Opinie o Instalpol inż. Marcin Piekarski w Ligota

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Instalpol inż. Marcin Piekarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instalpol inż. Marcin Piekarski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalpol inż. Marcin Piekarski w Ligota

Były pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z poniższymi opinami. Nie polecam, wymagana z kosmosu a wynagrodzenie to śmiech. Właściciele garną pod siebie.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Instalpol inż. Marcin Piekarski?

Jędrula

Z firmą INSTALPOL współpracuję od 2003 roku w zakresie użytkowania kotła centralnego ogrzewania w budynku prywatnym. Piec firma serwisuje co rok. Serwisanci posiadają dużą wiedzę fachową i chętnie się nią dzielą z użytkownikiem. Gdy zimą przy temperaturze minus 18 stopni w niedzielę nastąpiła awaria kotła, to po zgłoszeniu w firmie w ciągu dwóch godzin przyjechał serwisant i piec naprawił – i po co szukać innej firmy. W listopadzie 2020 roku firma zainstalowała nowy kocioł tzw. „lodówkę” jest to rozwiązanie na miarę XXI wieku godne polecenia. Mogę każdemu polecić firmę ponieważ dba o klienta. Firma jest solidna, rzetelna i godna polecenia.

klient
@Jędrula

jeżeli serwisanci na bieżąco serwisowali piec to jak się mógł zepsuć, widocznie źle serwisowali

@ klient
@klient

Po 18 latach każde urządzenie techniczne może ulec awarii, a jeśli producent nie zapewnia części zamiennych to wymienia się kocioł na nowsze rozwiązanie techniczne. Zrozum, że 18 czy 20 lat w technice grzewczej to jest epoka.

kandydat Nowy wpis
@@ klient

zgadza się epoka, ale po to się regularnie serwisuje, żeby wszystko działało bezawaryjnie, trzeba przewidywać awarie, jeżeli coś jest tak zużyte, że może zagrozić awarią, to pomimo tego, że jeszcze działa to się to wymienia i już, a nie czeka na awarię

Jan Nowy wpis

Kilkuosobowa, rodzinna firma prowadzona przez małżeństwo. Eleganckie biuro, kulturalny właściciel-projektant i jego żona zajmująca się sekretariatem i formalnościami. Nieskrępowane wyrachowanie w relacjach z pracownikami i klientami, formalna atmosfera, niskie morale załogi, dla niezaufanych osób pieniądze jak wszędzie indziej; taki typ, "wysokie progi". Ogromna rotacja w 3-4 osobowym zespole, firma finalnie nie przywiązywała wagi do aktualności naklejek z nazwiskami na szafkach pracowniczych osób zwalniających się a nowych. Jeśli nie siedziałeś za kierownicą służbowego busa, czas spędzony w samochodzie na dojazdach do klienta był nieodpłatny, bo cytat "zatrudniony jesteś na budowie i płacone masz za pracę na budowie". Wyjazdy nawet do Krakowa. Brak zleceń to przymusowy urlop, z którym i tak był problem, bo nie ma nikogo na zastępstwo. System "motywacyjny" polegający na codziennym obowiązku wypełniania kart pracy w systemie informatycznym Vario i opisem wykonywanych czynności z dokładnością 15 minutową przez cały dzień - wypełnianie albo w czasie pracy albo w domu po pracy - bez wyjątków, bo na tej podstawie wydawane były bieżące oceny pracowników. Pisemne regulaminy zaczynając od kolejności parkowania na 7-osobowym parkingu, przez formalny zakaz konkurencji, do a'la lojalnościówki (część wypłaty odbierana raz w miesiącu osobiście, pojedynczo, no chyba że nie wytrzymujesz i się zwalniasz, to zostaje Ci tylko podstawa - taki straszak). Radzę dobrze przeczytać co się podpisuje, bo o tych i innych "drobnych" niuansach na rozmowach rekrutacyjnych nie usłyszysz a w umowie już są. Rekrutacja przeciągająca się na kilka rozmów, osobno z żoną, osobno z mężem, ewentualnie osobno z brygadzistą oraz wywiad telefoniczny u Twoich >wszystkich< poprzednich pracodawców, a jeśli dojdzie już do nieodpłatnego dnia próbnego - gratulacje - właśnie zostałeś oceniony jako osoba, którą będzie można sprawnie kontrolować. O krążących wśród pracowników plotkach na temat podsłuchów w służbowych laptopach i komórkach się nie wypowiem, bo osobiście w nie nie wierzę.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Instalpol inż. Marcin Piekarski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Barbara

ktoś szerzej rozwinąłby temat rzetelności firmy albo właśnie jej braku? tak pisali lata temu i zastanawiam się jak na bieżąco może z tym być. opinii od dłuższego czasu tu nie było, orientuje się ktoś dlaczego? ile osób obecnie pracuje?

Czy ktos pracowal w tej firmie? Prosil bym o jakas opinie czy warto tu pracowac? Czy firms jest zetelna?

j24

nie warto

@Zainteresowany

Polecam, firma 30 lat na rynku. Zatrudnienie na umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku.

