atavex s.c. marek król krzysztof podsiadło

Bolmin

Opinie o atavex s.c. marek król krzysztof podsiadło

Gonzo

@Mart co to znaczy dużo więcej? 13 zł? ;D

Mart

Oczywiscie ze nie. Nie wiem kto pisze takie brednie. Ja na wstepie z niewielkim doswiadczeniem dostalem duzo wiecej.

Mart

Oczywiście, że nie. Nie wiem kto pisze takie brednie. Ja na wstępie z niewielkim doświadczeniem dostałem dużo więcej.

bart

A co ze stawką @Mart czy te 11-12 zł dla zbrojarza to prawda?

Mart

Nie rozumiem tych negatywnych opinii, pracuję w tej firmie już od 6ciu miesięcy i 90% z tego co tu jest napisane nie jest prawdą.

psb

Popieram wczesniejsza opinie.11 pln za godz pracy na budowie przy zbrojeniach w delegacji to smiech.Tyle na miejscu przy dużo lżejszej robocie mozna zarobic.Ale jak ktos nie szanuje siebie i chce za taką stawke pracowac i nabijac kase "prezesom"to jego sprawa.Puki sie nie zmieni podejscie ludzi to beda tyrac za marne grosze a własciciele smiac się z nich będa ze barany im kase trzepią.

ontax

11-13 zł na h to ma być stawka ?? chyba dla idioty lub desperata. ludzie nauczcie się szacunku do siebie zbrojarz to 25 zł na h minimum

hhsh

nic na żadne obiady nie dają robiłem 6 miesięcy to wiem jak jest.

q

Pewnie jesteś jednym z tych pijaków, którzy zostali zwolnieni za picie alkoholu w pracy. Życzę powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

gew

ja też pracowałem w atavex firmie i w delegacji byłem a krzysiek bez przerwy obserwuję i mówi dawać bo tony tony i stoji i cały czas i obserwuje i sie zakrywa po kątach czy sie nie stoji na miejscu w starachowicach 13 zł płacił i w delegacji tak samo i pół godziny przerwy odliczane.Robota nie na dłuższy okres.nie polecam pozdro.

ZEU

Nie polecam tej firmy a w ogóle to trzeba się z nimi spotkać to się sami przekonacie jak wam będą obiecywać kolega dzwonił o pracę to krzysiek powiedział stawke na godzinę od 11zł do 13zł kto za takie pieniądze będzie pracował i jeszcze w delegacji pozdro dla frajerów

kolo

ja też pracowałem w tej firmie atavex u tych dwóch nie wykształconych niby prezesów a na zbrojarce sie wogule nie znają jak by nie prowadzacy to by zgineli bo krzysiek to ma firmę przewozową busy a marek robi w radomiu stal wydaje mowił ze jest tam kierownikiem tam gdzie procuję to musisz mieć uprawnienia kierownicze a on to chyba skończyl zawodówkę baran a jego syn to drugi po krzysku kapo stojątak cały dzień jak te barany i patrza sie jak szpak w pis-- nie roby i na takich trzeba robić nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

robol

pracowałem w firmie atavex w starachowicach jako zbrojarz krzysiek to wogóle sie nie zna na robocie tylko pilnuje ludzi jak jakis kapo obiecują premie a wcale ich nie wypłacają i ludzi oszukują na godzinach

robol

atavex to firma nie zetelna

Zostaw opinię o atavex s.c. marek król krzysztof podsiadło - Bolmin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atavex s.c. marek król krzysztof podsiadło