Terma Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Terma Sp. z o.o.

ft

Dokładnie. Wpisy na temat Termy są usuwane. Świadczy to tak samo o firmie Terma jak i portalu Go Work. W skrócie i bez obrażania kogokolwiek radzę unikać firmy tera technologie jak ognia. Jeżeli nie chcesz się nabawić chorób psychicznych typu depresja, nerwica itp. Opinia ta pisana jest z własnego doświadczenia. Pracowałem tam ok.pół roku i byłem jednym z pracowników o najdłuższym stażu ;p

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kowal

Bardzo fajny i zgrany zespół. Wiele się dzieje, co czasem trochę męczy, ale daje wiele możliwości rozwoju. Spółka daje także mnóstwo możliwości prowadzenia i inicjowania pomysłów. Ciężki dojazd. Osobom bez samochodu będzie trudniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Terma Sp. z o.o.?

  Liczba opinii klientów firmy Terma Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.