Opinie o Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie k.Otwocka w Józefów

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie k.Otwocka
1 1 2 5 1
PD Nowy wpis

Pracodawca nie potrafi docenić dobrego pracownika. Brak współpracy pracowników.

Pomocna?
TakNie
BW

Uczelnia doprawdy wyjątkowa pod wieloma względami - z porad dla przyszłych chętnych do pracy: należy dokładnie wczytywać się w treści umów, bo czasami te zgłoszone z błędem typu 'literówka' wracają z krzywdzącą pracownika stawką, za wszystko należy płacić, nawet za publikacje. Dodatkowo należy również uważać na składane obowiązkowe ze strony pracownika dokumenty - literówka z jego stony również może skutkować nieprzyjemnościami jeśli sytuacja z szefową lub jej ojcem jest napięta. Warto podkreślić, że szefostwo nie daje możliwości rozwoju (rektor, dziekan, prorektor, kanclerz) są to ludzie nieukładowi - wymagają i nie dając nic w zamian, dodatkowo dziekan chce na plecach (albo po trupach!) pozostałych pracowników naukowych zrobić habilitację. Na koniec dodam jeszcze, że brak tam jakichkolwiek form premiowania lub chociażby integracji pracowników a doktorzy i profesorowie są zatrudniani do zadań administracyjnych, bo brak tam profesjonalnej obsługi poczynając od dziekanatu na kadrach i księgowośći kończąc.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie k.Otwocka - Józefów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie