Lions Entertainment

Kolbuszowa

Opinie o Lions Entertainment

Iwona

Macie jakieś aktualności związane z pracą w Lions Entertainment? @Trinity, nie napisałeś nic więcej o samym zatrudnieniu i zastanawiam się, jak w takim razie wygląda praca i czy można w sezonie zimowym liczyć na zatrudnienie. Czy raczej jest szansa tylko w sezonie letnim?

Iwona

@Trinity mogłabyś powiedzieć coś więcej? Czemu nie polecasz pracy w Lions Entertainment?

Iwona

Obecnie Lions Entertainment poszukuje osoby na stanowisko Animator czasu wolnego. Praca w Grecji. Zamierzacie aplikować? Ktoś z obecnych pracowników firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy na tym stanowisku?

Trinity
@Iwona 21.03.2017 11:41

Olej to. Ostatnia firma do której wysłałabym aplikacje. 1/10

Szukasz pracy?

łesek

Nieźle dbają o swoich pracowników @greek, przecież nie w każdej firmie można liczyć na darmowy pobyt w hotelu o wysokim standardzie razem z obiadami, oprócz tego zarobki też są niezłe. No i chyba w tym przypadku najważniejsze, że można dostać umowę o pracę

lidka852

Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Bo niedługo mam z nimi umówioną rozmowę o pracę i chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej poza tym co jest napisane na ich stronie. Z góry dziękuję.

Kolek

Jedna z najbardziej rzetelnych firm w tej części przemysłu hotelarskiego. W porównaniu do innych globalnych i masowych firm Animacyjnych, Lions Entertainment wyróżnia się ofertą ponad stan rzeczy opisanych w ogłoszeniach. Co mam na myśli... zakwaterowanie na poziomie, wyżywienie w najlepszym standardzie, brak problemów z wynagrodzeniem (jak to z reguły bywa w przypadku innych firm). Znakomite podejście Szefa do pracowników, służy pomocą jeśli tylko zachodzi takowa potrzeba. Managment osiągalny o każdej porze. Wspólne wypady, Grille itp. organizowane przez "szefostwo". Pracownicy firmy odbierają i zawożą na lotnisko. Zdecydowanie polecam!!

Venom

Pracowałem u nich w 2011. W sumie wszystko okey, ale jak sie okazało...praca nie dla mnie. Jedzonko w restauracji eleganckie, na zewnatrz troche za gorąco, bo prawie 40c . Kasa na czas, zabawa konkret. Polecam dla spragnionych nowych doznań.

Zostaw opinię o Lions Entertainment - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lions Entertainment