Opinie o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w Wrocław

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
3 4 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Co wchodzi w socjal Walter-Fach-Kraft Personal GmbH?

Ares

Sciagaja ludzi do waltera w landshut,kwatery bez meldunku! Motel w Schweitenkirchen to jedna wielka obora najblizszy sklep 7km wiec zycze powodzenia osoba bez auta. W motelu zostalo tylko kilka osob bo jak ktos przyjezdza odrazu wyjezdza.Jest dodatkowo kilku ciapatych bo (usunięte przez administratora) nie jest im obcy.Najwieksza porazka to jedna kuchnia w motelu.

Tak1Nie
Robert. Nowy wpis
@Ares

Zgadzam się z tą opinią w całości. Widzę z przeczytanego tekstu że kolega "Adres'" doświadczył tego "luksusu" wcześniej ode mnie, ja miałem zaszczyt skorzystania z tego "Apartamentu" w grudniu 2018. Do tego pokoje miały być dwu osobowe a nas na początku nocowało czworo, po jedne nocy zostało nas troje, jeden wyjechał z tego "pensjonatu".

Tomek Nowy wpis

Jeżeli ktoś szuka pracy za pośrednictwem agencji to Walter Fach Kraft mogę polecić z czystym sumieniem. Mam już doświadczenie w wyjazdach zagranicznych jakoś ślusarz i tylko przez tą agencję zostałem dłużej u swojego pracodawcy. Mam dobrą pensję, opłacone mieszkanie i wizję pracy na dłuższy czas. Początki zawsze są trudne, ale mogłem liczyć na wsparcie. Walter Fach Kraft to solidna agencja, polecam ją znajomym. Ja jestem zadowolony ze współpracy. Moje sugestie dla Walter-Fach-Kraft Personal GmbH: oby tak dalej

TakNie2
Robert. Nowy wpis
 Rekomendacja
@Tomek

Za to ja nie jestem zadowolony. Ten cały Walter wyrolował mnie, za jego pośrednictwem pracowałem w DHL-u jako operator wózka widłowego fakt że po tygodniu pracy zmianowy (turek) stwierdził że zbyt wolno rozładowuję tiry (przed podpisaniem umowy wiedziano że nie mam doświadczenia) i zostałem zwolniony. Mówi się trudno tylko że nie zapłacono mi nic, mało tego przez ten czas do pracy dojeżdżałem własnym autem i wraz zemną jeżdzili jeszcze dwaj inni pracownicy a w umowie zapisane było że za dojazd będę miał zwrot za paliwo i co i znowu nic czyli g..no. To było w grudniu 2018 i od tamtej pory obserwuję Waltera cały czas i non stop poszukują pracowników czyż by było tak że tydzień pracy i cześć tak jak ze mną. Piszę to bo mam umowę cały czas gdyby chcieli mnie podać o zniesławienie. Gdyby ktoś chciał się dowiedzie coś więcej to proszę przysłać zaproszenie do grona znajomych wtedy podam nr. tel. Robert Lach.

TakNie

Nadal czekamy na nowe info, ponieważ wątek o warunkach w firmie Walter-Fach-Kraft Personal GmbH w miejscowości Wrocław nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - Wrocław

Chcę opublikować:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH