PKP Telekomunikacja Kolejowa

Lublin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

PKP Telekomunikacja Kolejowa
2 3 6 1

Opinie o PKP Telekomunikacja Kolejowa

gagatka

NIE PROŚCIE O KARTĘ MAX MEDICUM - BO TO WIELKIE JEDNO [usunięte przez moderatora]- CHCĄ ŻEBY KUPOWAĆ ICH LEKI A W ZAMIAN NIC NIE DAJĄ - NIE MOŻNA PUNKTÓW Z TEJ KARTY WYKORZYSTAC PRZY PŁATNOŚCI ZA WIZYTY CZY BADANIA W LUXMEDZIE. JAK CHCECIE IŚĆ ROBIĆ PRYWATNE BADANIA TO IDZCIE DO SANITASU - JEST O WIELE TANIEJ I PRZYJEMNIEJ. CHCIALAM SOBIE ZROBIC BADANIA W CIĄŻY - MORFOLOGIE, MOCZ. OD STYCZNIA TEGO ROKU NIE MOGŁAM WYKORZYSTAĆ PUNKTÓW NA KARCIE MAX MEDICUM BO W LUXMEDZIE "PROGRAM INFORMATYCZNY NIE UWZGLĘDNIA PUNKTÓW Z KARTY - TO PO CO TEN PROGRAM - CHYBA ŻEBY NABIĆ BIEDNYCH (LUB BOGATYCH) PACJENTÓW W BUTELKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o PKP Telekomunikacja Kolejowa - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKP Telekomunikacja Kolejowa