Opinie o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polon-Alfa S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polon-Alfa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polon-Alfa S.A. w Bydgoszcz

Ona

I znów się dzieje Pan zastępca przenosi sobie ludzi bo ma taki oto dzień :) tutaj nigdy nie wiesz gdzie będziesz pracować co robić a przede wszystkim jak długo! Nie zazdroszczę przejścia do Najgorszej Brygadzistki w Polonie!

NICK

Firma nie jest ciekawa, człowiek robi swoją robotę a i tak go zwolnią! Dużo niesprawiedliwych wynagrodzeń jest w firmie gdzie asystentka ma 6-kę na przedzie, zastępca dyrektora ponad 15-kę a sam nowy dyrektor 28. Nie dbają o pracownika a żeby doczekać się dostępu do systemu to trzeba czekać miesiąc.

Tomasz
@NICK

Firma nie jest ciekawa to jest mało powiedziane Ta firma to dramat (usunięte przez administratora) jak nie robią tobie zdjęć to cię nagrywają Kolejna sytuacja liderki o jednej w zeszłym roku było głośno że wyżywa się na pracownikach no ale jeżeli miała poparcie w kierowniku który wtedy obejmował to stanowisko to co się dziwić a obecny widzi i komentuje że ściemnia a nie pracuje i też z tym nic nie robi No ale miejmy nadzieję że to będzie do czasu i znajdą się następcy którzy w końcu zrobią z tym porządek

Żenada

Witam. Chce się wypowiedzieć w sprawie odbierania premii za tzw.efektywnosc .I tu kieruje to nie tylko do samego kierownictwa ale również do Pana Prezesa.Proponuję usiąść na cały dzień na produkcji wykazać się swoją własną efektywnością po czym niech Panie z telefonami nakręca wam filmik ,który ma zero odwzorowania do całodniowego przebiegu czasu pracy i samemu sobie uczknąć z premii.Bo to co robicie to jest żenua!!!!I Oczywiscie wiem że ogólnie macie to tam gdzie jest zazwyczaj ciemno.Ale jeśli wspomoże was ta nasza premia to kupcie sobie za nią kawę czy herbatę.To nie my powinniśmy się wstydzić tylko Wy z tego co robicie! Nam nie ujmujecie tylko sobie sami wystawianie opinie.Zenada..Ludzie cokolwiek nie będziecie robić to i tak wam zabiorą więc nie warto się przejmować ani starać.

Produkcja

Firma ucina premie pod byle pretekstem, z resztą dość niewysoka druga sprawa że niektóre normy są nie do zrobienia nawet przez najlepszych pracowników . Jest socjal na święta i paczki w grudniu ale nie od razu trzeba chyba rok przepracować . Na premie nie licz bo może być różnie

Ad Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Słuchajcie, mnie interesuje jedna sprawa, mianowicie czy dwie księżniczki, psiapsiółeczki z rozdzielni magazynowej mają nadal przymykanie oczu na ich pracę,lub inaczej na brak pracy i siedzenie w telefonie przez ich kierownika?

Ela Nowy wpis

Tylko problem jest w tym że kierownik na jednych przymyka oko a drugim zabrania Więc tutaj kierownika za łeb powinni wziąć żeby wszystkich pracowników równo traktował i jak jest zakaz to dla wszystkich a nie tylko dla wybranych

Michał Nowy wpis

Porządek w pierwszej kolejności powinni zrobić z kierownictwem bo to oni pozwalają na takie zachowania pracowników Sytuacja gdzie jedna z liderek jeździła po pracownikach to sam były kierownik d jej chronił I tak jest do tej pory Że kierownicy na pewne osoby oko przymykają Gdyby pracownicy byli rowno traktowani to tego by nie było I tak jak ktoś napisał W tym zakładzie zostali sami desperaci co pracy gdzie indziej nie mogą znaleźć Współczuję wam takiej pracy w takiej atmosferze i z takimi śmiesznymi zarobkami

Ida Nowy wpis

Specjalista ds. marketingowej komunikacji cyfrowej ma w wymogach minimum 3-letnie doświadczenie z podobnego stanowiska. proszę mi przy tym napisać jaka podstawa będzie wtedy bankowo gwarantowana? Podkreślają w opisie rozwój, na który dalej liczę

