STRATEGA CEE SP. Z O. O.

Opinie o STRATEGA CEE SP. Z O. O.

Paulina

@Były Pracownik, opinie o pracodawcy mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne, to czym muszą się charakteryzować, to jak największy stopień ich merytoryki. Z forum usuwane są jedynie te wpisy, które naruszają postanowienia regulaminu. Możesz zapoznać się z nim, wchodząc w ten link: https://www.gowork.pl/regulamin

Były Pracownik

Jak widać pracodawca się postarał o to aby wszystkie negatywne opinie zostały usunięte. Jakoś dziwnym trafem nagle zniknęły i zostały tylko pozytywne. Brak profesjonalizmu i doświadczenia ze strony właścicieli przekładają się na fatalne zarządzanie firmom. Zatrudniają ludzi bez doświadczenia, bo sami go nie posiadają. Wycisną każdego jak cytrynę do cna. Już po kilku miesiącach pracy można zauważyć mobbing psychiczny jaki stosuje właściciel z właścicielką. Obrażanie pracowników przy zespole oraz w komunikacji e-mailowej. Nie dajcie się nabrać na piękne słówka o międzynarodowej firmie, bo to jedna wielka ściema. Żadne z obietnic które składają właściciele na początku się nie spełni. Brak szacunku do ludzi umowa zlecenie na miesiąc!! przedłużana jak im się podoba jak Cie już nie potrzebują to nie dzwonią do ciebie albo wołają cie 31ego na koniec dnia i mówią, że nie dają Ci kolejnej umowy. Nagle zostajesz z niczym nawet nie masz czasu aby poszukać sobie czegoś innego. Brak podwyżek i awansu chociaż byś nie wiem jak się starał/a możesz sobie tylko pomarzyć. Właściciele kłócą się między sobą i mówią sprzeczne komunikaty do pracowników przez co nie wiesz jak masz się zachować i kogo masz słuchać. Ponadto połowa firmy to rodzinka, która może się tylko pochwalić nic nie robieniem i notorycznym bólem głowy. Nikt o zdrowych zmysłach nie zostanie tam na dłużej, co innego masz w umowie w zakresie obowiązków a co innego wymaga od ciebie przełożony. Nowym pracownikom nie zapewnia się żadnych szkoleń tylko rzuca się ich na głęboką wodę i radź sobie sam ja nie mam czasu. Ciągle są dokładane nowe obowiązki a pensja ta sama. O urlopy trzeba się prosić a jak idziesz na L4 pracodawca pyta czy będziesz odpisywać na e-meile. Brak życia prywatnego ciągle musisz być pod telefonem jak nie odbierzesz to od razu dostajesz pogróżki w komunikacji emaliowej jak możesz nie odebrać. Omijać szerokim łukiem. Nie warto...

Studentka

Polecam firmę Stratega jako rzetelnego i profesjonalnego pracodawcę. Dobry przepływ informacji, życzliwość pracowników i elastyczność współpracy. Bardzo wartościowe praktyki.

ania

Brałam udział w projekcie firmy Stratega i było bardzo profesjonalnie i interesująco. Bardzo ładne biuro, przemiła atmosfera. Wynagrodzenie też było bardzo dobre.

Paulina

@si, jakie w takim razie masz zdanie na temat STRATEGA CEE SP. Z O. O.? Podziel się swoją oceną.

olek

Jak dla mnie te komentarze są podejrzane, podobno jest taka rotacja i w ogóle a ofert pracy żadnych nie ma. Podobno jest tak źle i wszyscy o tym wiedzą ale jakoś nic nie słychać..czyżby konkurencja?

fef

No jasne że wzrost na rynku ... kosztem pracowników ;) Gratulujmy firmie :) Potrafi wykorzystać ludzi tak żeby samemu miło grzać sobie tyłeczek Brawo Brawo ! Rzygać się chce

si

Znam dość dobrze firmę Stratega, miałem przyjemność oglądać Jej szybki wzrost na Polskim rynku i powiem szczerze nie zgadzam się z negatywnymi opiniami nt tej firmy. Pozdrawiam

pm

Firma oferuje ciekawe role dla osób mówiących po angielsku. Pracuje się z zagranicznymi klientami na różnych ciekawych projektach. Jeśli chodzi o inne role, to typowa praca biurowa. Atmosfera ogólnie jest dobra tylko klienci czasami bardzo cisną ale to taka branża. Ogólnie fajny zespól składający się z samych młodych ludzi.

jjjj

@ankieterka normalne pieniądze* czytaj 1300zl

ankieterka2

Super praca dla studentów, nie szukających stałej pracy. Projekty ciekawe, co chwilę coś nowego. Trzeba mieć mieć tylko pozytywne nastawienie. W pokoju ankieterek super atmosfera, aż się chce chodzić do pracy. A jeśli chodzi o beneficiki to hmmm... Darmowa kawa i herbata w pracy? :) na prawdę luźną pracą, szkoda tylko że nie ma normalnej umowy Ale to by było zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe

Ankieterka

Szczerze stanowisko ankietera to najlepsze stanowisko w tej firmie. Nie jesteś odpowiedzialny za wiele a jeżeli są projekty jest się wstanie zarobić normalne pieniadze.

xcz

Tragiczna firmia, tragiczna atmosfera, bardzo słaby zespół a szczególnie właściciele.

poutt

Beneficiki, haha, bez szans :D

alakala

@98uy jakbyś chociaż spróbował poszukać a potem pisać to byś zauważył że oferty pracy są cały czas. Aktualnie proofreader.

alakala

tam rotacja jest srednio co 3/4msc max. Niby praca dorywcza, ale nie ma mowy nawet jednorazowo jesli chcesz sie zwolnic. Najlepsze sa sytuacje kiedty mowia ci ze masz 2tyg wolnego, po ktorym nie kaza ci juz wracac. Praca jest lekka, nie ma co sie oklamywac, w sumie jak wszedzie chca zebys dal z siebie max a dadza ci za to minimum.

aallaa

@Zzzz teraz cały czas przyjmują, a od nowego roku zaczyna się kolejny duży projekt wiec non-stop są wakaty. Ogólnie jest dużo pracy. Projekty są ciekawe, a atmosfera rożna. Chyba dużo zależy, w którym biurze się pracuje i co robi. Rozliczeniami zajmuje się zewnętrzna firma, ale generalnie wszystko się zgadza. Praca cały czas na telefonie i emailu.

wwwwwwwww

a co powiecie o ankieterach terenowych

Iza

Świetny opis- cała prawda. Trzeba dodać, że nie widać doświadczenia jakim szczycą się ludzie prowadzący tę firmę. Fatalne zarządzanie teamem, poniżej krytyki.

Zostaw opinię o STRATEGA CEE SP. Z O. O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STRATEGA CEE SP. Z O. O.