"Drożdżyński Mirosław"

Barlinek

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o "Drożdżyński Mirosław"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Drożdżyński Mirosław"

anna

A ja mam inne doświadczenia, korzystałam z ich usług w miarę nie dawno i nie było na co narzekać a nawet wszystko odbyło się w terminie, duży plus dla nich za to

anonim

u mnie w połowie wykonywania pracy wziął sobie niespodziewanie tydzień wolnego. po tygodniu dokończył pracę, rewelacji nie było, jakość wykonania poniżej średniej...

anonim

Ten pan zajmuje się wykańczaniem mieszkań - mi wykończył prysznic-cieknie, zlew-cieknie i na prośbę o naprawę odparł, że go to nie interesuje... Kafelki położone w miarę przyzwoicie, ale wykończenie (fugi, listwy wykończeniowe) zrobione bardzo brzydko. Położone na podłogę panele skrzypią.oczywiście nie daje rachunków za wykonaną pracę, czyli robi na czarno. Stanowczo odradzam usługi tego pana!!!

Zostaw opinię o "Drożdżyński Mirosław" - Barlinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Drożdżyński Mirosław"