hipermarket Tesko

Gostyń

Opinie o hipermarket Tesko

pik

wow, u nich standardowo jest na początek umowa zlecenie. PO przekroczeniu bodajże 2-3 lat zatrudnienia zarobki i umowa o pracę

Mama

wow--ale takich sklepów brak nie ma wesoło każdy wsciekły a w tesko na górach faktycznie jest(usunięte przez administratora) miło

Kazimierz

oczywiście zgadzam sie tesko w gostyniu jest bardzo wesołe to market na piątkę z plusem-może 2osoby są troche pozbawione żartów ale im wybaczmy reszta jest okej

Szukasz pracy?

Paweł

fajnie zazdroszcze to oddajcie nam waszego kieronika do nas a my wam damy naszego-!!!!pozdrówka dla kierownika marketu tesko gostyn

leszek

i tak powinno być w marketach jak ekipa wesoła to i klienci fajni miło jest na dwie strony

Kacha

wiecie ,że wasz market to market z poczuciem humoru u was można kupic i miło spędzic czas po pracy po cięzkim dniu ...u was jest fajnie wesoło na każdym stanowisku a to ja bardzo ceniem

kogucik

super oferty macie i zawsze usmiechnietego pana kierownika!!!!!!!!!!!!!!miło tam spędzam czas z dziecmi

Zostaw opinię o hipermarket Tesko - Gostyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hipermarket Tesko