Opinie o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Terma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

cyrk

ufoludki bez rękawiczek, a Edward z kolegami ujarani turlają się ze śmiechu przed monitorem :))), jeszcze disco polo brakuje i w rytmie disco z pilnikiem ihaaa iHaaa

szarak

słyszałem że w Termie "wesoło" :))))))))))))))))))))))))

ja2211

dla malarza proszkowego z doswiadczeniem @kar

kar

zalezy na jakie stanowisko, dla pracownika fizycznego to 19-20 brutto na start

HR Manager

Panie w ogole nie byly zainteresowane moimi odpowiedziami

o doswiadczenie, powod do zmian, najciezsza sytuacje w pracy i jak z niej wybranelm

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
ja2211

w jakich granicach sa zarobki ?

operator

niestety wszystkie opinie negatywne są szczerą prawdą.

izi

I bardzo dobrze, oby więcej Kamer na całej Hali produkcyjnej przynajmniej nie będzie ściemniania. W Miastach też są kamery i też was obserwują czy chcecie czy nie.. Ja nie kumam robicie z E.B wręcz (wariata) to po co pracujecie w tej firmie? Jestem bardzo ciekawy czy Wy byście płacili swoim pracownikom za walenie w Ch....a

oko

Kamery swoja droga, nie wiem jak to jest ze nowi pracownicy dostaja wiecej niz ci co robia dluzej, cos tu chyba nie gra i tak nie powinno byc, a w termie tak jest

Wója Konfitura
@oko

I dlatego jak nowy dostanie 50grosze więcej od starego mimo że potrafi robić tak jak stary pracownik to już podstawa żeby podpierdo.....lić taki przykład 3 mies próbnego na stawce podnieśli mi troche więcej i już podpierd. ze powiedziałem koledze ze wspólnego stanowisko i podwyżki 50gr. niebyło

panikarz

a jakie bezpieczeństwo? na metr kwadratowy dwóch pracowników, raczej nie da się nie zauważyć jak ktoś sobie pilnik gdzieś wsadzi :P

a co

a co tam za czystki

uczciwy

ale robicie z igly widly ... jak dla mnie to kamery moga byc. to faktycznie zwieksza bezpieczenstwo a nie ze to pretekst do czepiania sie. ci, ktorzy tak pisza to najwyrazniej maja cos "za uszami" ze sie tak boja kamer. jak ktos uczciwie robi swoje to nie ma powodu do obaw. wiec przestancie siac panike.

Kazik

Ale jest pretekst zeby sie do kogos przyczepic i zwolnic go z pracy

Kazik

moze w jakims stopniu i tak ale kazdy kto pracuje pod okiem kamery to wie do czego sluzy, najlepiej to zeby ludzie jak roboty pracowali i to za najniza krajowa, nie polecam tej firmy czepiaja sie wszystkiego nie mozna normalnie pracowac

aczemutak

Kamery zostały zainstalowane w zeszłym tygodniu, w chwili obecnej są na dwóch działach. Po co? Żeby być pod "ciągłym" nazdorem EB. Nie da się tam normalnie pracować, na "spokojnie". Donoszenie na innych, pranie mózgu i chora atmosfera. Odradzam każdemu.

osioł

przypomniała mi się technika z wysyłaniem wszystkich zarobków na ogólnego meila stosowana też w Termie jak ktoś napisał, już się z nią spotkałem, bo ta ma być taka marchewka że jak będziesz "królikiem - osłem" zgodnym z linią władzy to będziesz zarabiał, tylko ciągle widuje gościa który wg. tej listy powinien mieszkać w pałacu a ciągle mieszkanie wynajmuje :) , nie wiem jak w Termie Ci Top na liście bo o innej firmie piszę

osioł

jak czytam te opinie, a sporo opinii inteligentnych ludzi tu jest, to potwierdzają się też moje spostrzeżenia co do polskich młodych przedsiębiorców, szkolą się oni w różnych technikach zarządzania, wprowadzają wiele zasad które może z założenia są słuszne, ale skupiają się oczywiście na oszczędnościach, wydajności i podpiep...u. Sami zwykle niewiele oferują ale wiele oczekują. Polska to trudna lekcja :) , i jeszcze patrzysz jak marnują kasę na wprowadzanie tych często idiotycznych systemów, zatrudniają kolesi do poganiania,a gów.o ci płacą, ile ja już takich firm przerobiłem w tym kraju...

Z pozdrowieniami .

Pracowałem w Termie. Ilość gwiazdek w ocenie tego "zakładu pracy" jest adekwatna. Konkretnie - mierny pracodawca.

spawacz

A ile tam spawacz moze zarobic?

ciekawski
@spawacz

co masz na mysli piszac "atrakcyjne wynagrodzenie" ? wiesz jakie tam maja stawki na tych stanowiskach ?

cccp

patrzac na strone internetowa, fajnie to wszystko wyglada, calkiem ciekawe produkty. ciekawe jak sie zyje np.: konstruktorom czy inzynierom produkcji... ktos z Was ma wiedze w tym temacie ?

Kupiec

Pracowalem tam 4 miesiace. I powiem jak jest. Bo to jest typowa polska firma. Gdzie mozna szukac oszczednosci tma sie szuka i to sie rozumie. Szuka sie po ludziach, ale przy okazji robi sie dziwnie nieproporcjonalne zarobki. Widac to w kazdym Zespole/Dziale whatever.Jesli dzwoni sie do Prezesa, ma sie wiecej, duuuzo wiecej. Bo sa ludzie nienaruszalni, jak typ od termanowa, od grzejnikow zeliwnych, czy w koncu gosciu z garazu. Reszta niech zyje w leku i niepewnosci bo a noz obetna 10 procent. Ale co lepsze, widac, ze ludzie mimo tego braku bezpieczenstwa, i stabilizacji, naprawde sie angazuja i chca dobrze nawet jesli est zle to wierze w idee smutne to troche bo nikt nie wierzy w nich Slowem wydaje mi sie ze trzeba mocniej uwierzy w tych ludzi ktorzy sa juz na miejscu bo jak wyjda na rynek to rynek szybko ich pochlonie - ja znalazlem prace po 3 wyslanych CV Terma nie jest zla, sa podwyzki, kasa tez jest ale nie ma wiary w ludzi i to chyba boli najbardziej ze trzeba udowadniac non stoper ze nie jest sie gownem. Na pocieszenie powiem ze to mentalnosc niestety wiekszosic firm z polskim kapitalem. Mimo tego, polecam, bo to niezla szkola zycia a gdyby bylo wiecej swobody i samostanowienia to kto wie czy nie wyplyneloby na serokie wody

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.