www.payventure.co

Opinie o www.payventure.co

Sylwia Kaczmarek

Chcesz zarabiać więcej? Chcesz się rozwijać? Nawiązywać kontakty? PayVenture (www.payventure.co) to intedyscyplinarny hub, społeczność na rzecz pracy w duchu przedsiębiorczości, tworzenia, realizacji projektów, komercjalizacji produktów i usług oraz rozkwitu nauki. Skupiamy profesjonalistów, artystów, naukowców, nauczycieli, menedżerów, liderów i przedsiębiorców z różnych branż. Naszym celem jest stworzenie warunków do pracy i rozwoju na bazie osobistej motywacji, pasji i talentów i wsparcie innowacyjnej kultury firm. Naszą misją jest wspieranie profesjonalistów i przedsiębiorców w tworzeniu i rozwijaniu własnej działalności bez granic – tak, by mogła im dawać radość, spokój i wolność oraz źródła stałych dochodów. Chcemy wspierać w odkrywaniu prawdziwego potencjału ludzi oraz znajdowaniu możliwości radosnej współpracy celem budowania lepszego świata przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy. Pomagać w odkrywaniu uczucia radości ze wspólnego tworzenia i pracy. Wspierać wolną i swobodną samorealizację oraz rozwój człowieka, zespołów i organizacji na całym świecie. Dowiedz się więcej: www.payventure.co I dołącz do nas, aby rozwijać się i zarabiać więcej: http://pay-venture.eu/register/ [img]http://zapodaj.net/images/79b5c8b05bf9c.jpg[/img]

Zostaw opinię o www.payventure.co - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.payventure.co