Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Opinie o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Tomek

Jeżeli ktoś szuka pracy za pośrednictwem agencji to Walter Fach Kraft mogę polecić z czystym sumieniem. Mam już doświadczenie w wyjazdach zagranicznych jakoś ślusarz i tylko przez tą agencję zostałem dłużej u swojego pracodawcy. Mam dobrą pensję, opłacone mieszkanie i wizję pracy na dłuższy czas. Początki zawsze są trudne, ale mogłem liczyć na wsparcie. Walter Fach Kraft to solidna agencja, polecam ją znajomym. Ja jestem zadowolony ze współpracy. Moje sugestie dla Walter-Fach-Kraft Personal GmbH: oby tak dalej

Ares

Sciagaja ludzi do waltera w landshut,kwatery bez meldunku! Motel w Schweitenkirchen to jedna wielka obora najblizszy sklep 7km wiec zycze powodzenia osoba bez auta. W motelu zostalo tylko kilka osob bo jak ktos przyjezdza odrazu wyjezdza.Jest dodatkowo kilku ciapatych bo (usunięte przez administratora) nie jest im obcy.Najwieksza porazka to jedna kuchnia w motelu.

Nadal czekamy na nowe info, ponieważ wątek o warunkach w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w miejscowości Wrocław nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw opinię o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH