Terma Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Terma Sp. z o.o.

Przedsiębiorca

Najpierw namawia się ludzi żeby zakładali swoją działalność gospodarczą, żeby poczuli się przedsiębiorcami a później nie płaci się na czas tym ludziom faktur. I tak oto otrzymują pierwszą lekcję przedsiębiorczości, rodem z dzikiego kapitalizmu. Można sobie pozwolić na to bo nie ma kodeksu pracy i nie ma PIPu. Fakturowca można zwolnić w każdej sekundzie bez jakichkolwiek konsekwencji. Chociaż... jak mawiał pan prezes "żadna PIP'a nie będzie mu mówiła co ma robić". To tak w nawiązaniu do wcześniejszych wpisów o przestrzeganiu w firmie przepisów i zasad.

Chmurowiec Nowy wpis
@Przedsiębiorca

Ciąg dalszy przedsiębiorczości po termowemu: dostaliście kasę na zapłatę ZUS i się cieszcie. A resztę kasy może kiedyś może później jak będzie. Dziękujemy Ci o wielki strategu, najwyższy czytaczu rzeczywistości, imperatorze 4D, cesarzu chmury. My w sklepach również płacimy tyko tyle żeby komuś się na ZUS nazbierało. I nie, nie jest to kwestia współodpowiedzialności. Bo to nie nasze decyzje (ludzi z obowiązkami pracowników i prawami osób bez etatu) do tego doprowadziły.

Focus Nowy wpis
Kandydat

Witam, chciałbym dowiedzieć się jakiech zarobków , w kwocie netto, można spodziewać się w tej firmie , mam na myśli pracowników produkcji.

Pracownik Nowy wpis
@Focus

Po pierwsze nie zarobisz w tym miejscu więcej niż gdzie indziej. Ale w zamian dostaniesz beznadziejny dojazd do pracy, konieczność wysłuchiwania przemówień właściciela, pisanie wypracowań o tym jakim złym pracownikiem i człowiekiem jesteś, ciągła kontrolę, brak możliwości skupienia się na pracy. I nie ważne że to jest produkcja i chciałbyś zająć się tym co masz w umowie. Żadna, a tym bardziej ta płacona w termie kasa, nie jest tego warta. Uciekaj.

Ideowy Nowy wpis
@Focus

Zadajesz klasyczne analogowe pytania na które nie ma miejsca w chmurowej organizacji.

Prawy i sprawiedliwy

Kobietom produkującym grzałki obniżono etaty i teraz zarabiaja niewiele ponad 2 tys na rękę. Tymczasem deweloperzy wystawiają faktury po 20 tys. netto. To firma produkcyjna i tak traktuje się i szanuję tych którzy na nią faktycznie pracują. Może pan panie Edku patrzeć jeszcze w lustro? Sam pan kiedyś zaczynał od produkcji, ale dzisiaj ważniejsi są Ci którzy mówią panu to co chce pan usłyszeć. Im zapłaci pan miliony.

@Prawy i sprawiedliwy

To jest horror, że produkt, na którym firma ma największą marżę jest tak zaniedbany i nie wiem skąd ta wewnętrzna destrukcja ze strony samego właściciela. Druga (usunięte przez administratora) to administracja, która pęka w szwach (rozbudowany dział personalny(XD), techniczny - gdzie każdy jest od najmniejszej śrubki a i tak wszystko leży i kwiczy, dział IT(XD), który by się nie odnalazł w żadnej innej firmie przy metodologii scrum, kanban czy waterfall) No a trzecia to oczywiście nazwa bratniej marki popularnego piwa specjal, produkowanego niedaleko Gdańska.

Mati
@Prawy i sprawiedliwy

W tej firmie wszystko stoi na głowie. Najmądrzejszym prawnikiem jest portier z wykształceniem zawodowym. Z kolei prawnik po studiach poprosił "o szansę" żeby zostać pracownikiem malarni. Nie wiem czy to przejaw skrajnego cynizmu, czy umysłowego zniewolenia, ale kto tam pracuje ten w cyrku się nie śmieje.

Baxon
Kandydat

Dzień dobry. Czytając opinie szczerze czuję się zniechęcony, aczkolwiek ciekaw jestem czy te opinie dotyczą pracy w Gdańsku, czy w Poznaniu, przy ulicy Gorzowskiej.

@Baxon

Wiesz co? Moim zdaniem jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Opinii jest zawsze mnóstwp i nie zawsze są obiektywne. Może wyślij cv? Już po samym podejściu na rozmowie, można wiele wnioskować.

@Izabela

Szkoda tracić czas na próbowanie. Bo z tego forum się nie dowiesz gdyż firma cenzuruje wpisy. Natomiast to co jest i nie zostało wcześniej usunięte same świadczy za siebie. Poznań czy Gdańsk bez różnicy. Prezes i tak preferuję kontakt zdalny, więc obojętnie gdzie jesteś musisz byc gotowy na odbieranie telefonów w niedzielę, święta i odpisywanie na maile. Bez różnicy czy pracujesz w biurze czy na produkcji. Pracownicy z produkcji też muszą pisać wypracowania w ramach pracy domowej na różne tematy, głównie dotyczące samokrytyki.

@Pracownik

ale to ogólnie ma pokrycie w zarobkach? Że trzeba być w gotowości zawsze, ale zarobki chociaż są okej? Czy tutaj tak to nie działa?

bvPRO
@Pracownik

Ten opis w pełni określa warunki panujące wewnątrz tejże działalności ????

@bvPRO

Dzień dobry, każda wyrażona na tym portalu opinia jest zawsze tylko naszą - subiektywną opinią, na którą wpływ ma wiele czynników. Jeśli tylko rozważy Pan/Pani chęć nawiązania kontaktu z nami, aby poznać się i przekonać, że nie taki diabeł straszny jak go malują - zapraszam. Julia - Zespół Personalny tel. 607 451 863

@Terma Sp. z o.o.

No tak, opinie to z definicji subiektywne, ale skoro ich jest tyle, i zdecydowanie większość jest takie sam (negatywne) to coś jest na rzeczy chyba..

@Burak

Nie ma na tym portalu firmy, która jest nieskazitelna. Nie odbiegamy niską oceną i ilością negatywnych opinii od innych. Gdy wpiszemy jakąkolwiek inną firmę z branży grzewczej sytuacja jest bardzo podobna - zastanówmy się dlaczego? Cały świat jest zły, tylko osoba pisząca opinie jest krystaliczna? Myślę, że prawda leży pośrodku. Nawet uwielbiana przez rzesze ludzi popularna restauracja ze złotymi łukami w logo zmaga się z przykrymi komentarzami. Niestety nastąpił jakiś mechanizm, który nakręca człowieka do pisania opinii tylko w przypadku kiedy spotka go coś negatywnego. Powody są dwa, szczere chęci, aby przestrzec drugą osobę przed przykrym doświadczeniem (tylko to wciąż NASZE doświadczenie) i wyrzucenie negatywnych emocji, przelewając gorzkie słowa na klawiaturę. Czy są one zasadne, aby takie opinie zamieszczać? Zostawię to pytanie bez odpowiedzi, bo jak to mówią "ilu ludzi, tyle opinii, ile charakterów tyle różnorakich reakcji". Pozdrawiam Julia - Zespół Personalny

@Terma Sp. z o.o.

Przestańcie relatywizować swoje patologie. Terma to firma w iście orwellowskim stylu. Propaganda, cenzura, kontrola itd. Niestety nie odróżnia pani opinii od faktów i tymi wpisani stosuje manipulacje na dość topornym poziomie. A szczytem wszystkiego jest już usprawiedliwianie swoich (usunięte przez administratora) patologią innych. Skoro inni mają złe opinie (choć nie aż tak złe i nie aż tyle) to my też możemy i jesteśmy ok. To wy jako firma stworzyliście mechanizm "nakręcający" to zjawisko ale strasznie Was boli że prawda. Jeśli chcecie się nad czymś zastawiać to nie pouczajcie innych tylko zacznijcie od siebie. Od prostych mechanizmów zwanych kultura, szacunek, itd. To nie przypadek że aż tylu ludzi ma takie skrajne negatywne doświadczenia z tą firmą. Gdzie te wasze hasło że krytyka pozwala wam być lepszymi?

