pkp telekomunikacja kolejowa

Lublin

pkp telekomunikacja kolejowa

Opinie o pkp telekomunikacja kolejowa

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

gagatka

NIE PROŚCIE O KARTĘ MAX MEDICUM - BO TO WIELKIE JEDNO [usunięte przez moderatora]- CHCĄ ŻEBY KUPOWAĆ ICH LEKI A W ZAMIAN NIC NIE DAJĄ - NIE MOŻNA PUNKTÓW Z TEJ KARTY WYKORZYSTAC PRZY PŁATNOŚCI ZA WIZYTY CZY BADANIA W LUXMEDZIE. JAK CHCECIE IŚĆ ROBIĆ PRYWATNE BADANIA TO IDZCIE DO SANITASU - JEST O WIELE TANIEJ I PRZYJEMNIEJ. CHCIALAM SOBIE ZROBIC BADANIA W CIĄŻY - MORFOLOGIE, MOCZ. OD STYCZNIA TEGO ROKU NIE MOGŁAM WYKORZYSTAĆ PUNKTÓW NA KARCIE MAX MEDICUM BO W LUXMEDZIE "PROGRAM INFORMATYCZNY NIE UWZGLĘDNIA PUNKTÓW Z KARTY - TO PO CO TEN PROGRAM - CHYBA ŻEBY NABIĆ BIEDNYCH (LUB BOGATYCH) PACJENTÓW W BUTELKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szukasz pracy w Lublinie?

Zostaw opinię o pkp telekomunikacja kolejowa - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pkp telekomunikacja kolejowa