I bardzo dobrze że doniosła na brygadzistę kontroli. Bo leży na krześle i ogląda filmy i tak jest od lat. Wszyscy to widzą tylko kierownik przymyka na to oko. Bo się przyjazniom i dlatego go promuje. Nie widzi że od lat jak chodzi na śniadanie to jest do 40 minut. Kompletnie ma (usunięte przez administratora) na zasady. A innym pracownikom zwąca uwagę. Brygadziści w Polonię to masakra na niczym się nie znają i nic się uczą na swoich bledach. Ciągnie ten zakład na dno.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Oferta Recepcjonistka

Na pracuj.pl pojawiła się oferta pracy na stanowisku Recepcjonistki. Czy praca jest warta podjęcia? Co się stało z osobą, która wcześniej tam pracowała?

Franek kimono

Były dwie recepcjonistki ( tak je nazwijmy ) jednej podziękowano a druga ...no cóż ... Dyro chyba był zdania że sam to ogarnie , wszak taki w sumie niby bystry jegomość ( szkoda tylko że zamiast słuchać głosu pracowników , słucha kierowników którzy niejednokrotnie nie ogarniają tematu ...) Jednak z czasem chyba stwierdził ze nie podoła ... Czy praca warta grzechu ?? Będziesz chciała się wykazać a i tak nikt tego nie doceni ..

Antek
@Franek kimono

A w jaki sposób pracownicy w twj przedstawili swoje stanowisko dyrektorowi, że twierdzisz, że nie posłuchał?

Oferta recepcjonistki
@Franek kimono

Czyli obecna recepcjonistka też nie pracuje, czy mają być znowu dwie takie osoby? Dlaczego taka rotacja na tym stanowisku?

Klara
@Oferta recepcjonistki

Teraz nie ma nikogo na stanowisku recepcjonistki.

A jak teraz jest poszukiwany Specjalista Handlowy ds. Projektów i Inwestycji to te nabory są ze względu na sugerowana przez kogoś na recepcji rotacje czy jednak o jakiś rozwój działu chodzi? interesuje mnie zatrudnienie, dobrze byłoby jednak móc wiedzieć ile mniej więcej się zarobi, czy wiecie?

@Pracodawca POLON-ALFA S.A.

Szanowni Państwo, w POLON-ALFA S.A. bardzo zależy nam na stworzeniu przyjaznego miejsca pracy i wspólnym budowaniu pozytywnego wizerunku Spółki. Jesteśmy nastawieni na otwartą komunikację. Cenimy również konstruktywną krytykę i dialog. Dostrzegamy i analizujemy pojawiające się komentarze, a uzyskane informacje stanowią dla nas sugestie do wprowadzenia zmian i tworzenia miejsca, w którym nasi Pracownicy czują się dobrze. Bardzo zależy nam, aby wymiana poglądów i opinii był oparta na wzajemnym szacunku, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Przypominamy także, że będąc Pracownikiem POLON-ALFA S.A. możesz skorzystać z dostępnych w Spółce kanałów zgłoszeń opisanych w Regulaminie Zgłoszeń Wewnętrznych. Rozwiązania te pozwalają zgłosić potencjalne nieprawidłowości lub nieetyczne zachowania, również anonimowo. Zachęcamy do korzystania z tej drogi komunikacji, gdyż w ten sposób jesteśmy w stanie efektywnie reagować i wspólnie dbać o komfortowe i przyjazne warunki pracy.

P kierownik działu mechanicznego kobiety traktuje jak tanią siłę roboczą zero szacunku i motywacji.Podwyzki 0 a na nadgodziny zaprasza . Podwyżki dał meższczyzną którzy chorują i nie wyrabiają normy .

Annabell
@@Pracodawca POLON-ALFA S.A.

Dobrze byłoby znaleźć konstruktywne rozwiązanie w oparciu o rzeczowe i merytoryczne podpowiedzi budujące prawdziwy obraz i wizerunek spółki Polon Alfa. Zastępcze formy rozwiązania i wymyślanie nieskutecznych metod poprawiających pracę na produkcji i relacje wśród pracowników to chybione cele. Powinno się wysłuchać głosu ludu, gdyż ten często pisząc wpisy woła proszac o pomoc. Liczy się skuteczne rozwiązanie a nie zqstępcza i nieskuteczna forma.Nie uprawiajmy polityki w spółce -zamiast dać wędkę w tym przypadku oczekujemy ryby! Czy zarząd przyjrzał się pracy kadry kierowniczej i ocenil jej wydajność, skuteczność i profesjonalizm? Nam zależy na tym aby wysłuchano tych głosów i sugestii, aby zaczęto działać ze zwiększoną skutecznością i trafioną precyzją. Skoro potrafi się wiele zmieniać to dlaczego nie odświeży się i nie zmieni kadry kierowniczej , ich zastępców oraz brygadzistow. Przecież to kolesiowa kasta z nepotycznym źródłem Polonu. Oceńcie pracę tych, którzy nami zarządzają i jeśli potrzeba zmieńmy zawodnika na nowego, wypoczętego i zapasem sił i chęci. Ci obecni nje mają sił, nie są zmotywowani i nie zależy im na grze i zdobywaniu punktów. Dbając tylko o siebie szkodzą nam pracownikom i są słabą wizytówką spółki. To jest przyczyna słabego wizerunku całej firmy. Co jakiś czas w każdej reprezentacji należy wymienić trenera....nasza drużyna jest coraz słabsza, jeśli ewidentnie nic się nie zmieni to wypadniemy z tej Ligii

LX

Panstwo sie osmieszaja tym co i jak piszecie. Osobiste wycieczki, obrazanie i pogarda wobec innych. Trudno takie podejscie traktowac powaznie. Wspolczuje takich wspolpracownikow.

Ola
@LX

Ale tutaj pisana jest sama prawda o tym co w tym zakładzie się dzieje No niestety kadra w tym zakładzie nie zasługuje na żaden szacunek gdyż sami nie mają jego do pracowników

Malina
@Ola

Skoro to jest sama prawda, to miejcie cywilną odwagę i zwróćcie się bezpośrednio do zarządu, bo anonimowe wpisy w necie, które kogoś oczerniaja i zaczynają być na granicy prawa, to każda niemota potrafi stworzyć. Poza tym, jeśli jesteście przekonani o swoich racjach, wszystko wiecie najlepiej, wszyscy wokół nie mają kompetencji, to nie wiem, dlaczego pracujecie na najniższych stanowiskach, a nie robicie kariery na stanowisakch kierowniczych w innych firmach.

Eda
@Malina

Kariery kierownicze są tutaj po znajomościach i niestety nie idzie to w parze z wiedzą i umiejętnościami I nie oszukujmy się każdy normalny ucieka z tego zakładu

@Malina

Na granicy prawa to w tym zakładzie są zachowania większości liderów i kierowników Na porządku jest w tym zakładzie M,,,,NG Już nie wspomnę o podnoszeniu ręki pracownika na innego pracownika Tutaj już dawno powinna Inspekcja Pracy wkroczyć i ludzie powinni zacząć mówić jak są traktowani

@Eda

i pracujecie tu "od zawsze" bo przecież jakby było za dobrze to by nie było o czym pisać i narzekać. "Kiedyś to było", "dawne czasy: itp. Każdej niezadowolonej osobie polecam zmianę pracy i zdobycie nowych doświadczeń- wtedy będziecie w stanie konstruktywnie ocenić kompetencje kadry kierowniczej i panującej w Polonie warunki. Ale przecież nie- cale życie zawodowe w Polonie- całe życie niezadowolony i niedoceniony i tak do emerytury. Polon dał możliwość wyrażenia opinii i zgłoszenia ewentualnych problemów- trzeba z tego skorzystać- a nie po "polonowsku" obgadywać po kątach i wylewać smutki i żale w internecie. Dziwne że żaden ze znawców zarządzania biznesem i HR piszących tutaj nie korzysta z tej opcji.

Oj tam
@@Pracodawca POLON-ALFA S.A.

