PG Energy Energetyka sp. z o.o.

Radom

PG Energy Energetyka sp. z o.o.

Opinie o PG Energy Energetyka sp. z o.o.

Aneta

@Majka, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w PG Energy Energetyka. Zechcesz podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? @A., a czy Twój mąż długo już jest związany z PG Energy Energetyka? Chętnie dowiem się również, jaka atmosfera panuje wśród współpracowników - mogłabyś zapytać?

Killer

Firma krzak!!! Zarządzają nią dwie amatorki bez doświadczenia. Opóźniają wypłaty dla praciwników. Radze omijać z daleka

Majka
@Killer 29.08.2018 08:25

A to ciekawe, bo właśnie PG Energetyka stało się właścicielem Elektromontażu Poznań. To rzeczywiście przejaw skrajnej amatorszczyzny:)

A.
@Killer 29.08.2018 08:25

Mój mąż tam pracuje. ma pełny zus od całej pensji a pensje płacą 10go, wiem że raz spóźnili się z wypłatą. nie wiem kto zarządza firmą ale w porównaniu z innymi jest moim zdaniem lepiej niż gdzie indziej. Niestety pracuje w delegacji. Ale kto dziś tak nie pracuje? A

Aneta

@Killer, rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w PG Energy Energetyka w Radomiu. Możesz napisać coś o formalnych kwestiach pracy w tym miejscu? Rodzaj umowy, dodatki socjalne dla pracowników, tryb pracy? To bardzo istotne i ciekawe kwestie dla osób, które szukają informacji o pracy w PG Energy Energetyka.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w PG Energy Energetyka sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zygmunt

Na szczęście pana (usunięte przez administratora)już pogonili z tej firmy

FRED

Uwaga !!! Firma nie płaci podwykonawcą pod byle jakim pretekstem. Kierownictwo to grupa nieudaczników i cwaniaków bez żadnych kwalifikacji.

eryk

Firma nie dotrzymuje zobowiązań, warunki pracy fatelne, nie płaci . Szaniawski i jego bankier oszukuje ludzi.

Zostaw opinię o PG Energy Energetyka sp. z o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PG Energy Energetyka sp. z o.o.