Quick Service Logistics

Opinie o Quick Service Logistics

Teresa

@Pracownik a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów, np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy, czy firma zwraca na to uwagę? Opisz jak możesz, również swoją rozmowę rekrutacyjną, czy miałbyś może coś do polecenia przyszłym pracownikom, jakieś wskazówki do przekazania?

Teresa

@Piotr w swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Taki tam

Cześć! Z poniższych wypowiedzi wynika tylko jedna rzecz, a mianowicie : niewielu ma jaja żeby położyć wypowiedzenie na stół i szukać szczęścia gdzie indziej. Rynek pracy jest dla pracowników, nie wiecie o tym? Jest masa biedronek, stokrotek czy innych centrów dystrybucyjnych gdzie pewnie z łatwością można znaleźć zatrudnienie. Tylko tam żaden kierownik nawet nie odbierze od Ciebie telefonu gdy będziesz dzwonił z prośbą o zmianę godziny rozpoczęcia pracy ze względu na to czy tamto, masz sztywny grafik i według niego możesz coś planować, to fakt, ale nie możesz nawet marzyć o zrozumieniu w przypadku sytuacji nieplanowanych... Panowie, tu naprawdę wszyscy są dorośli i było by miło gdybyśmy się jako tacy traktowali. Nowy magazyn, podwyżki, nowy sprzęt i chcecie utrzymywać wyniki z 2015 roku? To wzbudza tylko żal jak podchodzicie do pracodawcy. Absolutnie roszczeniowa postawa, brak ambicji, tchórzostwo, brak zgrania, poczucia że tworzycie zespół i nagadywanie jeden na drugiego tylko Wam utrudnia a nie ułatwia pracę w trudnym sezonie urlopowy. Reasumując: żadnej firmie nie potrzeba ludzi, którzy będą ciągnąć ją w dół. Moja rada? Poszukajcie takiej w której ktoś będzie Wam wycierał nosek jak tylko zachlipiecie nad normą, grafikiem itp. Szczerze życzę powodzenia! Zadowolony pracownik prężnie rozwijającej się w branży firmy logistycznej :)

poirytowany
@Taki tam

Na początku myślałem że to napisał kierownik, ale "inteligent" nie napisałby przecież "było by" tylko "byłoby" ;p To nie my do Was dzwonimy, tylko wy, że dziś nie na 6tą a np. na 10tą i nikogo nie obchdzi ,że jesteśmy w połowie drogi do pracy. Lepszy byłby sztywny grafik, ale to wy macie problem ogarnąć ten temat a nie pracownicy. Niczego nie idzie zaplanowac, wiec nie robciez siebie dobrych wujków, bo na razie zasługujecie na miano leśnych dziadków. W firmie nikt nie patrzy na pracownika, dla kierownika najważniejsza jest norma i tabelki. Brakuje jeszcze,zeby nas po nr wyczytywali zamiast nazwisk. Firma niemiecka, to może róbmy jeszcze apele, tyle ze niektorym moze sie to zle kojarzyć ...

@poirytowany

Tu nie ma nic do rzeczy firma niemiecka, tylko polscy beznadziejni pracownicy, którzy są "wyżej postawieni". Najgorzej jak z dziada zrobi się pan i myśli, że wszystko mu wolno. Jak dla mnie to jest niedopuszczalne żeby "wyżej postawione" osoby robiły takie przekręty na niekorzyść firmy. Łatwo sprawdzać uczciwych i mało zarabiających pracowników, a nikt się nie weźmie za górę, która sobie na wszystko pozwala. Jestem pewny, że Niemcy nam nie obcinają pensji, a nawet jakby ktoś dobrze zagadał to byłaby podwyższka, ale przez niektóre osoby niestety się nie da, bo chcą się same nachapać - ciągle im mało, ale karma wraca :) Nie polecam pracy w tej firmie !