Nie jesteście nastawieni na nic poza niczym innym, jak tylko zyskiem firmy za wszelką cenę. Nie szanujecie nikogo poza służalczykami. Wstyd, że macie czelność w ogóle tu cokolwiek pisać. Ta firma dzięki takim ludziom jak wy sama siebie zeżre. Już niedługo zaczniecie szukać tłumaczy języka ukraińskiego, żeby móc w ogóle kogokolwiek zatrudnić.

Hanna

Pan nowy dyrektor powinien się wstydzić że ma taką załogę Bo niestety Patoka była w tym zakładzie od dawna a teraz jest niestety tylko gorzej Jak tak dalej pójdzie to sam będzie musiał wykonywać robotę tej (usunięte przez administratora) załogi bo każdy stąd ucieknie Powodzenia Panie Nowy Dyrektorze

Elwira
@Hanna

Jaki nowy dyrektor został zatrudniony?

Leila
@Hanna

Pan Dyrektor myślę iż nie bardzo zdaje sobie sprawę z umiejętności kierownictwa oraz ich " fachowej" wiedzy...niestety przykładem nie błyszczą...a i wiedzą również nie.Zamiast naprawiać wszystko robią na opak...nie siedza nie robią na pewnych obszarach więc tak naprawdę guzik wiedzą.Niestety nam pracownikom zamiast ułatwiać produkcję...to niestety tylko utrudniają i niszczą sprawdzone pomysły i sposoby. Gdyby tak Pan Dyrektor zechciał posłuchać samego głosu pracowników w rozmowach sam na sam i przejrzał się kierownictwu z boku....sam wyciagnałby wnioski.Niestety przy uchu ma złych doradców...a to na dobre firmie nie wyjdzie.A szkoda.Bo zakład i kiedyś bez takich doradców sobie świetnie radził i praca była i życzliwość i przyjaźń między pracownikami,a nie taka zawiść i nienawiść między pracownikami.Mysle że Dyrektor nie jest zły....ale niestety musiałby posiedzieć dłużej na produkcji by przyjrzeć się nieudolności, niesprawiedliwosci i zachowaniami w stosunkach do pracowników. Oraz przyjrzeć się bardziej krytycznie swoim doradczym.

Sanah
@Leila

Powinno się wyeliminować stare dobre układy i kolesiostwo.To bardzo szkodzi! Nie było by już rowniejszych i uprzywilejowanych. Jest to bardzo niesorawiedliwe , że jedni mają układy z kirownictwem i mogą wszystko łącznie z naruszaniem zasad i regulaminu. Innych się ciśnie i wyciska nie szanując i nierówno traktując. Powinno być więcej kamer , bo są obszary gdzie ich nie ma spokojnie czuwać nad bezpieczeństwem i higieną pracy-mogłyby monitorować pracę i pracowników zarówno na hali jak i w pomieszczeniach służbowych gdzie świadczona jest praca. Napewno doczekamy czasów, gdzie jak nie ten to inny dyrektor zauważy to co szkodzi i w końcu to zmieni.Zmieni to ktoś w końcu na lepsze, a zmiany przyniosą pożytek zarowno firmie jak i wprowadzą równość i ład na produkcji.

Oj tam
@Leila

Dyrektor ma doskonałego kierownika a kierownik doskonałego zastępcę. Cała trójka jest nastawiona na wyciskanie z pracowników ile tylko się da. I tylko to ich obchodzi. Ich doskonałość objawia się w perfekcyjnym wciskaniu kitu pt. "Jak podnisiesiesz kwalifikacje zostaniesz doceniony". To mistrzowie gładkich słówek i pięknych obietnic. Ale wystarczy im się sprzeciwić. Wtedy wyłazi z nich całe burackie zakłamanie.

zuz

Najlepiej mają w rozdzieleni magazynowej. Tam nic się praktycznie nie robi. Porównując to z innymi działami firmy jest tam wakacyjna atmosfera

Widziałem te wczorajsza ofertę dla starszego specjalisty ds. utrzymania systemów IT. nie ma niestety wskazanych przedziałów placowych więc nie mam jak się co do nich ustosunkować. Piszą natomiast, że 5 lat doświadczenia to praktycznie minimum. Od jakiej kwoty więc można na spokojnie zacząć na rozmowie?

