X5 Productions Sp. z o.o.

Opinie o X5 Productions Sp. z o.o.

S.

Rozumiem niektóre komentarze, gdyż praca w firmie zajmującą się organizacją eventów jest wymagająca i wiąże się z stresem i na pewno nie jest pracą dla wszystkich. Jednak dla osób, które chcą się rozwijać, są głodni wyzwań oraz dobrze odnajdują się w nowych sytuacjach, ta praca daje wiele satysfakcji i radości. Właściciele są nastawieni na rozwój osobisty oraz zawodowy swoich pracowników i można liczyć na pełne wsparcie, coaching oraz szkolenia. Dla odważnych i głodnych wyzwań gorąco polecam!. Pozdrawiam :)

Potwierdzajacy

Potwierdzam wszystkie poprzednie negatywne wpisy. (usunięte przez administratora) Praca w weekendy od piątku do niedzieli za bardzo niskie stawki. (usunięte przez administratora) Bardzo duża rotacja ludzi. Ciągle zabierane premie, brak możliwości rozwoju i najgorsze, brak poczucia stabilizacji. Jak jesteś słaby nie dasz rady, jak silny jesteś zagrożeniem. Strata czasu i nerwów, lepiej szukać czegoś innego. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!!

Niki

Jakieś informacje czy firma potrzebuje ludzi do pracy mógłby ktoś zamieścić?

O.

Współpracuję z tą firmą jako pracownik zewnętrzny już ok. 3 lat i jestem bardzo z niej zadowolona. Praca nie zawsze jest łatwa, lekka i przyjemna, ale przecież nie tylko taka może być :) Zarobki są w porządku, a na atmosferę nigdy nie narzekałam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie X5 Productions Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Nie polecam osobom ceniącym sobie dobrą atmosferę pracy.

Mieczysław

Czy ktoś z Was wie może, jak wygląda obecnie sytuacja kadrowa w firmie X5 Productions? W firmie od nowego roku nastąpiły może jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia, które mogą być ważną informacją dla nowo zatrudnionych osób? Proszę, abyście opisali, jak to dokładnie wygląda.

Remigiusz Bednarek
@Mieczysław

Hej Mieczysław, Współpracuję z Nimi jako Konfernasjer/Animator. Przy tej formie współpracy nie ma żadnych zmian w warunkach zatrudnienia i wszystko odbywa się " jak należy" umowa, wykonanie zlecenia i rozliczenie w terminie- bez zarzutu. Mało tego od dłuższego czasu zauważam tendecję rosnąca jeżeli chodzi o współprace z X5 :) Niestety nie podpowiem Ci nic więcej jak wygląda sprawa u pracowników biura.

Mieczysław

@XXX, chciałbym, abyś trochę sprecyzował i uzasadnił swoją opinię, którą wyraziłeś na temat pracy w firmie X5 Productions. Na początku zaciekawiło mnie to, jakie konkretnie ustalenia z pracodawcą różniły się tym, co było w rzeczywistości? Również chciałbym wiedzieć, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tej firmie, tym bardziej że tak, jak wspomniałeś, pracownik pracuje praktycznie cały tydzień. Czy weekendy są dodatkowo płatne?

Y
@Mieczysław

Jeśli chodzi o wynagrodzenie za pracę w weekendy jest to stała, bardzo niska stawka, niezależnie od tego, czy pracujesz w dany weekend 15 czy 30 godzin (wchodzą w to również godziny nocne, praca na terenie całej Polski). Nie jest to oczywiście każdy weekend, średnio dwa weekendy w miesiącu. Na rozmowie pracodawca zapewnia, że pracownik sam będzie mógł zdecydować w który weekend chce przyjść do pracy, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. W tej firmie nikogo nie interesuje to, że ludzie mają życie prywatne, studia, rodzinę, jeśli nie jesteś w 100% dyspozycyjny automatycznie zostajesz uznany za słabego pracownika i szukają na Twoje miejsce kogoś nowego i tak w kółko, bo mało kto wytrzymuje tam dłużej niż kilka miesięcy.

Gościówa
@Mieczysław

Zaciekawiło mnie ogłoszenia na pracuj.pl, mam stałą pracę, bardzo podobną, ale słabo płatną. Poniższe komentarze bardzo mnie zniechęciły, po co pakować się z deszczu pod rynnę. Poza tym, co to za "marketing agency" która nie ma nawet porządnej strony w mediach społecznościowych?! No i na to wszystko "Mieczysław" który albo od ponad dwóch miesięcy śledzi tu komentarze i czeka na odpowiedź rekrutacyjna, albo co bardziej prawdopodobne jest wysłannikiem, który zadaje bardzo szczegółowe pytania w oficjananym tonie. Niestety PR-owo, jako potencjalna kandydatka spełniająca wszystkie kryteria rekrutacji oceniam to słabo i wolę nie ryzykować.

gość
@Gościówa

Mieczysław to raczej pracownik GoWork, który chce uzyskać jak najwięcej szczegółów. W X-5 też kokosów nie zarobisz (oczywiście na rozmowie będą Ci wciskać kity) do tego atmosfera Cie wykończy więc się nie pchaj.

@gość

Możesz napisać, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzenia, które oferuje firma X5 Productions swoim zatrudnionym pracowników? Czy to prawda, że należy być w pełni dyspozycyjnym, aby móc z powodzeniem pracować w tej firmie? Przedstaw, jak to wygląda z informacji, które obecnie masz.

Gościówa
@gość

Masz rację, nie jestem często na tym portalu, więc nie pomyślałam, zwracam honor w takiej sytuacji :) ale niestety zaczerpnęłam opinii i nie będę składać podania...

