Quick Service Logistics

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Quick Service Logistics

Szanowni Państwo!

w związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników chcących rozwijać się w naszych progach.

Zapraszamy serdecznie do aplikacji :)

Jakie warunki pracy są w Quick Service Logistics? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Magazynier?

@Pytanie

Dzień dobry, w magazynach są szatnie dla pracowników oraz pomieszczenia socjalne, wyposażone w kuchenkę elektryczną i mikrofalową. Jest to miejsce w którym można zjeść posiłek i wypić ciepłą herbatę/ kawę. Osobom pracującym w mroźni, przysługuje gorący posiłek. W Błoniu zapewniamy transport dla pracowników. Pozdrawiam Wioletta Zalas Dział HR

Beata Nowy wpis
@Quick Service Logistics

O, a co do tej pracy w mroźni. Jak wygląda odzież ochronna od firmy dla tych pracowników? No bo chyba potrzebna jest odpowiednia ochrona przez zimnem. Jak firma o to dba, są jakieś kurtki czy ciepłe buty dla pracowników?

@Beata

Pani Beato, firma zapewnia ciepłą odzież roboczą. Koszulka polo, polar, kurtka ocieplana, ogrodniczki ocieplane, rękawice, czapka / kominiarka, obuwie, ocieplane. Odzież wydawana jest zgodnie z Europejskimi normami BHP. Pozdrawiam Wioletta Zalas Dział HR

Szanowni Państwo!

Zapraszamy serdecznie do aplikacji :)

Jak długo czekaliście na odzew z Quick Service Logistics? Oddzwaniają zawsze?

Ula
@Pytanie

Czekałam 3 dni na telefon po rozmowie kwalifikacyjnej.

Bogdan
@Ula

I z jaką informacją? Pozytywną? Dostałaś się czy przeszłaś na następny etap?

@Bogdan

pozytywna ;-)

@Bogdan

Dzień dobry, W naszej firmie czas oczekiwania na odpowiedź o wyniku rekrutacji trwa do 7 dni. Pozdrawiam Dział HR

Justyna
@Ula

To dość szybko dostałeś informacje. Firma pisze,że odzywa się w ciągu 7 dni. Od kiedy zaczynasz pracę?

Agata
@Justyna

Szef pracuje do 00:00 wiec nie narzekać :P

Izabela
@Agata

Do 12? A inni to mają tu nadgodziny jakieś do odrobienia czy raczej się nie zdarzają w razie czego?

@Izabela

Dzień dobry, Nadgodziny występują bardzo rzadko. Wszystkie godziny nadliczbowe są odbierane w innym terminie, dogodnym dla pracownika. Z poważaniem, Wioletta Zalas Specjalista ds rekrutacji

Szanowni Państwo!
Poszukujemy kierowców z kat C oraz C+E.
Zapraszamy do udziału w rekrutacji.
Praca Quick Service Logistics jako Kierowca Kat. C+E - Błonie-Wieś - GoWork.pl
Dział rekrutacji QSL
Adek
Kandydat

Witam.Potrzebujecie doświadczonych kierowców z kat.C? Pozdrawiam

@Adek

Dzień dobry, Tak jak najbardziej. Zapraszam do kontaktu: w.zalas@qsl.eu.com lub telefonicznie: 881-976-465. Pozdrawiam Wioletta Zalas, Dział Rekrutacji

Kierowca

Polecam ok

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quick Service Logistics, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Szanowni Państwo!
Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier/ kompletacja.
Miejsce: Sochaczewska 96a Błonie-Wieś
Link do ogłoszenia:
Praca Quick Service Logistics jako Magazynier – Kompletacja - Błonie-Wieś - GoWork.pl

Osoby zainteresowane, zachęcam do aplikowania.
Dział Rekrutacji QSL

Szanowni Państwo!
Poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier/ kompletacja.
Miejsce: Sosnowiec ul. Innowacyjna 8

Link do ogłoszenia:
Praca Quick Service Logistics jako Magazynier – Kompletacja - Sosnowiec - GoWork.pl

Osoby zainteresowane, zachęcam do aplikowania.
Dział Rekrutacji QSL

Jakie godziny pracy obowiązują w Quick Service Logistics?

K

zależy na jakim stanowisku

Ilona
@K

A czemu się tak różnią w zależności od stanowiska?

