią za 2 godziny i znów zero kontaktu. Zachowują sie jak gówniarze, jedna wielka ściema!

Zostaw opinię o Lombard Cash - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lombard Cash