Opinie o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mastermedia spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mastermedia spółka jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mastermedia spółka jawna w Lublin

Ela

Powiem tak - przyszedł czas na was kiełbasiarze. Tak czy siak, czy to będzie twardy czy miękki brexit, wasze dni są policzone. Będę trzymać moooocno za to kciuki, hahahaha ;)

Krzysztof W

Ta firma to jedno wielkie G.. ludzie są fałszywi ( choć nie wszyscy ale jest to garstka mówię o pracownikach na magazynie oczywiście bo biuro to ... inna historia nie wnikam ) jak i kierownicy zmianowi choć myślałem ze jest inaczej ale tez się rozczarowałem panie J... co innego się mówi pracownikowi co innego na zebraniu pracowałem tam ok 3 lat pierwsze 1,5r było ok docenianie pracownika niezła kasa z...a atmosfera aż się chciało pracować szedłem do pracy z uśmiechem ale jak przyszła Ukraina to się zaczęło firma się zmieniła z dnia na dzień niestety na gorsze dla polaczka skończyły się dobre czasy lepsza była Ukraina i tak jest nadal bo tańsza choć nie którzy nie mieli pojęcia i nie maja do teraz co robią he he ale tego firma nie widzi liczy się tylko wysyłka tylko to się liczy w tej firmie kosztem wszystkiego a zwłaszcza pracownika jesteś dla nich zerem jeśli zatrudniasz się w tej firmie zapomnij o rodzinie o jakiś planach bo firma cię potrzebuje piątek świątek niedziele i bóg wie co jeszcze... rozliczanie co do minuty ludzie dajcie se spokój szkoda zdrowia nerwów i rodziny nie warto ... godziny pracy proszę jeśli dobrze pamiętam tak to się często zmienia ze człowiek nie ogarnia już tego z dnia na dzień 6-14 , 9-17, 14-22, 16-24, i jeszcze środy wolne za soboty jak niema w środę pracy to masz dzień wolny zazwyczaj dowiadujesz się z dnia na dzień tam nawet nie wiedzą czy ci zapłacą za sobotę aha niedziela na 24 do 8 rana i na nockę na 22:00 wypoczęty oczywiście tak jak im pasuje to Ty masz się dostosować nie Firma Dużo ludzi pisze ja się podpisze bo nie ma nic do ukrycia napisałem prawdę jak było i jak jest

Na rano
@Krzysztof W

Zgadzam sie ale ty pewnie tam z okolic Poznania. W Lublinie jest to samo (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Krzystof W
@Na rano

Tak z Poznania z tego ... ludzie jest dużo innej pracy i to lepszej ja mam i nie narzekam są jeszcze pracodawcy którzy potrafią docenić pracownika i przede wszystkim normalne godziny pracy pozdrawiam tych zdesperowanych