@Ilona

Dzień dobry, Pracownicy biura, pracują w godzinach 08:00-16:00 lub 09:00-17:00. Natomiast pracownicy magazynów, pracują w systemie zmianowym. Pierwsza zmiana w godzinach 06:00-14:00, druga zmiana w godzinach 14:00-22:00. Z poważaniem, Wioletta Zalas Dział Rekrutacji

Szanowni Państwo!
Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik zmiany.
Miejsce: Sosnowiec, ul. Innowacyjna 8
Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Praca Quick Service Logistics jako Kierownik zmiany - Sosnowiec - GoWork.pl

Dział rekrutacji QSL
wqrwiony na 10112020

jest 11 listopada 2020 ja sie pytam gdzie sa nasze przelewy, i co dostane pieniondze 12. listopada 2020 czy 13a morze 16, bo to poniedzialewk ?!!? pie.r.d.ola zeby bledow nie robic bo im premie ucinaja naziscie czy tam niemce, a sami maja wy.jeb.ane w zaplete za ciezka prace podludzi to znaczy smieci z magazynu , nie szanuja pracownikow ludzie odchodza teraz wiadomo czemu ja to do PIPu zglaszam sami beda norme robic ODRADZAM PRACE W TEJ FIRMIE, NIE WYWIAZUJE SIE Z UMOWY!!!!!!!!!!!!!!!

Bartosz Górny
@wqrwiony na 10112020

Dzień dobry, płatność wynagrodzeń w terminie jest dla nas priorytetem, a opóźnienie, o którym Pan pisze nie wynikło z zaniedbania czy błędu firmy QSL Polska. Wyczerpujące wyjaśnienie tej sytuacji zostało już przedstawione pracownikom. Jeśli ma Pan jakiekolwiek dodatkowe pytania lub uwagi, prosimy o kontakt z bezpośrednim przełożonym, który służy pomocą. Pozdrawiam Bartosz Górny - Dyrektor Personalny QSL Polska

Tomasz Redel
Klient
@Bartosz Górny

Wszystko ok z góry dziękuję za wyjaśnienia pzdr.

Kierowcy kontra Auta
@wqrwiony na 10112020

Witam czy coś wiadomo odnośnie Umowy Amrest Qsl może Błonie cię wiedzą ale Oddziałą nic nie powiedzą.Nowe Auta są już bo IVECA już mają dosyć w 8 lat zrobiły prawie 700 tyśiecy km gniją remonty na które nie ma czasu 6 dni auta lata min stop. Kiepsko czas na zmianę oleju bo nie ma czasu naprawa dopiero aż stanie auto. Miały być nowe Niemcy dostali Gdańsk Sosnowiec A reszta co. Za chwilę nowe Maxxx Burgery wejdą i co kolejne trasy powstaną Wszysrkie Soboty Robocze ciągłość dostaw czym Za chwilę auto nie wyjedzie lub kombinacje brak auta zastępczego ani awaryjnego Petit się nie przejmuje a kierowca ma się przejmować. Podwyżka kolejna by za chwilę mogła być. Stała pensja też nie dóbra nie ważne ile godzin km nie ma zaangazowania nie ważne ile godzin km stała pensja.

Bogdan
@Kierowcy kontra Auta

Napisałeś że wszystkie soboty są robocze. Czy za te dni jest wyższa stawka i można w ten sposób dorobić? Bo widzę że na wysokość wypłaty trochę narzekasz.

Kierwcy

My też nie rozumiemy polityki firmy ktoś wyliczył że taniej jest wszystko wynajmować auta magazyny narzędzia do pracy niż mieć swoje firmowe widocznie taniej wychodzi. Coraz więcej restauracji powstaje nowych towaru wyjeżdża coraz to więcej kilometrów godzin coraz więcej a pieniążki te same to kto tu zarabia zamiast dołożyc coś pensji ludzią którzy śą i dosć długo pracują lepiej zatrudnić nowego za tą same kasę. I sprawa następna za mały przedział finansowy między Kat. Prawka C a CE. Na dzień dzisiejszy kierowcy z kat C mają lepiej niż CE. Miejmy nadzieję że ktoś zauważy problem i nie doprowadzi do tego że nie będzie komu jeździć.

Fafik
@Kierwcy

A jak jest teraz na stanowisku kierowcy jakie godziny pracy ile godzin w miesiącu .Szukam pracy jako kierowca ?

Grażyna
@Fafik

Podłączam się pod to pytanie, też mnie to bardzo ciekawi. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby wypowiedział się obecny kierowca, albo były.. bo chciałabym poznać warunki na jakie można liczyć w tej firmie

Wiecie może, czy w Quick Service Logistics szukają chętnych na staż?

Czy Quick Service Logistics zapewnia kartę multisportu?

