Opinie o NetPOS Sp. z o.o.

Włodek

Jesteście przekonani,. że o firmie NetPOS nie można napisać coś pozytywnego? W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze a poza tym bardzo dużo zależy od pracowników!!

Klient, niestety

Never again - bajk, bajki, bajki Gruszki na wierzbie - nie mają pojęcia co robią.

Ocena

w każdej pracy są plusy i minusy, ale tutaj dobrze sie pracuje.

Były
@Ocena 18.04.2017 12:55
w każdej pracy są plusy i minusy, ale tutaj dobrze sie pracuje.

Jak się nazywasz - chętnie z Tobą porozmawiam. Ja nie mam takich dobrych doświadczeń

Ewa

Fachowcy, którzy znają sie na swojej pracy

NetPOS Sp. z o.o.
pracodawca

Targi EuroGasto z udziałem NetPOS

Wielkimi krokami zbliża się największa w Polsce impreza wystawiennicza dla branży HoReCa – 21 Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro i Targi WorldHotel. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2017 w Centrum MT Polska w Warszawie.

NetPOS – kompleksowe wsparcie dla biznesu

NetPOS to firma, która zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem rozwiązań dla przedsiębiorstw działających w branży HoReCa i Retail. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania najlepszych rozwiązań IT dla biznesu. Naszą ofertę kierujemy do firm o różnym zakresie działalności, poczynając od tych najmniejszych, aż po całe sieci. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą podczas zbliżających się targów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym branżowym wydarzeniu. Na naszym stoisku zaprezentujemy najlepsze dostępne na rynku sprzęty i oprogramowanie dla branży HoReCa. Uczestnicy targów będą mogli sprawdzić między innymi oprogramowanie gastronomiczne i hotelowe, terminale POS, drukarki fiskalne, KDSy, telewizję hotelową oraz rozwiązania Digital Signage.

W kilku słowach o targach

Targi EuroGastro co roku przyciągają setki wystawców i tysiące odwiedzających, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz obserwacjami z branży. Odwiedzający mają możliwość spotkania miedzy innymi specjalistów z branży nowych technologii, w tym oprogramowania dla hoteli i gastronomii, które zaprezentuje NetPOS.

Na targach znajdziecie kompleksowe rozwiązania dla branży HoReCa, a wśród wystawców będziecie mogli spotkać  przedstawicieli wielu sektorów między innymi wyposażenia lokali gastronomicznych, dostawców systemów komputerowych, przedsiębiorców dostarczających żywność i napoje czy firmy zajmujące się wyposażeniem sal restauracyjnych i barów.

Do zobaczenia na targach EuroGastro i WorldHotel.

NetPOS Sp. z o.o.
pracodawca

NetPOS na warsztatach Travel 2.0

W dniach 23 i 24 lutego braliśmy udział w warsztatach Travel 2.0, które odbywały się w Szklarskiej Porębie w hotelu Kryształ Conference&Spa oraz na Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. Już niebawem kolejne edycje wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy.

W kilku słowach o warsztatach Travel 2.0

Travel 2.0 to seria wydarzeń branżowych organizowanych przez portal eHoliday.pl, podczas których przedstawiciele branży turystycznej i hotelowej wymieniają się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą. Ostatnia edycja warsztatów miała miejsce w Szklarskiej Porębie i we Wrocławiu. Travel 2.0 to doskonała okazja, aby porozmawiać ze specjalistami z branży hotelowej na temat aktualnych trendów i zmian z zakresu e-marketingu. Jednym z prelegentów warsztatów Travel 2.0 był Aleksander Gawęda, związany z firmą NetPOS, który opowiadał o integracji systemów rezerwacyjnych z PMS.