ukrainiec
@Krzystof W

Po pierwsze trzeba zrozumiec "firme" Nastawiona jest tylko i wylacznie na zysk, niewazne jakim kosztem Czy kosztem ludzi którzy maja robic w nienormalnych godzinach lub wyciskac jak najwiecej, ludzi ktorzy znajda inna prace tak jak mowisz gdzie pracodawca potrafi docenic pracownika do tego firma bylaby szczesliwa gdyby znalazla 50 zolnierzy ktorzy zawsze przyjda w sobote i w niedziele charytatywnie a do tego nie beda chcieli wolnego bo nie chca siedziec w domu (Bo zona karze robic nadgodziny pod grozba rozwodu, niewazne ze nie ma z nich pieniedzy) We firmie juz nie potrzeba takich co chca zarobic i takich co mysla System juz od dawna mysli za ludzi Tylko *PIK PIK* i jedzie dalej ukrainiec jeden z drugim, jak podchodzi do półki do pika wszystko co tam jest az trafi na to co ma wydac bez czytania ze skanera Wazne jest ile kartonow zrobil a jak paleta wyglada to juz nie wazne Jakosciowo jest masakra ale kazdy zmianowy ma to gleboko gdzies, przecież ukrainiec jest dobry -> patrz ile zrobil kartonów Widzisz? Jest LEPSZY? Na WZ papierowych trzeba bylo myslec, ukladac, wertowac kartki i uwazac co sie wydaje zeby nie pomylic przy ilosciach a tutaj? prosty i sprawny system dla niemyslacych, niemyjacych sie i nie majacych pojecia o jakosci ludzi zwlaszcza ze wschodu firma sie rozwinęła i zarobila swoje na pracy polakow ktorzy duzo dali od siebie a juz sa niepotrzebni czysta prawda i w tym roku prognozuje najwiecej wypowiedzen bo polak juz jest niepotrzebny do tej pracy Od tego roku firma jest ukrainska i ukrainiec bedzie towar przyjmowal, rozkladal, wydawal, mixowal i ladowal na tiry To jest przyszlosc ->ludzie nastawieni na 8h zwyklej bezmozgiej roboty niewazne w jakich godzinach ani za jakie pieniadze To jest ten wlasnie wspomniany "bialy murzyn" Bialy murzyn w 21 wieku to ukrainiec Gratuluje kierownictwu i centrali ktora nie widzi co sie dzieje w wysogotowie bo sama ukraincow nie ma a widzi tylko statystyki sie zgadzaja Tir za tirem wyjechal? Wyjechal! Ok, nastepny!!!

Polak
@Krzysztof W

Ależ to było rasistowskie!!! Bardzo nieładnie, bo jak w drugą stronę to i owszem, czemu nie, niech polaczek robi zagramanicą.... na takie coś to szkoda nerwów, bo to walka z wiatrakami...... żenada....

Polak
@ukrainiec

Weź się lepiej za robotę bo za chwilę to nawet szczur będzie od Ciebie sprytniejszy....... o ile już nie jest....... hahaha

Kocham wszystkich :)

Pragnę poinformować iż zgłoszenie wraz z nagraniem potwierdzającym bezprawne '' zabieranie'' premii za zwolnienia lekarskie zostało wysłane do Państwowej Inspekcji Pracy. W nagraniu jest przedstawiony " cennik" za jeden dzień choroby. Pracownicy pozdrawiaja Filipa :) PS. Po ile masz palety?

Konrad Baleron
@Kocham wszystkich :)

"Bezprawne zabieranie premii uznaniowej" w nagraniu.... Ktos z was jest ładnym oszołomem :))) Po pierwsze bez zgody nie można nikogo nagrać , po drugie to premia uznaniowa wiec niema czegoś takiego jak "bezprawne zabranie"... Pracodawca nie musi się w ŻADEN sposób tłumaczyć z nieprzyznania takiej premii...Ktoś chyba nie popracuje zbyt długo skoro takie bzdury przesyła do PiP u...

@Konrad Baleron

Chyba nie masz racji. W dzisiejszych czasach można nagrywać rozmowę i nie jest to zabronione. Poza tym wszyscy wiemy jak w tej firmie premia uznaniowa wygląda, że jest ona częścią twoich obiecanych dochodów.

Konrad Baleron
@Nikt

Wpisz w google kiedy można nagrywać i co za to grozi a pózniej sie wymądrzaj..

Pracuj peel

:D

Znowu ten (usunięte przez administratora)sie oglasza?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mastermedia spółka jawna? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ŁukaszeK
@Nikt

Nie, cos ty Kazdy rozsyla swoje cv na potege, byleby jak najdalej od tej firmy a "gora" i tak juz tu nie zagląda, chyba lepiej pogadac w robocie c'nie?

@ŁukaszeK

To prawda, masz całkowitą rację!!

Janusz

Jeżeli myślisz o zatrudnieniu w biurze w Lublinie to zastanów się dwa razy. W dzisiejszych czasach to ty możesz wybierać pracodawcę bo brakuje ludzi do pracy, zwłaszcza wykwalifikowanych. Jest wiele ogłoszeń o pracę w Lublinie w firmach gdzie docenią cię jako osobę i pracownika. W tej firmie tylko się zmarnujesz. To co podają w ogłoszeniu o przyjaznej i rodzinnej atmosferze to kłamstwo. Może o rodzinnej atmosferze nie do końca takie kłamstwo bo tam na stanowiskach kierowniczych sama rodzinka pracuje bez żadnych kwalifikacji. Poza tym jaki to atut rodzinna atmosfera? Do pracy przychodzi się do zespołu ludzi aby razem pracować i nawzajem sobie pomagać - praca zespołowa. Rodzinna atmosfera jest w domu. Firma jest bardzo źle zorganizowana i zarządzana. Totalny chaos. Na razie jadą na rozpędzie bo ich filozofia to "jakoś tam będzie, kiełbasa w Anglii i tak się będzie sprzedawać". A tu niedługo Brexit. Jakikolwiek by nie był to i tak ucierpią z braku przygotowania i strategii. Rozpęd też zacznie powoli wyhamowywać aż padną. Jeśli więc szukasz pracy poszukaj innej. Szkoda czasu.

@Janusz

Racja. Rodzinna atmosfera to jedno wielkie kłamstwo. Patologia na porzadku dziennym

Master
@Janusz

Podpisuję się pod tym rękami i nogami, atmosfera jest fatalna. Kopanie dołków pod ludźmi, zero jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego ze strony kierowniczki jednego z działów, a na koniec rozwiązanie umowy z jakichś niejasnych powodów. Kręcenie i kłamanie na porządku dziennym. Praca idealna dla mentalnych Karyn, które nie potrafią nic innego tylko komentować to, jakie ktoś wybrał sobie płytki do łazienki albo kłócić się o skuteczność metod leczniczych szarlatana Jerzego Zięby. Nie polecam tej firmy nikomu normalnemu.

@Master

Master, Doskonale wiem o kim mówisz. Ta od siedmiu boleści kierowniczka jest osobą pozbawioną kręgosłupa moralnego. Biada ludziom, których ona jest przełożoną. Ale ja wierzę, że karma wróci....trzeba tylko trochę poczekać Pewna pisarka, Alyson Noël tłumaczy, że: „Karma działa następująco: Akcja – reakcja. Zbierzesz to, co posiałeś. Wyjmiesz to, co włożyłeś. Otrzymasz w zamian to, co dałeś”

kadetem teraz
@Master

Święta prawda

Master
@Nikt

Ja to się szczerze zastanawiam jak ww. dostała awans na kierownika wiadomego działu, po prostu zero kompetencji do reprezentowania firmy przed klientami i brak umiejętności budowania autorytetu, plus zerowe umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczenia. Masakra.

Nikt

Mam nadzieję, że ktoś im się w końcu dobierze do czterech liter zrobią z tą firmą porządek i albo zmienią stosunek do ludzi albo zniknie z rynku pracy. Będę trzymać mocno kciuki za to

:D

Ja pracowałam 3 miechy w tej firmie i to co przeżyłam to koszmar. MOBBING!!!!!

szukająca

Gdzie pracowałaś? Lublin?

@szukająca

tak

@:D

Może opowiesz coś więcej na ten temat? Ja też pracowałem w Lublinie, jeśli chodzi o atmosferę to była totalna masakra.

@Kuń

a ty pracowałeś w biurze czy na magazynie? ja w biurze i był wrzask kierowniczki, zwracanie uwagi przy innych a nie na osobności, obgadywanie za plecami, idiotyczne żarty ze strony współpracowników, brak szacunku do kobiety ze strony faceta.

Jolanta
@:D

Jeśli rzeczywiście takie sytuacje się zdarzały, to czy rozmawiałaś z kimś na ten temat? Oczywiście takie zachowania są niedopuszczalne, jednak należy na nie reagować. Wspominasz też o żartach współpracowników, może nie miały być one złośliwe, lecz miały na celu rozładowanie napięcia. Jak uważasz?

