Solwent

Solec Kujawski

Opinie o Solwent

amam

@sesj pisząc, że pensja jest "nawet" takiej wysokości, wyrażasz zachwyt. Jak dla mnie na produkcji jest nieco za nisko. Ciekaw jestem jak to wygląda na innych stanowiskach.

Daniel

Szef bardzo w porządku pewnie nie wiedzieliscie co i jak zrobic a teraz opinie walicie jak dzieci

krakowiak

To wal tam i zobacz. Nawet nie bedziesz wiedział na początku za ile robisz i wtedy dostaniesz umowe albo podziekuja, a jak podziekuja to kasy nie zobaczysz.

grześ

umowy są, trzeba mieć normalne podejście, ja pracowałem wypowiedzenie złożyłem i dostałem, jak mi wiadomo tak jest jak kończysz prace porzucając ją, pewnie tak zrobiłeś... i się nie zgłosiłeś...

opek

gość nie płaci ostatniej pensji jak odchodzisz i nie wydaje świadectw pracy. szkoda czasu na ta firme. zwykly prywaciarz co garnie na siebie i mówi ze kasy nie ma

kare

robic i nie pytac o pieniadze. 11 godz pracy za 10 placone. soboty robocze za zwykle godziny i do tego jak nie przyjdziesz w sobote to juz szef wie.

Zostaw opinię o Solwent - Solec Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solwent