Aleksander Gawęda na co dzień zajmuje się wdrażaniem systemu NetPOS Hotel do zarządzania obiektami noclegowymi. Przez lata pracy w branży hotelowej zdobył cenne doświadczenie, które wykorzystuje podczas kontaktu z klientami. Warsztaty Travel 2.0 były dla niego okazją do podzielenia się swoją wiedzą oraz szansą na poznanie nowych trendów oraz zmian które dominują obecnie w branży hotelowej.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas lutowych warsztatów Travel 2.0 poruszona została tematyka integracji portali rezerwacyjnych z PMS (systemami do zarządzania hotelem), która automatyzuje i usprawnia pracę w hotelach. Drugim z tematów, który został poruszony podczas warsztatów było wykorzystywanie Google do promocji obiektu noclegowego.

Uczestnicy warsztatów poznali  zalety systemów zaprojektowanych z myślą o branży hotelowej. Dowiedzieli się między innymi, jakie korzyści płyną z połączenia portali rezerwacyjnych z systemami PMS oraz jak poprawiają one komfort pracy personelu. Jedną z zalet tego rozwiązania jest aktualizacja rezerwacji na wszystkich portalach oraz na stronie obiektu. Dzięki temu możliwa jest stała kontrola nad obłożeniem hotelu i eliminowane jest ryzyko tzw. overbookingu. Podczas warsztatów zostały omówione wszystkie najważniejsze informacje związane z integracją systemów rezerwacji online z hotelowym PMS.

Zapraszamy do udziału w kolejnych odsłonach warsztatów Travel 2.0, w których również bierzemy udział. Do zobaczenia!

znajomek

Chłopaki, znam was i życzę powodzenia, natomiast radzę zamknąć forum nie ma sensu się się spalać. Tak robią najwięksi, nie nają forum, inacze vędą tu na was wylewać kubły pomyj.

opinia

zdecydowanie polecam netpos. u nas wdrożyli system bez zarzutu

Gośc

Orientuje się ktoś może czy nie szukaja handlowców?

ktoś ważny

fajna firma, fajnie ludzie. polecam.

fvgb

@alek takie firmy sa teraz potrzebne bo ejdnak ta branza sie rozwija i jest coraz popularna uwazam..

ona

Czy w tym roku planujcie powiększyć swój zespół?

Ona

Szkoda pracuje też w branży horeca i oprócz produktu firma rosnie

ocena

haha i to niby napisała osoba zainteresowana :) :)

ona z

Czy są do was jakieś przyjęcia.

Obserwator

Widzę, że jak nikt nie wspiera dobrym słowem to firma bierze sprawy w swoje ręce. Kto z zewnątrz wie jakimi finansami dysponuje firma :) Przyszły pracownik ? Do Pana Rafała - jakiej konkurencji by się chciało o 4 pisać komentarze. Chyba, że Pana osoba wzbudza aż taką fascynację. Swoją drogą odpowiedź Pana Rafała pokroju tych komentarzy do których sam się odnosi. Osobiście słyszałem o średnim poziomie Państwa usług. Tematy przerzucane na podwykonawcę z uwagi na brak kompetencji i znajomości produktu. To pokazuje jaki poziom ma kadra oraz obnaża same braki kadrowe.

npfacebook

Zachęcamy do polubienia Naszej strony na FB :) facebook.com/netposfanpage/

robson

@tadeusz rok, dwa a nie dziesięć z tego co się mówi. Ponadto kto się interesuje branżą zna tego typka. Popytałem i byłem na spotkaniu. W kwestii narzędzi to będą jak się firma rozwinie. Czyli obiecanki. Na tą chwilę korzystaj ze swoich. Wyżyć ciężko za takie warunki. Dziwi mnie jedno - zobaczcie na każdy negatywny komentarz od ręki pojawia się zaprzeczenie. Za każdym razem niby innej osoby a w firmie są trzy na krzyż. Ponadto kto w ciemno broni firmę albo jaki pracownik śledzi jej losy tutaj.