Ms

Tak, czepiają się wszystkiego i wylewają za byle co. To prawda. Jeżeli masz trochę honor, godności osobistej i się szanujesz, odpuść sobie te firmę.

Antek
@Ms

Co to jest to byle co, za co zwalniają?

Arletka

To zgłoście w odpowiednie miejsce fakt nietrzeźwego pracownika i po temacie, a nie tylko gadanie i wieczne taplanie się we własnym sosie i męczenie tego samego tematu.

Heniu
@Arletka

Bardzo dobrze że temat jest tutaj non stop pisany jak wszystkie inne sprawy Ku przestrodze innym Niech ten zakład omijają szerokim łukiem

Cbb

Tak. (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o kadrę tych pseudo kierowników i ich podwładnych jest zatrważającą. Przykładowo ja zostałem zwolniony przez kierownika planowania produkcji bo jego podwładna z rozdzieleni magazynowej mnie nie trawiła dlatego że przyznałem się że mam wyższe wykształcenie od niej i co? Na dywanik i Pan kierownik oczywiście pretekst znalazł do zwolnienia, kilka dni zwolnienia na opiekę nad chorą córką. Oczywiście byłem na umowie próbnej, lecz nie przesadzajmy. Pretekst do zwolnienia Pan kierownik mógł znaleźć sobie konkretniejszy.Niechęć przełożonej do mojej osoby można było ciąć nożem każdego dnia, więc nim mnie zwolnili poszukałem sobie inną pracę, ponieważ każdego dnia dawano mi pośrednio do zrozumienia że jestem persona non grata w tym zakładzie przez wyżej wymienione osoby.Takie są układy którymi zarząd powinien się przyjrzeć. Możesz pracować dobrze, ale jeżeli z byle powodu podpadniesz, nie musi być to oczywiście w żaden sposób związane z pracą, to etatu w firmie nie masz.Oczywiście jest to zapewne kropla w morzu.

Dziki
@Cbb

Panu kierownikowi mechanicznego przypominamy że ludzi trzeba traktować równo a nie tylko pupili.Już podaję przykład tego co dostał najwięcej na mechanicznym chociaż totalna noga .Jeszcze się kier.przekona.Być kierownikiem nie jest prosto i mieć pod sobą ludzi.W jaki sposób do tego doszedł.Wykopał poprzedniego kierasa bo kasa.Lepiej trzeba było się zastanowić czy ambicje czy szacunek ludzi.

Jacky
@Cbb

Układy,układziki to standard w polonie niestety, jak cię zwolnili z tego powodu to się nie dziwię że ludzi im brakuje co chwilę . Jak się zarząd nie przyjrzy tym dziwnym układom rodzącym się latami to nigdy nie będzie dobrze w polonie.

Jak to jest z tymi norami? Taka jedna opinia z niedawna zwróciła moja uwagę. ktoś napisał, że w sumie norm nie wyrabiał i na spokojnie sobie pracował i było mu dobrze. A to nie jest tak, że jeśli przez dłuższy czas nie ogarniasz to ci nie podziękują za współpracę czy coś?

Ola

Ty to jednak pusta jesteś jak bęben piszesz że trzeba udawać że chce się wypracować oraz zaangażowanie a później piszesz że normy podnieśli bo dali wyższą pensję itp to albo robisz dobrze i się wyrabiasz albo jesteś leniem a ty widać że takim pracownikiem jesteś.

Techno

@PracodawcaTo prawda negatywne wpisy są usuwane przez co nie jest to obiektywne źródło informacji. Nie ma opinii i nawet tutaj sparwa pobicia uderzenia pracownika przy kierowniku o której było głośno zostala zamieciona pod dywan. Brygadzistka sieje ferment bo cały czas nie może pogodzić się że kierownikiem został koleś co nie nim nie powinien zostać. Zakaz palenia a za zgodą kierasa niektórzy palą legalnie codziennie kilka razy do teraz. Toalety aż żółte , pracownicy ucinają sobie w nich drzemki każdy leci w kulki. Najlepsze że zarząd myśli że ma wszystko pod kontrolą, a nie ma niczego. Jeden wielki (usunięte przez administratora) balagan nieporządek i chaos z mieszanką kolesiostwa i układów układzików a nas gonią i wymagają przez co zasiał się ferment i jest bardzo rodzinna atmosfera...Polecam tym co chcą doświadczyc czegos niepowtarzalnego...