@:D

Ja pracowałem w biurze, obgadywanie i śmiechy z innych były na porządku dziennym. Niektóre panienki tam pracujące to się nadają do wiejskiego sklepu, a nie do takiej firmy i kontaktu z klientem. Krzywe spojrzenia, bo nowy pracownik chce coś robić i się uczyć, a nie siedzieć na tyłku potulnie. Wybujała samoocena, bo jedna z drugą dostały awans. Masakra.

@Kuń

To samo przeżyłam i uciekłam pod koniec okresu próbnego na L4 bo juz wytrzymać psychicznie nie mogłam. A ja jestem za fajna by pracować z patologicznymi ludźmi

@:D

(usunięte przez administratora) Opowiesz mi coś więcej na mailu?

@Jolanta

Jolanta, chyba sama nie wierzysz w to co mówisz. Myślę, że doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że to "reagowanie" nie przyniesie żadnych !!! efektów. Poza tym myślę, że ktoś potrafi odróżnić dobry żart od tego złośliwego. A swoją drogą to musisz być bardzo oddanym pracownikiem firmy Mastermedia skoro piszesz komentarze o 7 rano w niedzielę......

Szkoda gadać

Haha ale nas załatwili już niema 1200 tylko 800 żenada za rok będzie 500 a potem nasrane pozdrawiam naiwnych

Rozsądek
@Szkoda gadać

Taki kraj , dostałeś 1200 tylko nasz kochany kraj zabrał Ci podatek od tego, czyli do nich raczej musimy się żalić. A poza To jest prezent na dobra sprawę byś móg nic nie dostać.

Rozsądek
@Szkoda gadać

Taki kraj , dostałeś 1200 tylko nasz kochany kraj zabrał Ci podatek od tego, czyli do nich raczej musimy się żalić. A poza tym to jest prezent na dobra sprawę byś mógł nic nie dostać.

Czeczen
@Szkoda gadać

Zalatwili to nas nowym grafikiem Nocka od 24-8 rano haha nie sadzicie ze firma przegina i to mocno?!?!???!?!?? Czaicie to? Praca 6 dni w tygodniu, czyli zrobisz 48h a masz zaplacone tak jak normalnie Bo bedziesz mial wydane nadgodziny Duzo ludzi sie zwolni i mysle ze to bedzie czesc starych pracownikow ktorzy powoli traca cierpliwosc do firmy ktora sie mocno zmienila od czasu kiedy starzy pracownicy dopiero zaczynali, zadnych zmian na lepsze Tylko na gorsze - albo gorszy grafik albo kilka nowych pomysly za ktore utna premie PARANOJA I to jest firma ktora stawia na szacunek i atmosfere????? Juz dawno przestala taka byc Jest nastawiona tylko i wylacznie na duzy zarobek przy jak najmniejszych kosztach Ale to sie odbija na ludziach ktorych gwarantuje ze zacznie ubywac Szkoda bo do zeszlego roku firma byla nawet przyzwoita/znosna a teraz???? POLAK PRZESTAL BYC PODSTAWĄ POLSKIEJ FIRMY Pozdrawiam nowych/przyszlych pracownikow ktorzy dopiero dadza sie zgnoic i dopiero zobacza jacy sa naiwni

Polityk

Zawsze możecie się zwolnić, myślę, że szybko znajdziecie nową pracę, mając doświadczenie. A ta firma niech zdycha, więcej Ukraińców i ludzi po znajomości. Brexit zarżnie takie firmy dodatkowo.

Korzeniowski
@Polityk

Za pół roku Niemcy otwierają oficjalnie rynek dla UK no i tak jak mówisz brexit. Ale generalnie firma jest już tak zarobiona.... - wyobraż sobie niewyobrażalne. Dobrze ze cos zaczeli dawac od siebie-pozytyw.