@PraCownik

Tak, ale prowadził jął ojciec obecnego właściciela, który niestety nie dorasta mu do pięt

firma bezt sensu

kłamstwo!

nie jest rzetelna, niestety

Dizel

Korpo dla paru ludzi

Jak w Instalpol inż. Marcin Piekarski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

były

słabo, wyższe stanowiska zarezerwowane dla rodziny

Jak się pracuje z ludźmi z Instalpol inż. Marcin Piekarski?

XYZ

słabo, czasami nie wiedzą co robią

Ciekawy

Czy Pan Marcin jest dobrym pracodawca?

@Ciekawy

Tak, jest dobrym szefem. Wymagającym ale dobrym.

@PraCownik

To jest opinia jego żony, która z nim pracuje

klient
@123

serio? żenada

Jogi

Firma jest dobra więc trzeba spełniać oczekiwania firmy żeby dostać tu pracę!!!

@Jogi

Albo właściciele myślą, że są lepsi niż są

żartownik
@Jogi

żartujesz?

@111

właśnie o to chyba chodzi

@żartownik

nie żartuję, firma jest beznadziejna, szef się ciągle czepia jak baba

MM

Firma rzetelna. Pan Marcin dba o pracowników. Liczą się umiejętności i zaangażowanie . Polecam

@MM

nieprawda

...

Ta obok ciebie myśli że jest kim :) No noc po to pracowała :P

Irena

Jaka atmosfera towarzyszy w wypełnianiu codziennych obowiązków w Instalpol inż. Marcin Piekarski? W jaki sposób pracodawca ten docenia zaangażowanie swoich pracowników? Wszystkie Wasze opinie dotyczące aktualnych warunków zatrudnienia w tym miejscu pracy będzie ważna dla osób chcących zacząć współpracę z tą firmą.

@Irena

Nie polecam, atmosfera dziwna. Właścicielowi wydaje się, że ma super firmę, a tak naprawdę to firma "kogucik".

@pracownik

Opinia nie jest o nas, mamy jedną kobietę i jestem nią ja osobiście! Opinia wyssana z palca.

@PraCownik

O was, o was... O co ci chodzi z tą jedną kobietą?

ooo
@pracownik

o co chodzi z tym problemem?

@ooo

panienka nie wie kto komu odpowiada

@ooo

ktoś napisał, że u nich jest dziwnie, panienka z firmy stwierdziła, że to nie o nich bo tylko ona w firmie jest kobietą - nie wiadomo o co jej chodzi

Panowie po ostatniej robocie sprzątnęli ze sobą 4 piwa, zepsuli karton/gips i zakręcili pompę bez uprzedzenia właściciela, gdyby wybuchła 100m pod ziemia to byście ja teraz kopali i naprawiali. Nigdy więcej nie polecam

@Marcin

Panie Marcinie, widzę że ma Pan uwagi sądzie jednak że nie do nas. Na budowach które teraz realizujemy nie mamy pompy pod ziemią, a sytuacja o której Pan piszę nie miała miejsca, przynajmniej nie z naszą firmą. Będziemy wdzięczni za sprostowanie lub podanie dalszych konkretów które pozwoliłyby zidentyfikować budowę. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, wszelkie uwagi (oparte na rzeczywistym doświadczeniu z naszą firmą) są bardzo cenne.

abc
@Anna

Odpowiedź typowa, innej ta firma nie udzieli. Zawalili i już.

qqq
@abc

Panienka się pomyliła

t.

Już pół roku wisi ich ogłoszenie o pracę, ciekawe ilu już kandydatów przepracowało tam bezpłatny dzień próbny...

@t.

@t. Fakt, że wisi. Ktoś wie, czy jest aktualne i co w Instalpolu oznacza 'atrakcyjne wynagrodzenie'? Najniższa krajowa, czy raczej średnia?

O
@Irena

Pewnie najnizsza

Tom
@O

Nie nie najniższa, uzależniona od umiejętności.

@Tom

czyli najniższa

Udanych wakacji Panie Marcinie!

Czy często w firmie Instalpol inż. Marcin Piekarski zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

"rekrutacja wewnętrzna" to znaczy ?

Wacław

Rekrutacja bardzo specyficzna, jak się umówisz tak ci płacą, praca o różnym stopniu trudności , korpo wymogi od monterów ale i tak jak dla mnie firma nietypowa.

@Wacław

@Wacław, ciekawa jestem, dasz jakiś przykład tych wymogów wobec monterów? Napisz coś więcej, czy wziąłeś tę pracę i na jaką stawkę się umówiłeś. Dziękuję!

t.

Byłem na dniu próbnym, przepracowałem cały dzień po czym bez wyjaśnień mi podziękowano, nie zapłacili nic. Zakładam że takich jak ja jest więcej, darmowa siła robocza...

Luidzi

Firma jest świetna tylko szkoda, że tak rzadko zaglądacie na to forum. Liczyłem na więcej informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Instalpol inż. Marcin Piekarski - Ligota

• Jak się pracuje w Instalpol inż. Marcin Piekarski?

Zobacz opinie na temat firmy Instalpol inż. Marcin Piekarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalpol inż. Marcin Piekarski?

Instalpol inż. Marcin Piekarski
2.1/5 Na podstawie 31 ocen.

Instalpol inż. Marcin Piekarski