@Paweł

Brzydkie i przykre jest również wkładanie wszystkich do jednego wora. Zarzucanie manipulacji i wciskania kitu. Wyraża się Pan o pracownikach Termy jakby byli ludźmi najgorszego sort. Nie biorąc pod uwagę, że mogą być tu teraz osoby kompetentne, silnie zaangażowane by to co wpłynęło na tak negatywne opinie w przeszłości zostało zmienione na lepsze bo firma potencjał ma ogromny. Pisze Pan, że powinniśmy zacząć od siebie, jaką ma Pan pewność, że nie zaczęliśmy, że nie stuknęliśmy się w pierś i powiedzieliśmy sobie w prawdzie jak wiele mamy do zmiany? Jestem tu i odpowiadam na komentarze, nie po to by próbować zamydlić oczy, jestem tu by pokazać, że na podstawie czyichś opinii można zbyt pochopnie kogoś ocenić i jestem tu w imieniu ludzi, którzy tworzą tę firmę. Którzy chcą, by o ich miejscu pracy mówiono dobrze bo wkładają masę energii by odczarować ten zły urok. Pozdrawiam Julia - Zespół Personalny

@Terma Sp. z o.o.

To wyprostujemy to, bo myślę że chodzi pan Paweł i ja o to samo. Większosc pracowników w Termie faktyczne jest (lub był w moim doświadczenie) wporządku, w sensie że maja kompetencje, są zaangazowane i starają się wykonać swoich obowiązki odpowiednie. Problem w Terma jest jego zarząd, i tylko to. 95% negatywnych opinii wynnika bezpośrednie z sposób w które firma jest zarządane przez własciciel które sam uważa ze jest poza prawa. ("RODO w Terma nie obowiązuje..." przykładowy cytat.) I przykłady takich jest mnóstwo. Nawet jeżeli wielu rzeczy nie są niezgodne z prawem to dużo co robi i mówi jest po prostu brzydko, nie kulturalnie i na graniczy mobingu. I co najgorszy że on chciągle uważa że to co robi, jest dla dobrość pracownikom. Dla niego tylko jego zdanie jest poprawna, i innych powinni się dostosować, bo to dla ich dobra.. Ja chce ostrzegać ludziom które sie zastanawiają nad praca w tej firmie. Zeby wiedzieli w co będą sie pakować. Szacun dla Pani Julia że Pani probuje ratować wizerunek tego firma, ale moim zdanie to jest tonące sie statek. do póki własciciel sie nie wycofa z jego firma, nie będą zmiane, a także opinie o tego firma będą negatywne.

@Terma Sp. z o.o.

Niestety Pani wpis jest potwierdzeniem tego że nic się nie zmieniło. W którym miejscu była wypowiedź o pracownikach i wrzucaniu wszystkich do jednego wora? Takie właśnie zabiegi to jest manipulacja i próba odwrócenia uwagi od faktycznych problemów, czyt. odwracanie kota ogonem, szczucie jednych na drugich na podstawie fałszywych tez. Nie wiem czy robi to Pani świadomie czy nie ale to klasyka nie tylko w wykonaniu termowym ale również w tym żeby dyskusje sprowadzić na manowce. Podtrzymuje że nie odróżnia pani opinii od faktu. Jak się kogoś uderzy to jest fakt a nie opinia. I nie można wówczas twierdzić że jak uderzony czuję ból to jest to jego subiektywna opinia. Bo wystarczy mieć minimalne doświadczenie życiowe żeby wiedzieć że z uderzeniem łączy się ból i to fakt. A jak jest ktoś kto to lubi to już jest wyjątkiem z jakimś odchyleniem psychicznym. Po opiniach choćby na tym forum widać że jest ciąg dalszy tego co zawsze. Teatralne uderzanie się w pierś i nowomowa typu "w prawdzie" nic tu nie zmieniają. Bo Terma jak była, jest i będzie pełna pustych frazesów za którymi nie idzie tak naprawdę głębsza refleksja połączona z działaniami. I to co powyżej nie ma nic wspólnego z większością pracowników którzy starają się wykonywać swoją pracę w sposób dobry, uczciwy i rzetelny. Ich związek z tym jest tylko taki że są pomimo tego traktowani w sposób na jaki nie zasługują, wiecznie im się wmawia że są do niczego, powinni wyrażać non stop samokrytykę, dawać się obrażać innym, a jeśli się z tym nie godzą to są uważani za złych i niepoprawnych personalnie.

