dmt Holding S.A.

31-353 kraków

Opinie o dmt Holding S.A.

Aneta

Jesteś pracownikiem dmt Holding S.A.? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Jak oceniasz ją jako pracodawcę? Poleciłbyś/Poleciłabyś pracę w niej innym? Twoje doświadczenia mogą być cenne dla osób, które obecnie są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

maja

racja, chyba ktoś po prostu pomylił wątki. wydaje mi się, ze ich firma w Krakowie szukała osoby jako Koordynator ds. Realizacji Projektów Unijnych, pare miesięcy temu.

Agnieszka

Czytajcie ze zrozumieniem!! spółka dmt Holding SA z siedziba w Krakowie nigdy nie szukała spedytora, ogłoszenie to było pomyłką systemu InfoPracy, gdzie opublikowali to ogłoszenie jako dmt Holding, zamiast pod jakąś firmą z Wołomina. Nie spamujcie tu opiniami o innej firmie, bo ma się to nijak do dmt Holding SA. Pozdrawiam

Agnieszka

Dostałam taką informację z InfoPracy: "to błąd naszego systemu. To oczywiście ogłoszenie innej firmy, które podszyło się pod Państwa. Nie umiem tego niestety wytłumaczyć sensownie. Czasami system płata nam takie psikusy - na szczęście niezmiernie rzadko." I z tego co wiem, nie ma innej firmy o takiej nazwie :) Zatem to ogłoszenie pewnie pojawi się jeszcze raz, już pod właściwą firmą :)

Agnieszka

Dot. ogłoszenia Spedytor - Wołomin z lutego 2016. Jako osoba pracująca dla dmt Holding, chciałam sprostować, że firma nigdy nie zajmowała się transportem i spedycją, a to ogłoszenie to jakiś błąd. Wyjaśniamy to już w portalem InfoPraca, który przez pomyłkę zamieścił takie ogłoszenie pod naszym szyldem. Pozdrawiam

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę dmt Holding S.A..

Zostaw opinię o dmt Holding S.A. - 31-353 kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dmt Holding S.A.