Welmas

Katowice

Welmas
5 44

Opinie o Welmas

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Welmas? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

CZY TAK JEST?

Bardzo dobry! Bardzo dobry! Wręcz wspaniały pracodawca!

Karolina

@Joanna, czy korzystałaś z usług firmy, czy może jesteś osobą zatrudnioną? Jeśli pracujesz bądź pracowałaś, napisz proszę swoją opinię na temat tego pracodawcy. Jakie dobre i złe strony dostrzegasz?

Antypis
@Karolina 12.05.2018 15:51

Ile za taki wpis masz Karolinko?

Gabriela Wiśniewska

Kupiłam produkty z tej firmy już 3 raz. Zawsze rewelacyjna obsługa. Szacunek dla klienta. Podejście indywidualne. Po 3 razie muszę napisać opinię bo nigdy się nie zawiodłam. Polecam

Joanna
@Halina 23.02.2018 20:43

Produkty mają świetne!

Karolina

@Szymon, mógłbyś powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Twierdzisz, że wynagrodzenie jest wysokie, czy poza podstawą możesz też liczyć na dodatki? Czy pracownicy mają zapewniony posiłek w ciągu dnia albo transport do pracy? Każda opinia będzie pomocna.

Szymon

Dobry pracodawca, daje dobrze zarobić a praca odbywa się w miłej atmosferze.

mi sie podoba

Jak jesteś uczciwy na sprzedaży to zarobisz. Kombinatorzy odpadają szybko. W Welmas raczej stawiają na ludzi którzy naprawde chcą iść do przodu i się rozwijać. Ja przynajmniej miałem takie wrażenie, kiedy tam pracowałem. Chcieć - to móc!

Emil1

Jak ktoś ma w sobie żyłkę handlowca to jedyna słuszna praca dla niego - jako PH. Tutaj jest o tyle dobrze, że wiem na czym stoje i nie muszę się martwić, wyrabiam norme, jest okej.

mui

Sama praca jest ok, warunki ok, tylko pracować się musi chcieć, bo handlowiec roboty ma full

Hehes

Jestem tutaj ponad dwa miechy i nie narzekam, bo bez ostrej pracy nie ma szans się przebić :) Taka jest prawda :D

eric

W sprzedaży nie ważne gdzie robisz to zawsze jest dużo pracy i jak decydujesz się na to powinieneś być tego świadomy. Tu w welmasie kluczem jest to, że firma mimo że wymaga to oferuje w zamian warunki o które u innych trudno.

I.T.

Ogólnie mogę polecić, bo pracuję obecnie i ta praca mi się podoba, mam czas przejrzeć w ciągu dnia pocztę osobistą, na face wejść i nikt mi z tym problemów nie robi. Wyrabiam ''plan'' bez problemów.

anonymous

Może i jest ciężko, ale dużym plus taki że można to połączyć ze studiami. Z każdym kolejnym dniem pracy przychodzą nowe doświadczenia.

arek

U mnie było tak że musiałem się po prostu ogarnać. Pierwsze dwa miesiące jak się udało ogarnać plan to nie wiem do tej pory. Ale odkąd rozkminiłem że trzeba zorganizować całą pracę w 100%. Uporządkować to konkretnie i wypaliło.

mingo

mówi się że trzeba być wytrzymałym psychicznie, ale jaka jest praca gdzie nie trzeba być ??? w Welmasie jak masz gadane to przebijesz się szybciutko, jak złapiesz klientów to już w ogóle.

Vifon

Proste i klarowne zasady - sprzedaż to zarobisz. Promocje i materiały reklamowe są dostępne więc nie ma problemów żeby zacząć od zera.

Marta

Tak bardzo jesteście zajęci pracą, że nie ma czasu na pisanie?