Pracownik 123

Tak, firma dopłaca do Multisportu 50 %

Wiktor

Jest w firmie problem z mobbingiem czy dobra atmosfera ?

Jak szefostwo w Quick Service Logistics? Spoko traktują ludzi?

Zapracowany

M.K nie ma w sobie w ogóle kultury ani klasy, jest tylko skupiony na tym żeby przejść po magazynie ponapinac się A o samej pracy I kompetencji nie ma pojęcia, chyba już tak bardzo się wstydził tego bałaganu, który panuje na magazynie że musiał oddać swoją funkcję M.N który jest tylko dobry jak czegoś chce. Jeśli chcesz tu pracować i zarabiać przyzwoicie to jest to możliwe tylko wtedy jeśli jesteś po rodzinie bo inaczej nie masz czego szukać lub jeśli jesteś wazeliniażem albo powtarzasz wyżej wszytko co się dzieje na magazynie. Firma złożona z dwóch rodzin, co tu dużo gadać w innym przypadku nie masz co liczyć na dobre traktowanie albo jakiekolwiek awanse. Praca sama w sobie jest fizycznie tak ciężka że bardzo szybko organizm to odczuwa I zaczyna się buntować. Jeśli chcesz mieć kolegów w pracy to również nie polecam bo tu im dalej sie od wszystkich trzymasz tym lepiej na tym wychodzisz. Na magazynie poza drobnymi wyjątkami pracuja proste chłopaki, których chyba za bardzo nie miał kto wychować I pokazać im co jest w normach kultury A co nie... nie polecam, nie pozdrawiam

paput
@Zapracowany

to tylko praca, mozna sie zawsze zwolnic, pozdrawiam

Kierowca

Witam, być zatrudnionym prze Qsl jeszcze nie jest źle normalne umowy, chociaż w czasach pandemi poucinane zostały dodatki. Co do podwykonawców czyli Poznań, Wrocław umowy śmieciowe. Niekiedy słyszałem że u podwykonawcy jesteś odpowiedzialny za wszystko magazyn rozladunek zaladunek zamiatanie mycie samemu aut i co najgorsze jesli szybciej się skończy to mimo że zatrudniony do obsługi restauracji to trzeba robić dodatkowe prace!!! Oczywiście w ramach pracy. Zatrudnieni bezpośrednio przez Qsl a przez podwykonawce to 2 różne światy wiadomo grabie tylko w jedna stronę grabią ???????????? polecam a zarazem nie polecam.

Zainteresowany Pracą

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie. Czy mógłbyś mi przybliżyć ten temat z linku http://tinyurl.com/yb5a5wlc

Byly pracownik

Pracowalem kiedyś w tej qsl na początku i widzę że nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora) to bym nawet na magazyn ze szczotką nie wpuścił... Ich pupili z magazynu tez. Powie mi ktos czy pracuja jeszcze pupile z pod placka?

Magdalena
@Byly pracownik

@Byly pracownik Powiesz coś więcej na tenat swojego zatrudnienia w Quick Service? Jak wygląda tam wynagrodzenie? Jest to stała pensja?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Quick Service Logistics?

@Pytanie

Kierownicy wstawiają swoich ludzi. Ręka rękę myję, nie dogadasz się jak nie będziesz miał pleców. Pracowałem tam kilka lat i odradzam.

John Snow

Czytam te komentarze i nie rozumiem. Kadra kierownicza jest 8/10. Maciek w porządku(bardzo dobry dla swoich ludzi.tylko pozazdroscic). Z Michałem można się dogadać. Na Marcina też nie można narzekać. Bogdan też na plus. Rafał-jeden z lepszych zarządzających jakiego poznałem.Ludzie mają tu za dobrze jeśli mam być szczery. Szczególnie idą na rękę dojeżdżającym z daleka. Jedyny ich błąd że nauczyli pracowników grzecznej ręki. Przykład.Dany pracownik odmawia przyjchania do pracy sam jeśli to nie będą setki. Bo mu się dojechać nie opłaca samemu. Serio ? W kazdej innej firmie już by was nie było. Jest dużo pracy. Powinniście się cieszyć. Da się zarobić jeśli dajesz coś od siebie. Na koniec rada. Zacznijcie doceniać to co macie. Bo może być gorzej. Pozdrawiam.

xyz
@John Snow

żeby kierownicy wychwalali samych siebie to już jest przesada nie do tego ten profil służy

Zostaw merytoryczną opinię o Quick Service Logistics - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Quick Service Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Quick Service Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick Service Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quick Service Logistics
Przejdź do nowych opinii