AXA Polska S.A.

Opinie o AXA Polska S.A.

były agent

Uwaga ostrzegam . Wynagrodzenie w przypadku rezygnacji Klienta jest do zwrotu. Będą Wam opowiadać że w przypadku gdy wasza wina odejścia klienta. Nieprawda bezwględny zwrot to jest zaliczka właśnie dostałem papiery z sądu z kosztami. Upada co druga polisa więc 1/2 pieniędzy będziecie później musieli oddać z kosztami. Radzę omijać szerokim łukiem. Axa całe ryzyko finansowe odejścia Klienta przerzuca na agenta na działalności. Proszę się mocno zastanowić przed podjęciem współpracy.

Zostaw opinię o AXA Polska S.A. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXA Polska S.A.