Quick Service Logistics

Opinie o Quick Service Logistics

Szanowni Państwo!

w związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników chcących rozwijać się w naszych progach.

Zapraszamy serdecznie do aplikacji :)
Zaciekawiony

Czy QSL daje tzw podwyżki inflacyjne? Jak wyglądają zarobki?

@Zaciekawiony

Dzień dobry, bez względu na inflację, co roku są podwyżki dla naszych pracowników. Pozdrawiam, Wioletta Zalas Dział HR

Oj nie
@Quick Service Logistics

To gdzie są? I czemu odmawiacie godnej płacy? Odpowiedź HRów świadczy sama w sobie o poziomie firmy. Jeśli nie pójdziesz sam (i nie usłyszysz odmowy, bo Polska to filia do wyzysku) to firma nie weźmie pod uwagę, że wypada zadbać o (usunięte przez administratora) dla pracowników

@Oj nie

Dzień dobry, dziękuję za komentarze. Podwyżki wynagrodzeń zaplanowane są zgodnie z przyjętym w QSL Polska harmonogramem. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Wioletta Zalas Dział HR

Dzień dobry,
prowadzę proces rekrutacyjny na stanowisko Analityka finansowego.
 Przesyłam zakres obowiązków oraz wymagania od kandydatki/ kandydata.
 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Analiza dokumentacji finansowej pod kątem poprawności alokacji kosztów
Raportowanie danych finansowych i ich analiza zgodnie ze standardami przedsiębiorstwa
Przygotowywanie prognoz budżetowych
Przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych dla zarządu wraz z raportem realizacji prognoz budżetowych
Wdrożenie procesów i raportów usprawniających funkcjonowanie działu księgowości, w tym jakości danych analitycznych
Tworzenie zestawień i analiz finansowych usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa
Wsparcie dla rozwoju biznesu na terenie Europy środkowo-wschodniej
Współpraca z działem księgowości w celu rozwiązywania złożonych zagadnień finansowych i wdrażania nowych rozwiązań
Szeroko pojętej współpracy z zewnętrznymi partnerami  jak: instytucje finansowe, władze lokalne, audytorzy zewnętrzni, doradcy podatkowi i klienci
Wsparcia kadry Managerskiej  w podejmowaniu strategicznych decyzji.
 WYMAGANIA:
Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, ekonomii
Analityczne myślenie, zdolność do syntetyzowania informacji
Bardzo dobra znajomość MS Excel
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
Chęć rozwoju i proaktywne podejście do realizacji wyzwań
Komunikacja na bardzo wysokim poziomie
Samodzielność i odpowiedzialność
Umiejętność pracy pod presją i bez nadzoru
 OFERUJEMY:
Prywatną opiekę medyczną
Kartę Multisport
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego
Program rekomendacji pracowników
Dodatki świąteczne i urlopowe
Owocowe poniedziałki.
 Pracujemy 4 dni z biura i 1 dzień zdalnie.
Firma ma siedzibę na ulicy Jana Pawła II 11.
Jeżeli oferta jest dla Pana interesująca, proszę o kontakt:
w.zalas@qsl.eu.com
Alex

Witam. :) jest tu może osoba, która pracuje bądź pracowała jako analityk finansowy? Wstępnie mam zamiar aplikować, na tę nową ofertę. po opisie widzę, że jeden dzień jest możliwy zdalnie z domu, skoro 20 %, samemu można sobie go wybrać czy jednak trzeba się dostosować do zespołu? jaka jest w nim atmosfera?

@Alex

Dzień dobry, rekrutacja trwa od dwóch dni. Jest to nowe stanowisko, wcześniej nie było analityka w QSL Polska. Pracujemy 4 dni z biura i 1 dzień zdalnie. Stanowisko analityka jest bardzo samodzielne, jesteśmy elastyczni co do wyboru dnia pracy zdalnie. Zapraszam do wysłania CV. w.zalas@qsl.eu.com Pozdrawiam, Wioletta Zalas

Kierowca

Czy w najbliższym czasie jest planowana rekrutacja na stanowisko kierowcy kat. C do oddziału w Sosnowcu?

@Kierowca

Dzień dobry, planujemy rekrutację na stanowisko kierowcy, proszę o wysłanie CV na maila: w.zalas@qsl.eu.com Pozdrawiam, Wioletta Zalas Specjalista ds HR

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quick Service Logistics, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

W tym roku w ogóle były już jakieś nabory? chyba, że dopiero maja myć docelowo planowane? Ktoś coś słyszał? Mnie jak na razie oferty się nie wyświetlały a ktoś właśnie o podwyżki pyta. Z jakiej wiec kwoty startuje się teraz od stycznia?

Oj nie

Głodowej. Z kwoty głodowej. Nabory są, ale to lepiej, że ich nie widać. Z tej firmy należy uciekać, ale są dobrzy w wywoływaniu syndromu sztokholmskiego u pracowników a rynek nie sprzyja spokojnemu szukaniu nowej pracy

Dzień dobry, proszę doprecyzować o jakie stanowisko Pani/ Pan pyta? Pozdrawiam, Wioletta Zalas Dział HR

Dzień dobry, na jakie stanowisko chciałaby Pani/ chciałby Pan aplikować? Kwota wynagrodzenia zależy od doświadczenia oraz zajmowanego stanowiska. Zapraszam do rozmowy. Z poważaniem, Wioletta Zalas Specjalista ds HR tel: 881 976 465

Czy jest możliwość pracy w Quick Service Logistics na część etatu?

Dzień dobry, praca na część etatu nie jest możliwa na każdym stanowisku. Jakie stanowisko Panią/ Pana interesuje. Zapraszam do kontaktu. Wioletta Zalas Dział HR

Jakie narzędzia pracy zapewnia Quick Service Logistics? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dzień dobry, firma zapewnia telefon oraz laptopa dla pracowników administracyjnych i telefony dla kierowców.

@Quick Service Logistics

Witam, jakie są systemy wspomnianych urządzeń, czy jest szansa na samodzielny wybór? Co z jego nadzorem? Podczas pracy zdalnej można liczyć na wsparcie od strony IT? zespól jest stale dostępny? I na jakim oprogramowaniu się pracuje?

Czy pracował już ktoś jako spec od planowania zapasu? Jest taka oferta na pewnym portalu, właśnie ją rozpatruję. Nie widzę w niej jasno określonych zarobków, co się składa na całość wynagrodzenia? Czy jest to podobne jak przy innych stanowiskach? Podstawa oraz premia? Ta druga część na jakich zasadach może być przyznawana?

Nieznana

Pracowałam w QSL kilka lat. kierownik tego działu nie ma swojego zdania, zależy mu jedynie na przypodobaniu się swoim przełożonym. Był jakiś czas temu u nas w magazynie i nie miał kompletnie wiedzy na temat procesów logistycznych. Stwarzał jedynie dobre wrażenie, bez podstaw wiedzy. Zarobki poniżej średniej jeśli chodzi o to stanowisko.

@Nieznana

A co z dalszą karierą? Warto mieć tych parę lat nabitych w firmie na cv? jak inni Pracodawcy to postrzegają? Nie widzę niestety aktualnych ogłoszeń, a przynajmniej nie ma ich na takim portalu, gdzie zawsze sprawdzam, rotacji brak? Czy często ktoś jest potrzebny czy jednak trzeba czekać na rozwój?

Jakie są zarobki kierowcy? Ile godzin/dni średnio pracują wasi kierowcy w miesiącu? Kto pokrywa mandaty za dostawy gdzie nie powinna znajdować się ciężarówka? Czy dyspozycyjność jest ustalana według grafiku czy też SMS i jesteśmy dyspozycyjni 24h dla firmy? Jeśli pracodawca może odpisać byłbym wdzięczny :)

@Piotr

Dzień dobry, Panie Piotrze, dostawy do naszych Klientów realizowane są 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty. Firma organizuje pracę kierowców w taki sposób, aby mogli przestrzegać przepisów rozporządzenia 561/ 2006 oraz 165/2014. Kierowca jest informowany telefonicznie o zaplanowanej pracy z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Soboty pracujące, najczęściej 2 x w miesiącu, ale w okresach urlopowych, okołoświątecznych mogą wystąpić nawet 3 soboty, kierowca ma wtedy dzień wolny w inny dzień tygodnia. Mandaty: klienci QSL zapewniają miejsca parkingowe do realizacji naszych dostaw, sporadycznie, mogą wystąpić sytuacje, w których kierowca narusza przepisy ruchu drogowego, wtedy sprawa jest rozpatrywana/ wyjaśniana indywidualnie. Na kwotę wynagrodzenia składa się kwota podstawy + premie. Umowa o pracę. Po więcej szczegółów zapraszam do rozmowy telefonicznej ;-) Pozdrawiam, Wioletta Zalas Specjalista HR Tel:881 976 465

Od czego uzależniona jest premia w firmie Quick Service Logistics? Jakie są progi premiowe? Dodali 4 czerwca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Kierowca Ciężarówki.

