Opinie o RSP ZAGRODA w Zagroda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RSP ZAGRODA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RSP ZAGRODA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RSP ZAGRODA w Zagroda

ANNA

PRACODAWCA NIE GODNY ZAUFANIA. PROBLEMY Z PŁATNOŚCIAMI. PRACOWNICY ZAROBKI PO 800 ZŁ. ZASTRASZANIE PRACOWNIKÓW I STOSOWANIE MOBINGU WOBEC PRACOWNIKÓW PRZEZ PRACODAWCE. ZŁA ATMOSFERA PRACY.

Tedi
@ANNA

Popieram w 100% pan prezes nie ma pojecia o tym co robi i stosuje mobbing

, Nowy wpis
@Tedi

Powinien odpowiedzieć za swoje postępowanie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie RSP ZAGRODA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

???? Nowy wpis

Szukaj sobie nowej pracy.

mona

tam trzeba pracować ponad siły normalnie wyzyskanie człowieka wypłaty nigdy nie ma na czas i zawsze tylko 1000zł

Kołchoźnik
@mona

Ciekawią mnie powyższe opinie. Znam ten zakład i owszem zarobki nie są za wysokie ale atmosfera jak i termin płatności są jak najbardziej odpowiednie. Praca nie jest aż tak ciężka jak się może wydawać. Stołówka oferuje dwa dania w ciągu dnia pracy z czego to pełnowartościowy obiad ( ciepłe danie ) i do tego zawsze bardzo smaczny. Posiłki jeśli wymaga tego sytuacja wynikająca z prowadzonych prac polowych są dowożone na pole ale to nikomu nie pzeszkadza. Ogólnie ludzie pracują tu po 30 lat i raczej nie narzekają. Obecnie RSP szuka kilku wykwalifikowanych pracowników typu tokarz czy kierowca.

baran Nowy wpis
@Kołchoźnik

tokarza szukają a gdzie byłem prezes jak się pracownik zwalniał ???? słuchał z ucha zamiast myśleć. to jest właśnie pisowskie myślenie. niech się zajmie noszenie krzyża za jarkiem bo prowadzenie firmy mu nie wychodzi. bije piane żeby napchać kieszenie.

samiec

nie jest tak źle jak piszą może kasa nie jest trzeba tylko lubić swoja prace jedyny jak dla mnie minus to pensja mogłaby być większa

Aplikowałeś do firmy RSP ZAGRODA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Mika

Kołchoźnik 2017-04-12 21:57 A Ty co jesteś jednym z wielu kierowników obijających się w RSP Zagroda, czy piszesz jako prezes? Ciekawe kto tu przyjdzie pracować. Kilku wykwalifikowanych pracowników? I ciekawe ile będą dostawać pensji, o ile w ogóle będą ją otrzymywać. Czekanie na wypłatę aż ze sklepów zostanie przywieziony utarg, brak płynności wypłacania, braki w sklepach. Prezes robi co mu tylko przyjdzie do głowy, rada nadzorcza albo jest przekupiona albo tak bardzo niemyśląca. Zamiast rozwijać firmę aż dziwne jest, że jeszcze ona funkcjonuje. Obecnie prezes stawia na monitoring wszystkich obiektów. Pytanie pierwsze brzmi skąd wziąć na to pieniądze? Pytanie drugie to po co te kamery ? Skoro firma i tak jest w stanie tonącego statku. W dzisiejszych czasach nie ma co stawiać na sentymenty, może ludzie pracują po 30 lat tylko za jakie pieniądze.

Krisss
@Mika

w samo sedno ...

ona

Ciekawe co się zmieniło ? że teraz czekacie 2 miesiące na pobory i że ludzie teraz coraz śmiale uciekają bo niech chcą pracować za marne grosze ...

anna

Co ty gadasz tam podobno i po 800 zł zarabiają ... dlatego nikt tam nie chce do pracy przyjść.

Zostaw merytoryczną opinię o RSP ZAGRODA - Zagroda

RSP ZAGRODA