PROBIO

Lublin

Opinie o PROBIO

janek

no i jak to teraz z praca jest, nie ma aktualnych ofert z tego co wiem.

ononaono

dziękuję za szczere opinie, proszę jednocześnie dupowłazów szefostwa o złożenie aplikacji gdzie indziej a nie wypisywanie tu balcerowiczowskiego bełkotu o premiach i innych duperelach. Liczy się kasa i pracownik, towar ma każdy od chińczyka, sztuka to pozbyć się go z magazynu za kasę.

call girl

Firma z aspiracjami... ale na tym poprzestańmy... zarobki marne, szkolenia- a co to jest? Prezes- pozjadał wszystkie rozumy, zwolnił sie ostatnio od nich ceniony doradca żywieniowy- z dobrej pracy sam się nikt nie zwalnia. Ogólnie kumoterstwo i kilku "dupowłazów" (bez mydła dyr. handlowemu wchodzą). Produkty takie jak wszędzie- z tym że nie znane.

Pollack

"Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym" - nie znaczy kompletnie nic. Ogłoszenie z takim tekstem w UK olałby każdy tubylec. Atrakcyjne wynagrodzenie może znaczyć tyle co 1350 netto + do 500 netto premii. I nie mówimy oczywiście o funtach. Rynek jest zdominowany przez zachodnich graczy, z polskich liczy się WIPASZ. Rozmowy z rolnikami ze względu na ich ogólnie niski poziom intelektualny również nie należą do najprzyjemniejszych. Ale jak ktoś gryzie kamienie - można próbować.

Don amigos

Witam, pracuje ktoś w Probio- Lublin, zakwaszacze, dodatki paszowe etc.? Jakie są zarobki dla handlowca z doświadczeniem (jaką podstawę można dostać), jaka flota i inne narzędzia pracy? Premie realne do zgarnięcia, jaka ogólnie atmosfera w pracy? Prosze o konkretne i szybkie odpowiedzi, jeśli jest tu ktoś, kto tam pracuje???

Zostaw opinię o PROBIO - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROBIO