RSP ZAGRODA

Zagroda

RSP ZAGRODA

Opinie o RSP ZAGRODA

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

samiec

nie jest tak źle jak piszą może kasa nie jest trzeba tylko lubić swoja prace jedyny jak dla mnie minus to pensja mogłaby być większa

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Zagroda.

ANNA

PRACODAWCA NIE GODNY ZAUFANIA. PROBLEMY Z PŁATNOŚCIAMI. PRACOWNICY ZAROBKI PO 800 ZŁ. ZASTRASZANIE PRACOWNIKÓW I STOSOWANIE MOBINGU WOBEC PRACOWNIKÓW PRZEZ PRACODAWCE. ZŁA ATMOSFERA PRACY.

Tedi
@ANNA 02.10.2015 13:11

Popieram w 100% pan prezes nie ma pojecia o tym co robi i stosuje mobbing

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w RSP ZAGRODA? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

Mika

Kołchoźnik 2017-04-12 21:57 A Ty co jesteś jednym z wielu kierowników obijających się w RSP Zagroda, czy piszesz jako prezes? Ciekawe kto tu przyjdzie pracować. Kilku wykwalifikowanych pracowników? I ciekawe ile będą dostawać pensji, o ile w ogóle będą ją otrzymywać. Czekanie na wypłatę aż ze sklepów zostanie przywieziony utarg, brak płynności wypłacania, braki w sklepach. Prezes robi co mu tylko przyjdzie do głowy, rada nadzorcza albo jest przekupiona albo tak bardzo niemyśląca. Zamiast rozwijać firmę aż dziwne jest, że jeszcze ona funkcjonuje. Obecnie prezes stawia na monitoring wszystkich obiektów. Pytanie pierwsze brzmi skąd wziąć na to pieniądze? Pytanie drugie to po co te kamery ? Skoro firma i tak jest w stanie tonącego statku. W dzisiejszych czasach nie ma co stawiać na sentymenty, może ludzie pracują po 30 lat tylko za jakie pieniądze.

Krisss
@Mika 02.06.2017 11:25

w samo sedno ...

ona

Ciekawe co się zmieniło ? że teraz czekacie 2 miesiące na pobory i że ludzie teraz coraz śmiale uciekają bo niech chcą pracować za marne grosze ...

anna

Co ty gadasz tam podobno i po 800 zł zarabiają ... dlatego nikt tam nie chce do pracy przyjść.

mona

tam trzeba pracować ponad siły normalnie wyzyskanie człowieka wypłaty nigdy nie ma na czas i zawsze tylko 1000zł

Kołchoźnik
@mona 18.10.2014 19:11

Ciekawią mnie powyższe opinie. Znam ten zakład i owszem zarobki nie są za wysokie ale atmosfera jak i termin płatności są jak najbardziej odpowiednie. Praca nie jest aż tak ciężka jak się może wydawać. Stołówka oferuje dwa dania w ciągu dnia pracy z czego to pełnowartościowy obiad ( ciepłe danie ) i do tego zawsze bardzo smaczny. Posiłki jeśli wymaga tego sytuacja wynikająca z prowadzonych prac polowych są dowożone na pole ale to nikomu nie pzeszkadza. Ogólnie ludzie pracują tu po 30 lat i raczej nie narzekają. Obecnie RSP szuka kilku wykwalifikowanych pracowników typu tokarz czy kierowca.

Zostaw opinię o RSP ZAGRODA - Zagroda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RSP ZAGRODA