Czapliński
@Terma Sp. z o.o.

Pani Julio.. rozumiem że ma Pani polecenie służbowe wybielać wizerunek firmy. Proszę jednak rozważyć, tak po cichu, przed lustrem - czy próba wybielania niegodziwych występków (relatywizowania zła) jest warta tych paru procent premii. Pieniądze przeminą. Pracę można zmienić. Ale sumienie będzie się odzywać do końca życia. Widmo tych wszystkich ludzi, którzy przenosili swoje stresy do swoich domów i odreagowywali na swoich rodzinach lub szukali wsparcia psychologicznego - to się kiedyś odezwie.

Pomocny
@Terma Sp. z o.o.

Pisze Pani "Niestety nastąpił jakiś mechanizm, który nakręca człowieka do pisania opinii tylko w przypadku kiedy spotka go coś negatywnego". Potwierdza więc Pani że wypowiadają się tutaj osoby które doświadczyły od firmy negatywnych rzeczy. A takich wpisów/osób jest tutaj pewnie kilkaset. I jest to ułamek z tych którzy mogliby się wypowiedzieć. Samozaoranie. Dziękuję. Kurtyna.

Zawiedziony

Praca w tej firnie przypomina raczej pracę w manufakturze z początków XX wieku mimo podjętych inwestycji które nie zostały oddane do użytku i nie zarabiają na siebie. Na porządku dziennym jest tylko donoszenie, lizusostwo począwszy od szczebla zarządzającego a kończąc na pracownikach szeregowych na których jest to wymuszane. Nie przestrzegane są żadne przepisy BHP na stanowiskach pracy a każdy wypadek na stanowisku pracy jest tuszowany gdyż spora część załogi jest z Ukrainy gdyż miejscowi wielkim łukiem omijają tę firmę. To co pisze pani Julia to stek sloganów którymi próbuje poprawić wizerunek firmy ale to jej zadanie które powierzył jej właściciel firmy. Praca w tej firmie przypomina raczej wielkiego Big Bradera gdyż każde stanowisko jest na okrągło podglądane przez kamery, może jeszcze w toaletach je zamontują żeby wiedzieć ile czasu ludzie tam spędzają i ile razy wychodzą do toalet. Rotacja w firmie jest tak duża że tylko "najwierniejsi druhowie' tam pracują. W żadnym wypadku nie polecam pracy w tej firmie bo to szkoda czasu i waszego zdrowia a szczególnie na chromach, zaczyszczaniu czy malarniach gdzie zapylenie szkodliwymi substancjami jest tak duże że wszystko to osiada na naszych płucach, ale kto by się tym przejmował skoro. Menadżerowie siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach i mają w"d...." warunki pracy szeregowego pracownika, oni tylko dbają by jak najlepiej wypaść przed szefem a bzdury jakimi go karmią to już ich sprawa i jego łatwowierności.