Karolina

@CBR - dziękuję za Twoją odpowiedź. A jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Czy Welmas zatrudnia w ramach umowy o pracę? Jak dokładnie wygląda szkolenie, o którym wspominasz? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

CBR

Praca zaczyna się od 15 ostatnie spotkanie jest o godzinie 20. Płaca to podstawa + prowizja od sprzedaży. Auto i telefon dają. Jak lepiej sprzedajesz to i mercedesem możesz jeździć :D oczywiście małym dostawczym! Uczą wszystkiego od podstaw. Ktoś kto jest choć trochę inteligentny może sporo zarobić. Atmosfera bardzo dobra. Jedyny problem to praca wieczorami, ale wypłata mi to w zupełności wynagradza.

arab

Moi drodzy, firma jaka jest każdy widzi! Na pracuj.pl cyklicznie pojawia się ich ogłoszenie o pracę. wysuwają się z tego dwa wnioski: albo firma nie może znaleźć dobrego pracownika, albo sama jest słaba. Skłaniam się ku tej drugiej opcji! welmas to ściema!!! (usunięte przez administratora)

KG
@arab 19.11.2016 11:41

Kolego powiem Ci tyle- "Człowiek powinien tyle zarabiać ile sam jest wart" Skoro z góry zakładasz, że nie będziesz sprzedawać to faktycznie się nie nadajesz :) A tak poza tym, jeżeli udowodnisz, że umiesz dużo i dużo jesteś wart jak człowiek to dostaniesz swoją bezpieczną podstawę + procent, ale śmiało mogę powiedzieć, że Ci to się nie uda ;)

dobrol

to prawda, a warto się tym zainteresować, bo obecnie szukają również przedstawicieli handlowych - doradców klienta na rejon andrychowa, jędrzejowa, białej podlaskiej, brzozowa oraz bielsko-białej, dają wszelkie niezbędne narzędzia do pracy oraz szkolą

Dante

polecam, dobry pracodawca, sumienny i szczery

tomsky

jak wygląda przykładowy dzień pracy przedstawiciela handlowego - doradcy klienta? pytam bo natrafiłem na ofertę pracy na śląsku.

Zenek
@tomsky 01.05.2016 14:59

Wyjeżdzasz na pokazy albo o 13:00, albo o 14:00 chyba ze jeździsz z managerem wtedy 2 godziny wcześniej bo zazwyczaj to małopolska. Prezentujesz towar na spotkaniu i proponujesz zakup. Chyba ze cię wyrzuca ze spotkania wtedy już można poczytać książkę ewentualnie odwiedzić biedronkę :)

Rekrutacja

UWAGA w bieżącej rekrutacji na PH śląskie nie oferują podstawy, praca na samej prowizji. Kto co lubi ale nie wspominają o tym podczas rozmowy tel., dopiero na spotkaniu!

Robson

Peter nie jestem Tobą i nie wiem co Ci sie podoba, co umiesz wiec cieżko mi stwierdzić co jest dla Ciebie najlepsze :) nie słuchaj forum tylko głosu serca :)

Robson

Pracowałem w tej firmie 4 lata i złego słowa nie moge powiedzieć. Zarobki zawsze były dobre, relacje z ludźmi rewelacyjne szkoda było sie rozstać, ale czasem trzeba cos w życiu zmienić. Serdecznie wszystkim polecam prace w tej firmie. Dziękuje i powodzenia!

PETER
@Robson 12.07.2015 22:14

CZY OSOBIE Z DUŻYM STAŻEM W BRANŻY BANKOWEJ POLECASZ PRACĘ W TEJ FIRMIE????? OBECNE ZAROBKI OK 3,5 - 4,0 TYŚ. PROSZĘ O ODPOWIEDŹ CHCIAŁBYM ZMIENIĆ BRANŻE...

Anna

Jestem klientem firmy i chce powiedzieć bo jestem bardzo zadowolona. mam pościele wełnianą z rożnych firm, ale jakością wykonania welmas bije na głowę wszystkich. Polecam bo i cenę mają rozsądna.

Olek

Miła atmosfera, szacunek do pracownika, wypłaty w terminach. Polecam

Krzychu

Robota przyjemna i finansowo wychodzi sie dobrze.

Robert

Dobry pracodawca polecam.

Zostaw opinię o Welmas - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welmas