1 Dodaj merytoryczną opinię
counter
1 11 42 5 1

Opinie o X5 Productions Sp. z o.o.

Mieczysław

@Gosc, na jakie stanowisko aplikowałaś do pracy w firmie X5 Productions? Posiadasz jakieś doświadczenie, które może być kluczowe przy wyborze Twojej kandydatury na wolne stanowisko pracy, które wymaga zatrudnienia nowego pracownika? Napisz, proszę, co wpłynęło na to, iż zdecydowałaś się na aplikację do tej firmy.

Gosc

No właśnie chciałam podpytać o tą firmę - jest rekrutacja i złożyłam swoje CV...

TakNie

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w X5 Productions Sp. z o.o. w kwestii wynagrodzeń?

Pomarańczowy

Odniosę się do rekrutacji. Bardzo nie polecam tej firmy. Odezwano się do mnie parę dni po wysłaniu zgłoszenia z portfolio. Po 2 dniach otrzymałem 3 zadania do zrobienia w terminie 5dni. Po wykonanych zadaniach udałem się na rozmowę do biura z Panią Zuzanna i Katarzyna. Od tego czasu jestem zwodzony sms'ami od samych pań typu "w przyszłym tygodniu damy znać" po czym dzwoniąc do ich biura dostaję informację, że owe osoby, które zajmowały się rekrutacja są na zwolnieniu. Kolejne moje telefony skutkowały tylko zwrotnymi smsami "jutro odpowiedź" "na 100% jutro" oczywiście nikt się nie potrafił odezwać. Zero profesjonalizmu. Jeżeli nie mają chęci kogoś przyjąć to wystarczyłby telefon "przepraszamy, jednak nikogo nie przyjmujemy" i tyle. Firma jeżeli tak samo odnosi się do osób rekrutowanych jak do klientów to nikomu nie mogę jej polecić.

Tak5Nie

Gość

Praca nie wygląda nic lepiej niż zachowanie po rozmowie opisane przez Panią Justynę. Zdecydowanie NIE POLECAM wiązania się z tą firmą.

Tak4Nie

justyna

Proces rekrutacyjny wygląda tak. Przychodzisz - rozmawiasz. Potem przez miesiąc cisza. Potem dostajesz maila we wtorek wieczorem, że na piątek masz przygotować prezentację sprzedażową z pomysłem na imprezę, kampanią reklamową i budżetem. Zależy ci to robisz wieczorami i wysyłasz. A jak już wyślesz to już nic się dalej nie dzieje. Ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d..., zero informacji zwrotnej. Coś tam niby piszą, że dadzą odpowiedź po jakimś terminie ale ostatecznie nawet przestają odpisywać. Jak praca w tej firmie wygląda jak proces rekrutacyjny to lepiej dać sobie spokój

Tak8Nie

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie X5 Productions Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię!

Tak13Nie

Zostaw merytoryczną opinię o X5 Productions Sp. z o.o. - Bydgoszcz