Teresa

@pracownik sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quick Service Logistics, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Magazynier

Jak dla mnie qsl w końcu wprowadzil jasne zasady premiowania. Pracujesz wydajnie- zarabiasz dobrze. A nie jak do tej pory dostawalem 200 zł więcej premii od " kolegow " z pracy, którzy tą firmę traktują jak dodatkowa pracę. Wiecznie maja pretensje czemu innemu pracownikowi zależy na pracy i daje z siebie dużo a oni tylko patrzą jak minie 8godz i do kostki jadą. Grafik jest Ok, można się przyzwyczaić że 2 dni jest 2 i 3 zmiana . Dzięki temu każdy weekend i święta są wolne !!! A nie jak na innych magazynach, niedziela czy swieta 16 godz. trzeba być w pracy. Nie wypowiem się o zaladunkach i innych działach bo nie dotycza mnie one. Ale jak ktoś tam pracuje 8 lat to chyba o czymś świadczy. Uważam , że jakby odeszło 2 osoby z kompletacji (każdy wie o kogo chodzi) to będzie wkońcu normalna atmosfera.

Teresa

@tylko prawda, sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie quick service logistics?

Piotrek , o jakich kieorwniakch mowisz z EC ? tych co teraz zwolnili i przez ktorych odeszlo tylu dobrych pracownkow w tym czesc do QSL ( malo prawdy w tym co piszesz lub duzo zazdrosci ) Pan Strzalkowski wie jak budowac zespol jest doswiadczony i P.Michal jest tego dobrym przykladem. BArdzo pomocny , trzeba z nim szczerze rozmawiac , kazdy o to wie.Chcesz wolne , masz problem idz do niego. Wynagrodzenie jest srednie , praca 5 dni w tyg lecz dopuszczalne 2 bledy w miesiacu wiec trzeba sie starac. Kieorwnicy zmian jak kieorwnicy , raz lepsi raz gorsi. Podsumowujac atmosfera dobra , wynagrodzenie srednie. W koncu nowy magazyn. Pozdr.

magazynier

o atmosfere nie trzeba pytac.bo jest zerowa.kierownicy maciek l. bogdan r. oraz marcin n. oraz ich wielki wodz michal k.sa ludzmi z przypadku gdyby nie rafal s.to dawno by sie rozpadlo.oraz ludzie-mrowki.ktorzy pracuja ponad sily.a slowa dziekuje nie sa slyszane w tej firmie praktycznie nigdy.wymiana kadry oraz standardow ktore zatrzymaly sie w latach 90tych tamtego wieku.zenada.a propo pieniazkow.sa praktycznie takie same jak na calym passie i okolicach.takze jesli ktos sie wybiera do pracy dla niemieckich najezdzcow gdzie za taka same pieniazki zarabia sie minimum 1900 euro ktorzy nie szanuja ludzi a maja ich za parobkow to polecam.a w szczegolnosci kulture osobista kierowniko.band.pozdrawiam

Jako byly pracownik nie polecam, grafik ustalony a i tak szanowny kierownik kaze przychodzic z dnia na dzien inaczej..o tym ze masz zostac dluzej mozesz dowoedziec sie pol godziny przed zakonczeniem pracy. Ktos napisal ze jak.michal ma gest to i 3 jest z przodu ale na ta 3 to trzeba ZAP****Ć!! Bo od tak ci nie da, ale co z tego jak raz da a 10 nie.. nie bede komentowal kierowników zmianowych bo to sa tylko i wylacznie kierownicy z nazwy.. rowniez nie polecam

skoro jest tu tak źle to czemu caly czas ktos przychodzi i pyta czy sa przyjecia? Kierownictwo nad wymiar wyrozumiale. Po krotce. na pierwszej zmianie pracowal ze mna pewien wozkowy,ktoremu codziennie do glowy i nie tylko bil testosteron. Mimo ze co jakis czas cos odpiepszal to zlozyl regal,zle przyjal towar, "spalil"wozek, a to rozwalil brame wjazdowa na chlodnie, to i tak dostawal szanse od przelozonych na poprawe ... No ale ile to mozna tak poblazac. kazdy magazyn ma swoje wady i zalety tyle w temacie pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Quick Service Logistics - Warszawa

• Jak się pracuje w Quick Service Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Quick Service Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Quick Service Logistics