@Gościówa

Gdybyś jednak zmieniła zdanie i zdecydowała się aplikować do pracy w firmie X5 Productions to chciałbym, abyś podzieliła się z nami tym, jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w tej firmie. Najbardziej interesuje mnie to, czy w trakcie rozmowy weryfikowane są w jakiś sposób umiejętności i wiedza potencjalnego pracownika.

Były pracownik X5
@Gościówa

Zdecydowanie NIE aplikuj. Wszystko co zostało tutaj napisane to prawda. Nie mam ochoty tam wracać nawet jakby zaoferowali podwojenie pensji. To środowisko pracy nie jest warte ŻADNYCH pieniędzy.

@Były pracownik X5

Dlaczego mimo tego, że firma X5 Productions zaproponowałaby Ci podwojenie zarobków, nie wróciłbyś do pracy w tym miejscu? Czy ma na to wpływ atmosfera, jaka panuje w tym miejscu pracy? Mógłbyś napisać coś bliżej o tym, jak wyglądają relacje na linii pracodawca-pracownik?

XXX

Zdecydowanie nie polecam. Ciągła rotacja w zespole (co widać na stronie x-5.pl w zakładce nasz zespół ;) Tak jak wspomina przedmówca ATMOSFERA FATALNA, TOTALNY BRAK ORGANIZACJI, rozmowa kwalifikacyjna nijak ma się do rzeczywistości więc nie dajcie się nabrać na te bajki i pozornie przyjazną atmosferę podczas rekrutacji. Aha jeszcze jedno, bardzo często jest to praca 7 dni w tygodniu o czym na rozmowie mówi się "czasem" ;) Już nie wspomnę o wynagrodzeniu, które jest totalnie niewspółmierne do ilości obowiązków oraz ilości przepracowanych godzin (często są to godziny nocne, weekendy). Mówiąc krótko, nie warto!!

Mieczysław

@anonymous, pracownik zatrudniony w firmie X5 Productions nie ma komfortu zatrudnienia w tej firmie? Zdarzają się zwolnienie pracowników z dnia na dzień bez konkretnych przyczyn? Napisałeś, że "nie znasz dnia ani godziny", dlatego ciekawi mnie ten punkt Twojej wypowiedzi.

Zdecydowanie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Firma(i jej firmy córki) wykorzystuje swoich pracowników na każdym kroku łamiąc przy tym prawo pracy i przepisy BHP. Zarobki są kompletnie niewspółmierne do wykonywanej pracy i odpowiedzialności. Atmosfera jest fatalna, brak komunikacji, nie wiadomo kto za co odpowiada abstrahując od tego, że pracownicy boją się tą odpowiedzialność brać na siebie. Niepowodzenia są wyolbrzymiane, rozpamiętywane i wypominane nawet kilka miesięcy później a sukcesów się nie po prostu nie świętuje. Firma bardzo chciałaby być profesjonalna, ale to wydmuszka. Nie warto.

@Gość

Zgadzam sie z ta opinia w 100%. Osoby zarzadzajace firma nie nadaja sie do pracy z ludzmi.Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) niewolniczej.Ostrzegam wszystkich chetnych do podjecia pracy .NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY !!!!

Mieczysław

@Gosc, na jakie stanowisko aplikowałaś do pracy w firmie X5 Productions? Posiadasz jakieś doświadczenie, które może być kluczowe przy wyborze Twojej kandydatury na wolne stanowisko pracy, które wymaga zatrudnienia nowego pracownika? Napisz, proszę, co wpłynęło na to, iż zdecydowałaś się na aplikację do tej firmy.

Gosc

No właśnie chciałam podpytać o tą firmę - jest rekrutacja i złożyłam swoje CV...

Pomarańczowy

Odniosę się do rekrutacji. Bardzo nie polecam tej firmy. Odezwano się do mnie parę dni po wysłaniu zgłoszenia z portfolio. Po 2 dniach otrzymałem 3 zadania do zrobienia w terminie 5dni. Po wykonanych zadaniach udałem się na rozmowę do biura z Panią Zuzanna i Katarzyna. Od tego czasu jestem zwodzony sms'ami od samych pań typu "w przyszłym tygodniu damy znać" po czym dzwoniąc do ich biura dostaję informację, że owe osoby, które zajmowały się rekrutacja są na zwolnieniu. Kolejne moje telefony skutkowały tylko zwrotnymi smsami "jutro odpowiedź" "na 100% jutro" oczywiście nikt się nie potrafił odezwać. Zero profesjonalizmu. Jeżeli nie mają chęci kogoś przyjąć to wystarczyłby telefon "przepraszamy, jednak nikogo nie przyjmujemy" i tyle. Firma jeżeli tak samo odnosi się do osób rekrutowanych jak do klientów to nikomu nie mogę jej polecić.

Praca nie wygląda nic lepiej niż zachowanie po rozmowie opisane przez Panią Justynę. Zdecydowanie NIE POLECAM wiązania się z tą firmą.

justyna

Proces rekrutacyjny wygląda tak. Przychodzisz - rozmawiasz. Potem przez miesiąc cisza. Potem dostajesz maila we wtorek wieczorem, że na piątek masz przygotować prezentację sprzedażową z pomysłem na imprezę, kampanią reklamową i budżetem. Zależy ci to robisz wieczorami i wysyłasz. A jak już wyślesz to już nic się dalej nie dzieje. Ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d..., zero informacji zwrotnej. Coś tam niby piszą, że dadzą odpowiedź po jakimś terminie ale ostatecznie nawet przestają odpisywać. Jak praca w tej firmie wygląda jak proces rekrutacyjny to lepiej dać sobie spokój

admin

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie X5 Productions Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o X5 Productions Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w X5 Productions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X5 Productions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X5 Productions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

X5 Productions Sp. z o.o.