Mietek

Jacy Wy jesteście żenujący... wszyscy komentują , narzekają a gdy przychodzi co do czego podkulają ogon i siedzą cicho...Pracy na około mnóstwo.. zarobki niemal identyczne... Po co tam siedzicie gamonie? Każdy jest kowalem swojego losu a Wy pozwalacie by tym kowalem byl kierownik Ryszard i Filip ktorych tak ciagle obgadujecie...Chcecie to macie :)

Szapo ba :-)
@Mietek

Wszyscy komentują i narzekają, bo we firmie prawie wszyscy tu zaglądają. "Góra" tu wchodzi i czyta a i tak nikt nic z tym nie robi, odnaszac wrazenie ze sprawdza czy nikt nikogo nie obraża i to wulgarnie. Proszą tylko żeby nie obrażać nikogo. Nie ma żadnego "gdy przychodzi co do czego..." nie ma zebrań lub są ale bardzo rzadko, spotkań z ludźmi ktorzy chca cos zmienic i ktorym na tej pracy/firmie zalezy (przedstawiciele zmian lub ludzie ktorzy chca byc na bieżąco we firmie), integracje są raz na rok na których i tak sa wszyscy Ukraińcy, biuro i cale kierownictwo. Każdy jest kowalem swojego losu - Ryszard i Filip to kierownicy, mysleliscie kiedys jak byscie postepowali bedac na ich miejscu? Bo ja tak i powiem Wam, ze w 90% zachowywalbym sie tak samo i podejmowalbym pewne decyzje tak samo. Wyrzucic kogos z kilkunastoma L4 w ciagu 2,5 roku pracy a do tego malo wydajnego - Tak Uciac komus premie przez straty na kilka tys zł - Tak Sprawdzac kamery, szukac rozwiazania dlaczego pracownik jest mało wydajny - Tak Karać lub wyrzucic kogos za brak wydajności - Tak W 90% zgadzam sie z decyzjami kierownictwa ktore jest momentami surowe, ale w 100% konsekwentne i gdyby każdy trzymał sie dyscypliny i choc raz po kazdym zebraniu zastanowil sie dlaczego tak a nie inaczej to ta firma juz w zeszlym roku osiagnelaby to co ma dopiero w tym. Lubie te prace ale wg mnie najwieksza sciema jaka przeczytalem to "Możliwości rozwoju w strukturach logistyki i preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników" prosto z ogłoszenia na magazyniera. Lubie tu przychodzic, lubie robic to co robie najlepiej jak potrafie i szybciej, trzymajac sie dyscypliny ale troche glupio sie czuje pracujac na 120% kiedy inni nie daja z siebie nawet 60% w najlepszych dniach. Firma nie stawia na mozliwosci rozwoju bo po prostu nie szuka - bierze ludzi z zewnątrz, nawet nie zagladajac w raporty wydajnosci czy teczke z CV sprawdzic czy moze pracuje ktos u nas juz taki, ktos kogo szukamy a do tego ma pożądane doswiadczenie i wykształcenie. Każdy kierownik oprocz dwoch jest z zewnątrz, zamiast wziąć kogos z magazynu- kogos kto byl na wszystkich dzialach i wie jak firma funkcjonuje od samych podstaw(rozkladania oraz kompletacji towaru, przyjęcia przez proces repaletyzacji aż po załadunek) nawet na probe na okres probny 3miesiace ale wszyscy by widzieli ze firma jest fair i stara sie, ze sie da, wkladajac swoja sile i energie i przede wszystkim myśląc nad tym co sie robi mozna do czegoś dojść. Nie każdy jest negatywnie nastawiony do kierownictwa np ja, ale pewnych rzeczy po prostu ludzie nie rozumieją a do tego troche ich to kole w oczy kiedy widza ze ktos z duzo mniejszym stażem, bez doswiadczenia i wykształcenia ma lepiej, jest lepiej traktowany, ma wiecej do powiedzenia a do tego więcej zarabia. Z całym szacunkiem dla firmy, która rosnie w oczach, dzieki uczciwej pracy, dyscyplinie i samozaparciu przy nadgodzinach Magazynier

Szkoda gadać
@Szapo ba :-)

Głębiej już nie wejdziesz

Sasza to rogacz

Ja się pytam czy Ukraińcy też muszą mieć zaświadczenie o nie karalnosci?????????????? ¿???? ¿?? ¿???????????? Przecież widać że każdy był karany za to że żyje! ¡¡!!!!!!! Pokażcie dokumenty!! ¡. Traktujecie ich inaczej¿??? To nie jest dyskryminacja???? Może pozew???

rescue
@Sasza to rogacz

Polakow sprawdzaja , Ukrainców nie ,bo niema takiej możliwości.

@Sasza to rogacz

Zaświadczenie o niekaralności jest wymagane w pracy w służbach mundurowych i w okreslonych przypadkach w KP

Snajper z Majdanu.

Robi się nieciekawie. Niestety ilość wschodnich polmozgow wzrosła na niebezpieczny pułap. Nie mówię dlatego że jestem rasista czy coś, oni naprawdę są na poziomie inteligencji małpki kapucynki. Jeżeli firma ma mieć jakieś standardy to napewno nie z nimi. Nie ma czegoś takiego ze firma dobrze prosperuje jeżeli trzeba za nich myśleć. Te debile nawet nie potrafią umyć rąk po oddaniu kału. Spójrzcie na ich twarze, widać odrazu że stary im do wanny wchodził i przybijali im zabawki do podłogi. To że promieniowanie alfa spowodowało że zamiast mózgów maja dwie piłeczki które się odbijają wte i wewte nie tłumaczy zachowania rodem z średniowiecza. Tyle na ich temat. Jezeli chodzi o kierownictwo to nie mam uwag. A co do karinki to zal mi jej z powodu obustronnych pleców i prostokątnej twarzy spowodowanej karmieniem z procy. Kabluj dalej a skończysz na obciąganiu kabli. Peace.

Cała zmiana
@Snajper z Majdanu.

100%prawda.!!!!! Zarabiają ponad 3000 zł netto a jeszcze i źle!!!! (usunięte przez administratora) jesteś inteligentnym człowiekiem, zrób coś z tym!!!!!!!!! A ty (usunięte przez administratora) alias Bestia przestan że stoperem siedzieć i wyliczać minuty. (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) a ty się czepiasz o pierdoly. Pamiętaj że karma wraca i szyby do bmw są drogie. Pozdro

Inteligentny Ryszard
@Cała zmiana

No ale czemu tak mówisz! Jak kolega nie wie ze trzeba umyć ręce to mu powiedz! Tu potrzebny jest zespół a nie indywidualności! Tu ma być Liga Mistrzów zapomnieliście?!

Bob

Oddział Poznań był dobrym miejscem do pracy jeszcze z rok temu. Wtedy jeszcze wszyscy mieli jakieś takie iluzoryczne przekonanie, że pracują RAZEM, jako zespół, a nie zmiana albo osobny dział. Zarobki były bardzo konkurencyjne. Wszyscy, co pracowali od początku, bardzo dobrze się znali, nowych szybko się poznawało i dodawało do zespołu. Był skład, który mimo jakichś problemów czuł, że robi coś dla firmy. Święta 2017/1018 to chyba ostatni taki okres, w którym dało się to zauważyć. Ludzie robili po 10-12 godzin dziennie (Ci najlepsi i więcej, ale na 'lewych listach'), ale po pierwsze mieli za to płacone, a po drugie widzieli tego efekty w tym, jak dobrze idzie praca. Teraz, wraz z napływem pracowników z Ukrainy chyba wszyscy zauważyli, że przestało być ważne to, jak radzi sobie firma. Jeśli pracownik (tutaj mówię o magazynierach), który pracuje od początku działalności, zna niemal wszystkie jej aspekty i nie ma problemu z wykonywaniem wszystkich mu zleconych zadań zarabia tyle, co pracownik z Ukrainy, który nie rozumie więcej niż "chwyć i dołóż w półkę" to nie ma się co dziwić, że ludzie mają dość. Bo zabieranie premii za jakikolwiek błąd w każdej dziedzinie poza rozkładaniem towaru to przecież od dłuższego czasu norma. Wprowadzenie czwartej zmiany i wrzucenie w nią wszystkich tych, których nie chcieli inni Kierownicy Zmian u siebie (kto to zatwierdził?) spowodowało jeszcze większy chaos i niezadowolenie wśród ludzi chodzących na zmiany. Operatorów wózków też ostatnio porozstawiali na jakieś dziwne zmiany, mimo, że nie mają w umowach osobnych stanowisk. Troszkę kpina. Do złej atmosfery zmian dorzucił na pewno swoje trzy grosze Filip, który wraz z pojawieniem się (po znajomości) w firmie starał się wprowadzić jakieś sztywne zasady, bez których ta Firma całkiem dobrze sobie radziła, a przez jego niewyparzoną gębę wszystko sprowadzało się do niepotrzebnych napięć, zgrzytów i nieporozumień. No bo co z tego, że przeprosił, skoro już komuś naubliżał? Przy aktualnym rynku pracy polecam Filipowi powstrzymać swoje dyktatorskie zapędy, albo zamknąć się w biurze, bo niemal każdego, który się zwalnia można podpiąć w większej lub mniejszej części pod jego zachowanie. Kiedyś wszystko wszyscy zwalali na Ryszarda, ale teraz widać, że on ma związane ręce przez Lublin, a Ty Filipie robisz aktualnie za frontmana, który wiecznie będzie obrywać. Firma też coś musi zrobić, bo niektórzy tylko czekają na kopertę i rzucą wypowiedzenie, a spójrzmy prawdzie w oczy - Ukraina nas nie zastąpi. Nie mówiąc o nadchodzących świętach, w które pewnie większość starych pracowników nie będzie się nadmiernie wysilać, żeby potem dostać wolne wtedy, kiedy oni nie będą chcieli. No i 3100 podstawy + 1000 premii nie robi już na nikim wrażenia w tym biznesie. Pukając w prawo, albo w lewo w tym samym budynku można dostać to samo. No i kto widział tak duży stosunek premii uznaniowej do wynagrodzenia podstawowego? Sam (usunięte przez administratora) mówił na spotkaniu przy okazji podwyżek, że to nie jest korporacja, a dowalili podwyżkę w premię uznaniową, co absolutnie temu przeczy. Premia to nie są pewne pieniądze, a ludzie takich szukają.

WOWA

Dajcie spokój! Nie kazdy jest od razu bogaty! Pozytywny przyklad ukrainca ktory sie dorobil to (usunięte przez administratora)! Kiedys przyjechal tu na koniu niemial pieniedzy ale sie dorobil na sprzedazy konskiego nawozu! Wybudowal szope ,po paru latach doprowadzil kanalizacje, zaczal pracowac a z czasem dorobil sie eleganckiej Skody Felici ktora teraz niczym krol wozi chlopakow do pracy.Wy wogole wiecie w jakich eksluzywnych warunkach mieszka?To spojrzcie jak dziewczyny zalotnym okiem patrza na tego mlodego dzentelmena.Kazda by go chciala miec!Zreszta w calej okolicy niema takich imprez jak u niego a Wolodia jak odpali akordeon to niema (usunięte przez administratora)!Zazdroscicie im i tyle!

Putin

Ukraińskie szmaty!!!

Bruno

Masakra nie firma, fałszywi ludzie!!!!!

@Bruno

Popieram

Mihau
@Bruno

Ja również popieram, w biurze pełno nadętych panienek z przerostem ego, a nawet angielskiego nie znają, co w firmie zajmującej się handlem z zagranicą powinno być chyba podstawą...

?

Komu jest łyso że go Grzesiek puknął w kakaowe oko?

...

Firma typu Januszex, każdy po rodzinie, czy to w biurze, czy na magazynie. Nie wpływa to pozytywnie na jakość pracy ani stosunki między pracownikami. Fatalna atmosfera, panuje lizanie tyłków wszechobecne. Nie liczą się chęci ani kompetencje. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mastermedia spółka jawna - Lublin

• Jak się pracuje w Mastermedia spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Mastermedia spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mastermedia spółka jawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mastermedia spółka jawna