Kaziu

Dokładnie ta śmieszna brygadzistka tego że załoga pali w zakładzie pracy nie zgłaszała ale z innych powodów ludzie mieli przez nią zabierają premię Podczas gdy sama wolała siedzieć na telefonie zamiast pracą się zająć Ale pamiętaj Anetko karma wraca I lepiej zajmij się pracą

Wymiksowany

Dramat nie firma. Wy się zastanówcie że trzy razy nim dacie aplikacje :⁠-⁠) Zarobki, ludzie,kastra kierownicza, nawet brygadziści porażka, totalnie nie polecam pracy w tej firmie komuś kto się ceni i ma trochę oleju w głowie :⁠-⁠) dramat i porażka.

A co konkretnie robi się na rozdzielni? Jaki macie zakres zadań? Podkreślasz, że ktoś robi coś za kogoś. A co z normami? Jak je mierzyć i czy wpływają na cokolwiek?

Felicjan

Ludzie ale po co wy jeszcze siedzicie w tej firmie Przecież każdy normalny już dawno pożegnał się z tą firmą Tam już tylko pozostali ci którzy nie mogą znaleźć pracy gdzie indziej albo sami nieudacznicy

Felicjan

Patrząc na brygadzistka to jest porażka.Nic nie potrafią i potem widzisz jak jedna wyżywa się na pracownikach a druga donosi Bo przecież muszą czymś się wykazać.Nie wspomnę już o niektórych kierownikach Dramat co z tym zakładem się porobiło Naprawdę dziwię się że tam pracują jeszcze ludzie

Letko

Ja się cieszę, mało nie zarabialam ale mało pracowałam, dostałam swoje plus pięćset i się cieszę. Mi się zachciało pracować... nie marudzę bo to mi odpowiada. Normy nie mam, nie muszę jej robić ale przychodzę do pracy bo mogę lekko zarobić

No i zawrzało i już po podwyżkach, nie wiem czym sugeruje się szefostwo że daje nieodpowiednim ludziom podwyżki. Cześć pracowników naprawdę zasówa a nie dostali nawet złotówki niż najniższa krajowa i gdzie tu sprawiedliwość i motywacja do pracy ,pracownik ktory krótko pracuje i dostaje 6% często choruje robi jedną rzecz i ma wyrąbane i kasa leci ,także podejrzewam że teraz będzie jaka praca taka płaca .

Olek

Pisz śmiało, u mnie okej praca dobra, ludzie fajnie, zarobek spoko i premia co miesiąc, zdrowie dopisuje, nie narzekam. Pozdrawiam

Panna na niedźwiedziu

Stanowczo odradzam pracę na rozdzieleni jako pracownik transportowy w tym zakładzie. Duża rotacja na tym stanowisku nie jest dziełem przypadku :⁠-⁠)

zetek
@Panna na niedźwiedziu

Dlaczego? Praca ciężka? Wymagająca?

Panna na niedźwiedziu
@zetek

Praca na zasadzie przynieś podaj pozamiataj bez większych aspiracji i możliwości rozwoju, a spróbuj powiedzieć kierownictwu że masz wyższe wykształcenie i chciałbyś się rozwijać w firmie to musisz wiedzieć że jesteś już na wylocie:) u mnie na szczęście było to widoczne gołym okiem i w porę załatwiłem sobie robotę gdzie jest zupełnie inne podejście do pracowników zdecydowanie na plus, ale z doświadczenia wiem że na transportowego wysłał bym tylko nielubianego sąsiada.

Polecam Panią Izabelę :) jej ludzie znają się na AGH jak żadne inne :*

Zostaw merytoryczną opinię o Polon-Alfa S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polon-Alfa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polon-Alfa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polon-Alfa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polon-Alfa S.A.?

Kandydaci do pracy w Polon-Alfa S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polon-Alfa S.A.