Rawex

Włocławek

Opinie o Rawex

Leon

Witam wszystkich którzy by chcieli zapoznac sie z rekomendacjami firmy Rawex,chetnie również poczytam opinie innych uzytkowników. Moje zdanie jest nastepujace: wszystko jest super i naprawde mozna zrobic wszystko do momentu gdy podpiszemy umowe na ktorej nie widnieje data,a póżniej to juz jestesmy wieżniami własnego domu,ci któzy mieli nam pomóc zamieniaja sie w agresywnych i aroganckich włascicieli firmy.Szeże nie polecam trzymajcie sie od nich z daleka.. Mysle ze moja ocena jest obiektywna i czekam na ocene innych,którzy kozystalin z ich usług.

Zostaw opinię o Rawex - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rawex