Opinie o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Terma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy opiekunowie rodziców (z orzeczeniem) też będą musieli przejść z umowy o pracę na działalność? Ani lider, ani koledzy nie potrafią odpowiedzieć. Może ktoś wie?

@Marta

Dodam tylko, że jestem jedyną opiekunką i trudno mi będzie pracować w trybie nienormowanym na działalności Bez urlopów, bez sobót i niedziel wolnych. A moje dzieci są za małe żeby dziadkami się opiekować. I też mi łatwiej jak teraz że wiem ile zarobię, a nie że będą mi potem do woli ucinać bo ktoś będzie miał focha.

@marta

Pewnie nie, bo kasa z pefronu nie będzie spływać

Zainteresowana pracą

Hej, otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jaka jest forma umowy? Ustalona jest stawka, czy może sadząc po wypowiedziach najniższa krajowa wg ustawy + premia?

Czytelnik rzeczywistości
@Zainteresowana pracą

Jeśli potrafisz pisać długie maile to od razu proś o pracę jako deweloper. Za prawdziwy brak efektów pracy dostaniesz full kasy. (usunięte przez administratora) Na etat już nie zatrudniają.

@Czytelnik rzeczywistości

Co za bzdury piszesz, skoro kolejni pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę.

???

Jaki bilans miesiąca? Będzie in minus?

Jozik z Bazin
@???

Był, jak co miesiąc bez sensu ale był. Teraz jest oczekiwanie na StandUp zwany Ocena miesiąca. (Cenzurze bądź człowiekiem i nie niszcz mojej opinii. To przecież wolny kraj.)

HR Manager

Panie w ogole nie byly zainteresowane moimi odpowiedziami

o doswiadczenie, powod do zmian, najciezsza sytuacje w pracy i jak z niej wybranelm

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
To uczciwe?

'Koronawirus jest świetną wymówką dla firm do cięcia wynagrodzeń - żalą się pracownicy. W wielu miejscach pensje miały być obniżone przez 3 miesiące, a nadal nie wróciły do poziomu sprzed wybuchu pandemii. A pracy wcale nie ubyło' . Fragment dzisiejszego artykułu z wpkropkapl

typek

praca jak każda inna,czyli obowiązuje maksyma M.M.: "W pracy nie ma kolegów.". pozdro600

Waldek

Cześć, mam pracować na CNC, czy 5K wyciągnę na miesiąc?

Iza

@Oferta pracy a wiesz czy jeszcze można się na to stanowisko zgłaszać?

Oferta pracy

Cześć! Dostałam propozycję pracy w dziale hr. Co sądzicie? Warto?

HRabia
@Oferta pracy

Może poczytaj poniższe opinie i sama wyrobisz sobie zdanie. Ja powiem tylko, że zdecydowanie nie warto. Szkoda czasu i zdrowia. Jest mnóstwo firm, gdzie będziesz pracować w normalnej atmosferze; nie ma więc sensu tracić życia na coś takiego jak terma. Pisownia celowa.

Kotłowy

Teraz jest lepiej mogę sobie w showku zapalić w telefonie poczytać. I nie muszę łazić przez pół firmy żeby dymka puścić.

Memento

'Często zdarza się, iż kiedy inni widzą, że komuś coś się nie udało, lub popełnił błąd idą opowiadać to innym. Takie obgadywanie zamyka serca i niszczy każdą wspólnotę. Wielkim gadułą jest diabeł. (usunięte przez administratora)

!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roboty zastąpią ludzi - Protegowani bracia napewno to uczynią

ON
@!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dopełnij. Bracia mniejsi czy bracia sprytni?

Kałasznikow
@!!!!!!!!!!!!!!!!!

Roboty to przeżytek. Ostatni hit to automaty.

MM

Witam , jak wygląda praca kobiet na produkcji? I czy zarobki Kobiet przekraczają 3tys?

Nowa hala

A spóznionych grzejników 7 tysięcy..

Myszyn impasiból

Raz. Wziąć na działalności opiekę nad dzieckiem. Dwa. W razie choroby przeżyć za świadczenia z ZUS. Trzy. Być na urlopie.

Wartość netto

Termianie dalej generujecie?

Bez nicka
@Wartość netto

Teraz to się nazywa bilansowanie. Fajnie, co nie?

Wszyscy na jednoosobową działa

Jak można żadąć dnia wolnego za świeto 15 sierpnia?

Ktos

A co to za nowy pracownik w zespole Mileny? Nowy technolog nam przybył?

Zlikwidować pałarnię i zniknie problem palenia, hmmm? Proponuję zlikwidować samochody, a zniknie problem z korkami na ulicy. Inne genialne pomysły?

??????!!!!!!!! (Czerwone)

Zlikwidować ludzkość, a zniknie problem głodu

Ile w tym miesiącu zabiorom?

@%

Wszystko

@%

Wynagrodzenia będą w terminie czy jak zwykle?

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.