PKP Telekomunikacja Kolejowa

Opinie o PKP Telekomunikacja Kolejowa

gagatka

NIE PROŚCIE O KARTĘ MAX MEDICUM - BO TO WIELKIE JEDNO [usunięte przez moderatora]- CHCĄ ŻEBY KUPOWAĆ ICH LEKI A W ZAMIAN NIC NIE DAJĄ - NIE MOŻNA PUNKTÓW Z TEJ KARTY WYKORZYSTAC PRZY PŁATNOŚCI ZA WIZYTY CZY BADANIA W LUXMEDZIE. JAK CHCECIE IŚĆ ROBIĆ PRYWATNE BADANIA TO IDZCIE DO SANITASU - JEST O WIELE TANIEJ I PRZYJEMNIEJ. CHCIALAM SOBIE ZROBIC BADANIA W CIĄŻY - MORFOLOGIE, MOCZ. OD STYCZNIA TEGO ROKU NIE MOGŁAM WYKORZYSTAĆ PUNKTÓW NA KARCIE MAX MEDICUM BO W LUXMEDZIE "PROGRAM INFORMATYCZNY NIE UWZGLĘDNIA PUNKTÓW Z KARTY - TO PO CO TEN PROGRAM - CHYBA ŻEBY NABIĆ BIEDNYCH (LUB BOGATYCH) PACJENTÓW W BUTELKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o PKP Telekomunikacja Kolejowa - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKP Telekomunikacja Kolejowa