@Zawiedziony

Przy tym wszystkim wszystkim w Termie istnieje też specyficzna nowomowa, która ma łagodzić wydźwięk tych wszystkich zjawisk. Ludzie nie są więc podglądani, podsłuchiwani, czy kontrolowani a jest monitoring pracy. A że każdego na każdym stanowisku i w każdej sekundzie to inna sprawa. Donoszenie, obrażanie, poniżanie to krytyka. Obcinanie wszystkim hurtowo premii to współodpowiedzialność, itd. itp. W termie jest pewne grono osób, dla których to środowisko jest idealne. Nie mają one bowiem kompetencji merytorycznych ale za to są mentalnie dopasowane, tzn. pozbawione skrupułów, samoświadomości, kultury, szacunku itd. Połączenie tych dwóch okoliczności powoduje że idealnie się odnajdują i łatwo nimi sterować, szczucie ich na innych itd. W termie zaradzą się bowiem poprzez wytwarzanie permanentnego konfliktu wszystkich ze wszystkimi. Prezesowi zapewne wydaje się że jak ludzie będą skłóceni, nie będą się lubić to łatwiej będzie mu rządzić. Celów użyłem słowa rządzić bo chodzi tutaj o rządzenie ludzkimi tak naprawdę a nie kierowanie firmą. O poczucie że jest się panem losu innych, można ich od siebie uzależniać, łamać ich psychicznie poprzez kolejne coraz to dalej wykraczające moralnie polecenia czy zadania. Przykładowo taki jeden pan portier, kolega ze szkoły pana prezesa nigdy nie został ukarany za częste spanie w pracy. Ale tej jednostce nie przeszkadza chodzenie i donoszenie że ktoś drukarki nie wyłączył albo zostawił zasilacz od komputera w gniazdku. Generalnie o tym co tam się dzieje można byłoby książkę napisać. Ale w sumie może nie ma po co. Polecam lekturę 1984 i (usunięte przez administratora) zwierzęcego Orwella - 1:1 Terma.

Edzia

Nie ma takiej drugiej firmy jak Terma , która gorzej traktowałaby Rodaków od obcokrajowców. No chyba, że z racji lepszego traktowania obcokrajowców Pan Prezes czerpie jakieś korzyści majątkowe?Jak jest Panie Edku? Dobrze myślę? Donoszenie,wyzywanie,ubliżanie,mobing... Od lat ma miejsce bezprawie. Widocznie ludzie tutaj pracujący są z różnych planet i najwidoczniej jedni mogą zarabiać na szynkę,a inni mają jeść kit ze ścian.

Piotr
Klient

czytam to co jest zamieszczone poniżej i nie wiem skąd tyle złości w tych co to piszą, mam częsty kontakt z ludźmi z tej firmy, a szczególnie z działem reklamacji i muszę przyznać, że zawsze fachowo doradzą i wskażą odpowiednie działanie. Myślę, że nie jedna firma chciałaby mieć tak wyszkolonych ludzi

@Piotr

Dzień dobry, Bardzo fajnie że Pan ma dobrą doświadczenie z pracownikami Terma. Osób które to dotyczy na pewno sie cieszą. Niestety to nić nie mówię o jak firma traktuje swoich pracowników, i jakoe są relacje między zespołami i pracowników wewnątrz firmy. I o to chodzi w tego forum.

Wiecie, czy Terma Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

FIku
@Pytanie

Udostępnia laptop i telefon, ale praca zdalna jest możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach - nie jest standardem.

Kandydat na konstruktora
Kandydat

Skąd wzięła tak niska ocena? Konkurencja? Proszę o rady, gdyż nie wiem, czy aplikować. Ogłoszenie wygląda ciekawie, ale strach tracić czas..

Pablo
@Kandydat na konstruktora

Praca jest wyzwaniem a firma ma problem z wypłatami na czas ze względu na fatalne zarządzanie finansami

Kandydat na konstruktora
@Pablo

Czy mogę prosić o rozwinięcie?

Sebastian
@Pablo

To jak duże są te poślizgi z wypłatą? Kilka dni czy płacą ratami? Bo to różnica, przynajmniej dla mnie. Możesz doprecyzować?

@Sebastian

Gdyby mój wcześniejszy komentarz został udostępniony to by wszystko było jasne. Pozostaje mi jedynie poinformować Was, żebyście zapytali o to przy rozmowach o prace

Julia
@@Pablo

Nie mógłbyś po prostu napisać tego jeszcze raz?

Terma Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Magazynier. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Życzliwy

Edwardzie, sugeruję pojawiać się w firmie częściej niż raz na miesiąc i baczniej przyglądać się temu, co robią Twoi pracownicy, zwłaszcza umysłowi (ekonomia, personalni, IT, administracja i tak dalej), bo to, co się dzieje pod Twoją nieobecność przechodzi ludzkie pojęcie. Plotki, kawki, leniuchowanie, obijanie się i tym podobne. Większość pracowników w rozmowach z Tobą włazi Ci w d...ę aż po gardło, podlizuje się, przymila i słodzi na każdym kroku, a za plecami i pod Twoją nieobecność obrabiają Ci tyłek tak, że głowa boli. Nawet ci, którym tak bardzo ufasz. Ludzie Cię wykorzystują, wykorzystują fakt, że nie ma Cię na miejscu i śmieją się z Ciebie za plecami. Nie ma kota, to myszy harcują. Nawet nie wiesz, że połowie ludzi płacisz za leniuchowanie i obgadywanie Cię. Przykro to obserwować, bo to zwykła nieuczciwość w stosunku do pracodawców.

