AP OSTOJA Aneta Samborska Biuro Nieruchomości

Wrocław

Opinie o AP OSTOJA Aneta Samborska Biuro Nieruchomości

Niezadowolona

Zdecydowanie nie polecam usług tego biura.Pani właścicielka stosuje szantaż i podsuwa umowy na wyłączność. Uważajcie na nią.

Zadowoleni
@Niezadowolona 12.09.2016 20:25

H. Rogowska. Jestem radcą prawnym. Dziwi mnie tchórzostwo tych osób, które wystawiają negatywne opinie i nie mają odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoim komentarzem, anonimowość nie wzbudza wiarygodności. Wydaje mi się, że każdy powinien zdawać sobie sprawę z formułowanych słów i opinii ale i również brać za nie odpowiedzialność. Co za tym idzie mieć odwagę podpisać się pod tym co pisze na temat innych. Jestem wieloletnim klientem biura Ostoja. Kilkakrotnie pomogli mi w przeprowadzeniu transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Byli ze mną począwszy od prezentacji, po notariusza i protokół przekazania mieszkania. Drodzy Państwo, z czystym sumieniem polecam usługi biura Ostoja, umowy są jasne a zasady przejrzyste. Pani Aneto, głowa do góry oby tak dalej. Jeśli będzie potrzebne wsparcie polecam się. Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

Aneta Samborska

Dzień Dobry! Serdecznie pozdrawiam wszystkich moich byłych, obecnych i przyszłych Klientów z branży. Aneta Samborska

Marta

Polecam z całą pewnością bardzo dobrzy specjaliści bardzo pomocni doradcy kredytowi , nie mogliśmy dostać kredytu po kontakcie z doradcą kredytowym z biura, rewelacyjna obsługa kredyt załatwiony został w przeciągu 14 dni , na dobrych warunkach, a chciałam zaznaczy że nie mogliśmy otrzymać kredytu, biuro towarzyszyło nam od początku do samego końca to znaczy od umowy przedwstępnej aż do umowy końcowej oceniam to biuro na 6

nie polecam usług Pani Samborskiej

Zdecydowanie nie polecam usług Pani Samborskiej z biura nieruchomości OSTOJA, zbyt dużo zaniedbań oraz zbyt dużo zdrowia nas to kosztowało. Odradzam

Zostaw opinię o AP OSTOJA Aneta Samborska Biuro Nieruchomości - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP OSTOJA Aneta Samborska Biuro Nieruchomości