Welmas

Katowice

Opinie o Welmas

Vifon

Proste i klarowne zasady - sprzedaż to zarobisz. Promocje i materiały reklamowe są dostępne więc nie ma problemów żeby zacząć od zera.

Marta

Tak bardzo jesteście zajęci pracą, że nie ma czasu na pisanie?

Karolina

@CBR - dziękuję za Twoją odpowiedź. A jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Czy Welmas zatrudnia w ramach umowy o pracę? Jak dokładnie wygląda szkolenie, o którym wspominasz? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

CBR

Praca zaczyna się od 15 ostatnie spotkanie jest o godzinie 20. Płaca to podstawa + prowizja od sprzedaży. Auto i telefon dają. Jak lepiej sprzedajesz to i mercedesem możesz jeździć :D oczywiście małym dostawczym! Uczą wszystkiego od podstaw. Ktoś kto jest choć trochę inteligentny może sporo zarobić. Atmosfera bardzo dobra. Jedyny problem to praca wieczorami, ale wypłata mi to w zupełności wynagradza.

arab

Moi drodzy, firma jaka jest każdy widzi! Na pracuj.pl cyklicznie pojawia się ich ogłoszenie o pracę. wysuwają się z tego dwa wnioski: albo firma nie może znaleźć dobrego pracownika, albo sama jest słaba. Skłaniam się ku tej drugiej opcji! welmas to ściema!!! Bez podstawy to niech oni sobie sami te kołderki i inne dziadostwa sprzedają!

KG
@arab 19.11.2016 11:41

Kolego powiem Ci tyle- "Człowiek powinien tyle zarabiać ile sam jest wart" Skoro z góry zakładasz, że nie będziesz sprzedawać to faktycznie się nie nadajesz :) A tak poza tym, jeżeli udowodnisz, że umiesz dużo i dużo jesteś wart jak człowiek to dostaniesz swoją bezpieczną podstawę + procent, ale śmiało mogę powiedzieć, że Ci to się nie uda ;)

dobrol

to prawda, a warto się tym zainteresować, bo obecnie szukają również przedstawicieli handlowych - doradców klienta na rejon andrychowa, jędrzejowa, białej podlaskiej, brzozowa oraz bielsko-białej, dają wszelkie niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolą

Dante

polecam, dobry pracodawca, sumienny i szczery

tomsky

jak wygląda przykładowy dzień pracy przedstawiciela handlowego - doradcy klienta? pytam bo natrafiłem na ofertę pracy na śląsku.

Zenek
@tomsky 01.05.2016 14:59

Wyjeżdzasz na pokazy albo o 13:00, albo o 14:00 chyba ze jeździsz z managerem wtedy 2 godziny wcześniej bo zazwyczaj to małopolska. Prezentujesz towar na spotkaniu i proponujesz zakup. Chyba ze cię wyrzuca ze spotkania wtedy już można poczytać książkę ewentualnie odwiedzić biedronkę :)

Rekrutacja

UWAGA w bieżącej rekrutacji na PH śląskie nie oferują podstawy, praca na samej prowizji. Kto co lubi ale nie wspominają o tym podczas rozmowy tel., dopiero na spotkaniu!

Robson

Peter nie jestem Tobą i nie wiem co Ci sie podoba, co umiesz wiec cieżko mi stwierdzić co jest dla Ciebie najlepsze :) nie słuchaj forum tylko głosu serca :)

Robson

Pracowałem w tej firmie 4 lata i złego słowa nie moge powiedzieć. Zarobki zawsze były dobre, relacje z ludźmi rewelacyjne szkoda było sie rozstać, ale czasem trzeba cos w życiu zmienić. Serdecznie wszystkim polecam prace w tej firmie. Dziękuje i powodzenia!

PETER
@Robson 12.07.2015 22:14

CZY OSOBIE Z DUŻYM STAŻEM W BRANŻY BANKOWEJ POLECASZ PRACĘ W TEJ FIRMIE????? OBECNE ZAROBKI OK 3,5 - 4,0 TYŚ. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ CHCIAŁBYM ZMIENIĆ BRANŻE...

Anna

Jestem klientem firmy i chce powiedzieć bo jestem bardzo zadowolona. mam pościele wełnianą z rożnych firm, ale jakością wykonania welmas bije na głowę wszystkich. Polecam bo i cenę mają rozsądna.

Olek

Miła atmosfera, szacunek do pracownika, wypłaty w terminach. Polecam

Krzychu

Robota przyjemna i finansowo wychodzi sie dobrze.

Robert

Dobry pracodawca polecam.

Mateusz

To dziwne ze jak nic nie sprzedaż nic nie zarobisz? Przecież nikt nie zatrudnia ludzi żeby dokładać do interesu :D jak samochodem służbowym chcesz pojeździć za frajer to od mamy pożycz...

Greg

Uwaga. Ten pracodawca nie daje podstawy, jesli nic nie sprzedaz nic nie zarobisz

Zostaw opinię o Welmas - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welmas