harcool grill

Limassol

Opinie o harcool grill

sandra_1986

Pracowałem/łam na stanowisku kelnerka od 1.2006 do teraz Słowa kojarzące się z harcool grill (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):porzadna , profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobre. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili, towarzyscy Od jakiej stawki można negocjować pensję?500Ł Najbardziej podobało mi się w harcool grill:ludzie Najbardziej nie podobało mi się w harcool grill:poganianie

Zostaw opinię o harcool grill - Limassol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie harcool grill