Mieczysława

@Janek - LSI robi dokładnie to samo, zatrudnia handlowców konkurencji. Wczoraj sprzedawali konkurencyjne oprogramowanie dziś LSI. Taka kolej rzeczy że ludzie migrują pomiędzy firmami. Dorośnij

hahaha

Kto zna i ma styczność potrafi oddzielić ziarno od plew. Byłemu Pracodawcy i jego wiernym hejterom pozostaje tylko ten anonimowy bełkot. Netpos róbcie swoje:) Szacun dla Was za partnerstwo, relacje i skuteczność. P.S. ciekawe jak szybko pajawi się kolejny hejt?

buhaha

Niesamowita ta dyskusja:-) poprzedni pracodawca któremu przestało się powodzić po odejściu pracowników którzy założyli netpos wylewa na nich pomyje zamiast się zająć własnym biznesem który krucho przędzie. a dyskusja tutaj? żenująca biorąc pod uwagę to że netpos nie szuka żadnych pracowników.....radzą sobie świetnie w obecnym zespole... hahahahaha...

serwis

"poprzednie" jest tak dobre, że trzeba było ludzi wiecznie przepraszać. i chyba szybko się to nie zmieni, nawet jak będą darmo dawać.

Michał

Firma z misja, ludzie z pasja.

alan

Podstawa najniższa i tak jak pisał poprzednik - na rozmowie bajki bajki. Do tego firma nie ma swoich produktów tylko podpina się pod innych. Do budowania relacji tutaj trzeba mieć mocną wątrobę i nie mieć wstydu w oczach tyle co udało mi się dowiedzieć w środowisku. Generalnie Pan szef kopiuje poprzedniego pracodawcę.

Arek

Potwierdzam bajkopisarze co to nie będzie itd.

Byłem

Byłem i rozmawiałem Ściema, jakieś obietnice szybkiego zarobienia kasy, ale jak dochodzi do konkretów to jakieś dziwne systemy prowizji. Dużo mglistych obietnic, ale zero gwarancji czegokolwiek.

viper

Panie Prezesie gratuluje. Stara ekipa Dos-owa trzyma za Ciebie kciuki. Rozwijaj skrzydła to przyjdziemy do Ciebie pracować. Na początku oko sAURONA będzie wzrócone w Twoją stronę ale Śródziemie jest duże i wszystkiego nie wypatrzy ;). Swoją drogą dobry PR Twojej firmie robią, bo nawet do mnie dotarło, że wyruszyła drużyna pierścienia. Wpadnę do Ciebie do biura to podrzucę Ci parę kontaktów.

Donek

Nie polecam tej firmy pod żadnym pozorem. Omijać z daleka!!!

Ciekawski
@Donek 20.05.2015 13:51
Nie polecam tej firmy pod żadnym pozorem. Omijać z daleka!!!

Donek - a rozwiniesz nieco temat? Dlaczego nie polecasz tej firmy i dlaczego powinniśmy ją omijać z daleka. Ciekawi mnie to. Pokaż, że masz argumenty dla poparcia swoich tez.

hanlsi
@Ciekawski 20.05.2015 15:37

Donek nie rozwinął, ale ja rozwinę, bo liczy się oryginał a nie kopia. Pozdrawiam

NetPOS

Szanowny hejterze Nienawiść i frustracja to raczej Twoje atrybuty. Zespół NetPOS tworzą ludzie którzy z własnej woli odeszli z owej łódzkiej firmy a motywacją do stworzenia i rozwoju własnej działalności zapewniam Cię przyświecały wyższe cele. Niemniej jednak jak widać nasz dynamiczny rozwój i sukcesy wzbudzają w Tobie Drogi hejterze ogromne emocje z czego niezmiernie się cieszymy Szkoda tylko, że nie potrafisz w bardziej elegancki sposób opisać tego co czujesz. Jeśli chodzi o kolory zalecamy wizytę u okulisty bo chyba cierpisz na daltonizm:). Co do nazwy póki co żyjemy w wolnym kraju więc jeśli KRS zarejestrował nam Spółkę bez zastrzeżeń to hasła typu „buchnęli” są rączej nie na miejscu. I na koniec nie zamartwiaj się o nasze relacje z dostawcami zapewniamy Cię że są w najlepszym porządku.

Duda
@NetPOS 14.05.2015 02:04

Z tego co wiem to sąd nawet zarejestruje Microsoft.

Zostaw opinię o NetPOS Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NetPOS Sp. z o.o.