@Życzliwy

A Ty właśnie co zrobiłeś? Taki cwany? To napisz otwarcie maila i wypunktuj wszystkich leserów. Przecież drugi ważniejszym jest. Pomóż innym w byciu lepszym a nie niby podpier.. asz wielu a jednak ostatecznie nikogo. Pewnie sam (usunięte przez administratora) tu udajesz wielce oddanego opartego o 5 filarów Terma Nowa.

@Życzliwszy

Podałem nazwy zespołów, więc domyśl się (usunięte przez administratora) o kogo chodzi. Między innymi i o Ciebie.

@Życzliwy

Chodziło mi o to mędrcu abyś napisał oficjalnego maila do Zespołu Zarządzania Jakością albo Zespołu PErsonalnego, dal w DW Edwarda, a nie tu się uzewnętrzniasz. Bądź dla drugiego bardziej.

@Życzliwy

Aaaa i że o mnie ci chodzi, to ja wiem. Ale nie wiedziałem że tak bardzo Tobie to przeszkadza. Ostatnio jak przeglądałeś w pracy OLX to jakoś mialeś to gdzieś że zwróciłem ci uwagę że robisz coś złego i że tak nie wolno.

@Życzliwszy

A skąd wiesz WasRa, że tego nie zrobiłem i nie zgłosiłem bezpośrednio do EB? No i najwyraźniej z kimś mnie mylisz, bo nie przeglądam olx w pracy. Ani żadnych innych stron. Zatem zwróciłeś uwagę komuś innemu.

@Życzliwy

Tylko ktoś kto przegląda OLX w pracy powie że tego nie robi tak że przestań! I nie trać życia na GoWork. Źle ci? To się zwolnij.

@Życzliwszy

A gdzie baranie napisałem, że jest mi źle? Podjąłem jedynie temat hipokryzji pracowników, w tym twojej, fałszywy wazeliniarzu. I jeszcze raz, w przeciwieństwie do Ciebie ja pracuję, a nie obijam się o ściany plotkując na lewo i prawo z kim się da.

RUMburak
@Życzliwy

(usunięte przez administratora) u Ciebie wyssane z mlekiem matki czy po prostu wyuczone?

@Życzliwy

Jakoś mocno przeżywasz. Często tu zaglądasz? Popracuj nad tym. Podejmij.

typek
@Życzliwszy

życzliwy ma rację w 100%...wymiana nazwisk byłaby przestępstwem...jeśli Edzio jest zainteresowany wiarygodnością tej opinii wystarczy,że przejdzie się kilka razy dziennie po pokoikach Wielkiego Brata i zerknie dyskretnie jak "praca wre" lub poprosi podległych o wyręczenie i oficjalny raport pokoik po pokoiku;) na produkcji pewnie są kamery,więc tam wszystko widać jak na widelcu,a w pokoikach...?

Bardzo życzliwy
@Życzliwy

Przeglądasz OLX, mam filmik i daję do Edwarda, chyba że mi zapłacisz, wybieraj.

Prawdomówny pracownik.
@Życzliwy

Też zgrubsza tak uważam....

Ali

Byłem podnóżkiem szefa

Ra
Kandydat

Może ktoś podpowiedziec jak wygląda praca przedstawiciela handlowego ?

@Ra

A co konkretnie potrzebujesz się dowiedzieć? Jak zarobki/atmosfera czy jak?

Jj
@Ra

Przecież nie szukają takiego. Ogólnie dobrze. Narzędzia dostajesz i latasz. Jak to handlowiec.

Terma Sp. z o.o. właśnie rekrutuje w mieście Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo) Mapa. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Packman
Kandydat

Czy duża jest rotacja w firmie?

