INTER-POL-SECUITY

Opinie o INTER-POL-SECUITY

Poszkodowany

Firma nieuczciwa oszukuje pracowników , Dyrektorem Operacyjnym jest znany T.Sawicki

@Poszkodowany 16.05.2015 11:44

Prawda nie polecam tej firmy, pracowałem ul. Lotnicza 5 Poznań, dozór/ochrona obiektu Agencji Mienia Wojskowego, pensje wypłacają np za przepracowany miesiąc wrzesień w październiku - do 30 dnia, mamy 28 dzień października a na moim koncie echo pieniędzy, przysłali mi umowę o pracę cywilnoprawną zlecenie wypłata ryczałt za 240h 10 służb po 24h, 1000 zł, wypłacają mi 900zł, jedna osoba zwolniła się powód nie wypłacili całej pensji, w grafiku pojawiła się 11 służba, dostałem za 10 służb, wypłata 900zł. Cwaniactwo, Agencja Mienia Wojskowego myślę płaci za każda godzinę pracy, ktoś okrada pracowników. Niestety długo nie pociągną bez pracowników. Słychać że wygrali przetarg na ochronę tego obiektu na rok 2016 nie dziwie się Agencja Mienia Wojskowego ma dozór zapewniony za stawkę 3,75zł/h. Na bramie wisi szyld Inter-Pol a umowę o pracę na zlecenie podpisuje Firma Vera ze Szczecina.

Zostaw opinię o INTER-POL-SECUITY - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTER-POL-SECUITY