Dzień dobry, w Quick Service Logistics Polska wypłacana jest premia uznaniowa oraz premia absencyjna (wypłacana pod warunkiem nie skorzystania przez pracownika ani z urlopu na żądanie ani ze zwolnienia lekarskiego w danym miesiącu). Premia uznaniowa nie jest wypłacana w momencie kiedy pracownik notorycznie się spóźnia, nie przestrzega obowiązujących procedur oraz nie dba o wizerunek firmy, podczas realizacji dostaw. Pozdrawiam Wioletta Zalas Specjalista ds rekrutacji

Szanowni Państwo!
Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier (MROŹNIA).
Miejsce: Sochaczewska 96a Błonie-Wieś
Link do ogłoszenia:

Praca - Magazynier/ mroźnia w Quick Service Logistics - Błonie - GoWork.pl

Osobom pracującym w mroźni, przysługuje odzież ochronna, posiłek regeneracyjny, dłuższe przerwy oraz dodatkowa premia.

Magazynier/ mroźnia

• Kontrola wtórna skompletowanego towaru co do zgodności z listą kompletacyjną;

• Załadunek i rozładunek pojazdów;

• Obsługa wózka widłowego;

• Utrzymanie porządku w magazynie;

• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, higieny pracy.

Wymagania

• Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi unoszącymi, z napędem elektrycznym;

• Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (wolne niedziele);

• Pracowitości i dokładności oraz zaangażowania;

• Odpowiedzialności i efektywności w działaniu.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Wynagrodzenie podstawa + premia;

• Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie);

• Dodatki świąteczne i urlopowe.

Zapraszamy do kontaktu.
Dział rekrutacji QSL

Szanowni Państwo!
Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier/ kompletacja.
Miejsce: Sosnowiec ul. Innowacyjna 8

• Kontrola wtórna skompletowanego towaru co do zgodności z listą kompletacyjną;

• Załadunek i rozładunek pojazdów;

• Obsługa wózka widłowego;

• Utrzymanie porządku w magazynie;

• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, higieny pracy.

Wymagamy:

• Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (wolne niedziele);

• Pracowitości i dokładności oraz zaangażowania;

• Odpowiedzialności i efektywności w działaniu.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Program poleceń pracowniczych;

• Dodatki świąteczne i urlopowe.

Link do ogłoszenia:
Praca - Magazynier – Kompletacja w Quick Service Logistics - Sosnowiec - GoWork.pl

Osoby zainteresowane, zachęcam do aplikowania.
Z poważaniem,
Dział Rekrutacji QSL
Potencjalna księgowa

Aplikowałam na stanowisko księgowej. Odbyłam sympatyczną rozmowę telefoniczną. Firma obiecała odezwać się i umówić się następnego dnia na rozmowę online. Nikt jednak nie odezwał się dnia następnego, ani przez najbliższe dwadzieścia. Brak profesjonalizmu, czy chociaż odrobiny szczerości, że jednak nie jestem osobą, z którą chcieliby nawiązać współpracę. Oczywiście rozumiem, że firma szuka sobie odpowiedniego kandydata, ale odpowiedź zwrotna, że jednak zmienili zdanie i nie decydują się na rozmowę, którą zapewniono, że się odbędzie byłaby na miejscu. Nie polecam.

@Potencjalna księgowa

Dzień dobry, bardzo dziękuję za wiadomość. Niestety trudno jest mi się odnieść do Pani opinii, ponieważ nie znam Pani imienia i nazwiska. W związku z powyższym, opiszę jak przebiega proces rekrutacyjny w QSL. Na stanowisko Księgowej poszukujemy osób poprzez portal pracuj.pl bądź też na linkedin. Kontaktuję się tylko z wybranymi przeze mnie kandydatami. Przeprowadzam krótką rozmowę telefoniczną i przesyłam CV wraz z notatką z naszej rozmowy do managera. Ostateczną decyzję o zaproszeniu wybranego przeze mnie kandydata na interview, podejmuje przełożony działu księgowości, o czym informuję podczas rozmowy. Wstępnie ustalam z kandydatem w jakich godzinach możemy się spotkać. Jeżeli manager z jakiegoś powodu nie jest zainteresowany kandydatem, informuję o tym mailowo lub za pomocą aplikacji w pracuj.pl. Jeżeli nie otrzymała Pani ode mnie zwrotnej informacji, to zachęcam do rozmowy ze mną. Kandydaci też często się ze mną kontaktują bo wiedzą, że proces może się wydłużyć z przyczyn niezależnych. W razie dodatkowych pytań zachęcam do szczerej rozmowy ze mną. Pozdrawiam serdecznie, Wioletta Zalas Tel. 881 976 465

Jakie warunki pracy są w Quick Service Logistics? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Magazynier?

Dzień dobry, w magazynach są szatnie dla pracowników oraz pomieszczenia socjalne, wyposażone w kuchenkę elektryczną i mikrofalową. Jest to miejsce w którym można zjeść posiłek i wypić ciepłą herbatę/ kawę. Osobom pracującym w mroźni, przysługuje gorący posiłek. W Błoniu zapewniamy transport dla pracowników. Pozdrawiam Wioletta Zalas Dział HR

Beata
@Quick Service Logistics

O, a co do tej pracy w mroźni. Jak wygląda odzież ochronna od firmy dla tych pracowników? No bo chyba potrzebna jest odpowiednia ochrona przez zimnem. Jak firma o to dba, są jakieś kurtki czy ciepłe buty dla pracowników?

@Beata

Pani Beato, firma zapewnia ciepłą odzież roboczą. Koszulka polo, polar, kurtka ocieplana, ogrodniczki ocieplane, rękawice, czapka / kominiarka, obuwie, ocieplane. Odzież wydawana jest zgodnie z Europejskimi normami BHP. Pozdrawiam Wioletta Zalas Dział HR

Jak długo czekaliście na odzew z Quick Service Logistics? Oddzwaniają zawsze?

Bogdan

I z jaką informacją? Pozytywną? Dostałaś się czy przeszłaś na następny etap?

@Bogdan

Dzień dobry, W naszej firmie czas oczekiwania na odpowiedź o wyniku rekrutacji trwa do 7 dni. Pozdrawiam Dział HR

Dzień dobry, Nadgodziny występują bardzo rzadko. Wszystkie godziny nadliczbowe są odbierane w innym terminie, dogodnym dla pracownika. Z poważaniem, Wioletta Zalas Specjalista ds rekrutacji

Jakie godziny pracy obowiązują w Quick Service Logistics?

Dzień dobry, Pracownicy biura, pracują w godzinach 08:00-16:00 lub 09:00-17:00. Natomiast pracownicy magazynów, pracują w systemie zmianowym. Pierwsza zmiana w godzinach 06:00-14:00, druga zmiana w godzinach 14:00-22:00. Z poważaniem, Wioletta Zalas Dział Rekrutacji

Czy Quick Service Logistics zapewnia kartę multisportu?

Pracownik 123

Tak, firma dopłaca do Multisportu 50 %

Magdalena

@Byly pracownik Powiesz coś więcej na tenat swojego zatrudnienia w Quick Service? Jak wygląda tam wynagrodzenie? Jest to stała pensja?

Masakra

Darku, szukasz pracy idziesz na rozmowę i gadasz z człowiekm, który jest 'szefem magazynu' opowiada Ci bajki o super kasie. Jak masz rodzinie itp to wybierasz niesty kasę. W Realu jest tak że kasa jest mniejsza niż dogadujsz się na rozmowie. Pracujesz i szukasz innej.

John Snow

Czytam te komentarze i nie rozumiem. Kadra kierownicza jest 8/10. Maciek w porządku(bardzo dobry dla swoich ludzi.tylko pozazdroscic). Z Michałem można się dogadać. Na Marcina też nie można narzekać. Bogdan też na plus. Rafał-jeden z lepszych zarządzających jakiego poznałem.Ludzie mają tu za dobrze jeśli mam być szczery. Szczególnie idą na rękę dojeżdżającym z daleka. Jedyny ich błąd że nauczyli pracowników grzecznej ręki. Przykład.Dany pracownik odmawia przyjchania do pracy sam jeśli to nie będą setki. Bo mu się dojechać nie opłaca samemu. Serio ? W kazdej innej firmie już by was nie było. Jest dużo pracy. Powinniście się cieszyć. Da się zarobić jeśli dajesz coś od siebie. Na koniec rada. Zacznijcie doceniać to co macie. Bo może być gorzej. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Quick Service Logistics - Warszawa

• Jak się pracuje w Quick Service Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Quick Service Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Quick Service Logistics