Domino Executive Search

Opinie o Domino Executive Search

Indie

Widzę, że Domino Executive ma naprawdę sporo ciekawych prac, głównie interesuje mnie branża spawalnicza, bo mam w tym doświadczenie od lat! Czy ktoś podzieli się ze mną wiedzą jakie pensje proponują na śląsku np?

Zostaw opinię o Domino Executive Search - Lubuskie

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino Executive Search