Czy w Terma Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Pączek
@Pytanie

Nie.

JakRozmowaTakaFirma
Kandydat

Hej. Byłam na rozmowie. Sprawdzając firme miałam wątpliwości czy wybrać się na to spotkanie. Cóź okazło się, że oponie tutaj są prawdziwe. Pani rekruterka nie wiedziała na co mnie rekrutuje i proponowała zupełnie inne stanowiska niż na które aplikowałam. Do tego kompletny brak jakiejkolwiek wiedzy na temat stanowisk. Nie polecam. Szkoda czasu na takie rozmowy

@JakRozmowaTakaFirma

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Bardzo nam przykro, że rozmowa kwalifikacyjna nie spełniła Pani oczekiwań. Chcielibyśmy poznać szczegóły zaistniałej sytuacji, aby ulepszać proces. Dlatego prosimy o kontakt z Zespołem Personalnym tel. 607 451 863.

Zdziwko wzięło
@Terma Sp. z o.o.

Po pierwsze szczegóły są opisane w poście wyżej. Po drugie już chyba lepszej okazji nie będzie niż bezpośrednie spotkanie które się odbyło. Ale pytanie takie jakby to wydarzenie w ogóle gdzieś indziej było a nie firmie. Ale cóż się dziwić jak ludzie na stanowiska są z łapanki. Znajomi prezesa i ich rodziny. Kwalifikacje merytoryczne nie są potrzebne. Wystarczy być usłużnym i pozbawionym własnego zdania.

@Zdziwko wzięło

Niestety w Pani poście brak szczegółów dotyczących rekrutacji - na jakie stanowisko Pani aplikowała, kto przeprowadził rozmowę i jakie stanowisko zostało Pani zaoferowane. Jeżeli mamy ponownie rozpatrzyć Pani kandydaturę i poprawić proces rekrutacyjny potrzebujemy szczerej i bezpośredniej rozmowy z Panią. Dlatego proszę o kontakt pod wskazany nr telefonu.

Wolna Ukraina

Pracownicy Termy, Putin zaatakował wolny kraj, nazywając to operacja pokojową. Niszczy, zabija, ale mówi że robi to dla jakiegoś dobra, żeby innym było lepiej. Na transmitowanej konferencji odpytuje swoich współpracowników jak uczniaków, kazać im uzasadniać swoje chore pomysły. Zachowują odpowiednią skalę, widzicie analogię w postępowaniu w waszym miejscu pracy? Ile raz zabierano wam wynagrodzenie dla waszego dobra? Ile razy publicznie byliście linczowani, odpytywani na publicznych konfach? Ile razy TEN człowiek kazał wam uzasadniać swoje dziwne pomysły? Wiecie że to nie wszytko.

Osek
Kandydat

Ile może zarobić magazynier?

Maria
@Osek

Dobre pytanie, i ja bym jeszcze dodała w mieniu mego chłopaka, jak wygląda ta praca w płaskiej strukturze pod hasłem "nie ja, ale Drugi ważniejszym jest"? Trochę to dziwnie brzmi, nie?

Św. Mikołaj

Grudzień, a więc czas corocznych bożonarodzeniowych minusów i ucinania wynagrodzenia. Ach... jak święta w Termie pięknie pachną...

Wojciech
@Św. Mikołaj

Pamiętam jak co roku było zastanawianie się czy bony wystarczą na pokrycie obcięcia premii. Często nie wystarczały. Było też tak że cała firma dostawała jednakowe ucięcie, no chyba że panie. z HR wybłagały dosłownie ze łzami w oczach prezesa żeby na święta tego nie robił. A później wielkie zdziwienie że z roku na rok coraz mniej osób na wigilii firmowej. Ale pewnie w tym roku problemu z wigilią nie będzie bo koronawirus.

Magdalena
@Wojciech

masakra, to ja już wolę nie dostawać żadnych bonów, a dostać normalne wynagrodzenie... przecież to niesprawiedliwe, każdy wie ile zarabia i widzi, że dostanie mniej w grudniu... ale z tego co wiem, sporo takich firm jeszcze jest

Czy pracownicy Terma Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 13 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Terma Sp. z o.o., to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii