Opinie o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Terma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Terma Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terma Sp. z o.o. w Gdańsk

Chłopiec z długimi włosami na krusie (:

Słuchajcie ze w wiekszosci piszą tu osoby które zostały zwolnione bądź są do zwolnienia .... Człowiek który nic nie robi albo na 8 godzinnej zmianie przrpracuje 2 godziny to nie się nie dziwi ze mu premie zabierają, chłopaki z Ukrainy wiarę radzą sobie z językiem polskim , wiadomo z kaszebskim jest trudniej. Lecz oni chociąż uczciwie pracoja. To jest tak samo jak nasz rodak wyjedzie za granicę tak samo na nas patrzą, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. Wy też nie odrazu wszystko kumialisce. Pozdrawiam i jeszcze raz trochę pokory. I wiary w ludzi.

Chciałabym aplikować na księgową (bo poszukują) i weszłam sobie tutaj ale same opinie nie bardzo mnie pchają by złożyć tam swoje CV. Jest tu ktoś kto pracował w księgowości ? Jaka struktura, zwyczaje, atmosfera w dziale księgowym panują ? Ktoś mnie zachęci ?

nick

to co mysli prezes ze jest w termie to jedno. To co przekazuja kadry prezesowi to drugie. A rzeczywistosc to trzecie. Ale to chyba nie jedyna firma w ktorej tak jest. plaga sa ludzie potrafiacy dobrze sprawiac wrazenie na mailach. Jest ich coraz wiecej bo w termie mozna przychodzic z polecenia (znajomi rodzina) a kadry czy ktos sie nadaje czy nie zawsze dla takiego znajda miejsce. Nawzajem sobie chronia tylki i tak jak juz pisalo kilka osob wyzej firma w ten sposob jest wykorzystywana. Ale oczywiscie nie tylko ci ludzie z polecenia sprawiaja dobrze wrazenie. to jest tez krzywdzace dla innych bo ludzie ktorzy pisza duzo maili a robia malo w oczach prezesa sa lepsi od tych co sie staraja jak najlepiej ale juz nie sa moze tacy wygadani. Szkoda tez bo znalam pare osob ktorzy naprawde chcieli w tej firmie jak najlepiej i wylecieli a pijawki siedza w firmie dalej i maja sie dobrze

romanzgazowni

Niestety, szef coraz bardziej oddala sie w nikomu nieznan przestrzne kosmiczna wraz z kosmicznymi developerami. Nie rozumiem czemu to firma produkcyjna skoro jeden z najliczniejszych zespolow tworza informatycy, a drugi artysci odlewani, ktorzy namietnie siedza na youtube (albo gorzej) i swioch rak nie kalaja praca

HR Manager

Panie w ogole nie byly zainteresowane moimi odpowiedziami

o doswiadczenie, powod do zmian, najciezsza sytuacje w pracy i jak z niej wybranelm

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pracowałem w Termie

Ludzie jeżeli ktoś chce z Was pracować w Termie to niech się grubo zastanowi - obojętnie na jakim stanowisku!!!! W Termie jeżeli nie jest konfidentem nie istniejesz i nie masz nic do powiedzenia, traktują cię jak szmatę, jak popychadło - i nie mówię tu o pracownikach tylko o całej górze (burakach) bo na górze to mają pensje powyżej 10000 PLN. Mogę rzucać tutaj nazwiskami kto jakim jest dwulicowym człowiekiem. Ja pracowałem na produkcji i powiem Wam, że pracownicy (pracowałem jeszcze przed Ukraińcami) są mega fajni. Wszystko z nimi można załatwić. Pensja jest taka, że nigdy nie wiesz ile zarobisz!!!! tak jak wielu tu opisuje stała pensja 60%, pensja ruchoma (premia) 40%. Możesz być pewien, że nigdy nie dostaniesz 100% pensji. Najlepszy jest BHP-owiec (kto pracował w Termie ten wie o kim mówię), ale oczywiście nie tylko on. Edward ogarnij się i zacznij bywać w Swojej firmie bo nawet nie wiesz jak Ciebie okradają (myślisz, że zaufani i oddani Tobie ludzie). Chłopie spójrz ile grzejników ginie na linii produkcyjnej i to nie z winy pracownika fizycznego (bo on nie pracuje w nocy). A zawsze po (usunięte przez administratora) dostaje ten fizol!!!!!! bo nie zdążył itp. On zdążył ze wszystkim ale grzejniki zginęły - np 80sztuk i trzeba od początku robić. Edward albo nie wiesz jak Cię okradają albo jesteś z nimi w zmowie i wyciągasz pieniądze z firmy w ten sposób. Bo rozumiem, że może zginąć 5 grzejników na tydzień (chociaż uważam, że też nie powinno mieć to miejsca) ale nie jak za moich czasów 120 grzejników tygodniowo i nikt nic nie widział jak wyjeżdżało 6 palet półfabrykatów w postaci grzejników :) koń by się uśmiał. Edward jeżeli ty twierdzisz lub sądzisz, że jesteś dobrym człowiekiem to zacznij być dobrym człowiekiem od Swojej rodziny, a potem wprowadzaj tą zasadę do firmy. Na koniec ludzie Wam powiem jak Edward traktuje ludzi, którzy pracują w jego firmie. Traktuje tą firmę jak duży worek, w którym są szczury. On oczywiście tym workiem potrząsa i co silniejszy szczur przetrwa a słabszy jest eliminowany - to są słowa Edwarda. Żeby mieć czyste sumienie nie polecam tej firmy nikomu kto chce mieć psychikę zdrową. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego

DO APLIKUJĄCYCH UWAGA

DO APLIKUJĄCYCH UWAGA: WSZYSTKIE MAILE SĄ JAWNE dla wszystkich w firmie400 osób . Każdy ma w to wgląd. Osoby które umieszczają np pesel w CV i inne dane i klauzulę o poufności - nieistotne i tak wszyscy to zobaczą. Zarobi i obcięcia co miesiąc - tak samo - JAWNE DLA WSZYSTKICH na mailach. Po rozmowie opinia o Was jak nie będziecie przyjęci, lub przyjęci- tak samo - JAWNE DLA WSZYSTKICH na mailach. takie są w TERMA zasady - nazywane IDEOWYMI wiele więcej jest takich ciekawych IDEOWYCH

Zawiedziony

Zapraszamy do termy! Jeśli chcesz pracować za grosze to praca dla Ciebie! Jeśli chcesz być traktowany jak śmieć to praca dla Ciebie! Nie polecam

Co daje nam terma? Małe pieniądze. Cięcia wypłaty bez powodu. Poczucie obserwowania na każdym kroku, wszędzie kamery. Szefa Edzia który uważa się za Boga, a za swoje aniołki uważa ukraińców. Polacy to (usunięte przez administratora) tak jesteśmy traktowani. Jeśli szefie to czytasz to powiem Ci jedno, ogarnij się! byłeś kiedyś lepszym człowiekiem, zobacz co ukraincy robią...totalne dno, wolimy za nich coś zrobić bo jeśli im tłumaczymy to oni i tak nic nie rozumieją, wiemy, że kosztują ciebie mniej ale oni niszczą tą robotę! A pracownicy tak jak w każdej firmie, jedni mili, drudzy trochę mniej, mój akurat zespół jest zgrany, oprócz ukraińców...oni nic nie umieją, niszczą robotę, po nich same poprawki i strata czasu. Panie Edziu jak się nie ogarniesz zostaniesz sam z ukraińcami,już wszyscy szukają nowej pracy. myślisz, że jesteś na dobrej pozycji bo jesteś szefem? co to za szef bez pracowników.. ukraińcy zostaną ale co Ci z nich, oni nic nie umieją. myślałeś, że będziesz ciąć kase bez powodów i będzie dobrze, że nikt nie odjedzie? teraz koniec zimy, lato się zbliża, roboty będzie za miesiąc, dwa o wiele więcej i zostaniesz sam. już dużo osób planuje grupowe zwolnienia...pomyśl jeszcze raz co robisz człowieku, na samych ukraińcach firma Ci nie pociągnie. Pozdrawiam, pisze w imieniu mojej ekipy.

Koło

Edward kiedy pójdziesz do Boga?

kochany
@Koło

wraz ze swoimi ukraińcami

A jak na innych stanowiskach? Typu technolog, konstruktor. Widzę ogłoszenia o pracę, ale nie wiem, czy aplikować, czytając te opinie...

Ten szef to stosuje największy mobbing. Co chwilę cięcia co chwilę mniejsza wypłata. A on wie, że teraz w zimie może najbardziej się znecac bo i tak większość nie odejdzie bo ma rodzinie i dzieci a w zimie ciężko znaleźć jąkolwiek pracę. Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem

zyczliwy

jeśli ktokolwiek myśli żeby iść tam pracować to niech zastanowi się dwa razy. jedni ludzie są normalni ale drudzy to porażka, dużo osób robi ludziom pod górkę, kablują byle dostać coś więcej do premii. a ukraincy szkoda gadac, jedni są pracowici nie mozna powiedziec, ze nie ale wieksza polowa to porazka, tacy lenie, zwrócisz im uwage to oni cie nie rozumią i wolisz sam zrobić za nich robote niż się denerować. po co ci ukraincy, oni niszczą firme, niech sie nauczą polskiego a nie , że nic nie rozumieją i jak takiemu wytłumaczyć co ma zrobić. niedlugo wszyscy sie zwolnia, bo to jest porazka, a godziny pracy zostawiam bez komentarza.

postmen

podstawa przychodzisz robisz swoje a resztę masz w d..... pracuję na hali produkcyjnej i nie narzekam jest ciepło na głowę nie pada kamery mi nie przeszkadzają bo jak ktoś robi swoje to nie ma się czego obawiać pozdrawiam prezesa.

kolo
@postmen

albo pracujesz tam 2 dni albo ci płacą za takie posty bo nie chodzi o kamery tylko kto za nimi siedzi jak reaguje , czyta rzeczywistość itp. nie ma w termie takie czegoś jak robić swoje masz robić to co ci każą (ci którzy tam pracowali albo pracują wiedzą o czym mówię)

Rodzynek

Z bonami to już nie wiem co napisać, wszystko u nich leży.

kolo

kogo ma trzymać w HR jak resztę pozwalniał albo sama się zwolniła kto się z nim nie zgadza to wypad ile można ludzi w biurach wymieniać a opinia o pracy idzie szybko w świat tylko nie doświadczone osoby i te które potrzebują coś CV napisać że gdzieś pracowały to może złapać

wawal
@kolo

masz racje,a problem z bonami ,nawet tego nie umieli przelać, 50% ludzi dostało za mało a 50% za dużo. a co więcej w email'ach cisza bo zawaliły kolejny temat.......p. K.; p. M.; p.R; p.K.; p. B. to same ASY

BJ

Firma do niczego! Nie polecam! Produkcja leży bo nie wszyscy pracują (część podlizuje się). Kadry śmiech na sali! Rekrutacje-nie umieją zatrudniać ludzi!=kto je przyjął? Wypłaty nie na czas!

olek
@BJ

masz racje,personaly to 3 hieny ktore czekaja na padline zero wiedzy a i pewnie wyksztalcenia,głównym celem jest tak edwardzie juz lece.MASAKRA Bedac na rozmowie przeżyłem szok, zero wiedzy personalnej. Jak zapytałem o produkcje i maszyny jakie maja,co??? Dziwie sie temu Edwardowi ze trzyma takie osoby....

Carlos
@olek

Zgodzę się z Wami, HR do wymiany!

termal

Edwarda nie interesują pieniadze tylko bycie dobrym człowiekiem hehe, te jego teksty to normalnie śmiech na sali jest powalonym gościem, ale ma swoich podwładnych w swojej sekcie którzy mu dobrze na jego widok. Ogólnie nie polecam tam pracy nie ma kierowników tylko liderzy którzy myślą ze wszystko wiedza a tak naprawde to NIC szczególnie lysa pala Marek frajer do kwadratu, jak najdalej od termy ja wytrzymalem pól roku, szkoda czasu i zdrowia

filozof

ciekawe czy pan edward dalby rade pracowac za takie pieniadze i za taki (usunięte przez administratora) za wszystko tak jak zmusza swoich pracownikow

byly pracownik

To jest chore. Firma upada na dno. Pracownik roku Jarek B., typ który nic nie robi, ściemnia tak, że głowa mała, sam innym rozkazuje a on sam taki obibok. Dziwne, że Edward tego nie widzi. Dobry aktor z pana Jarka B. Dobrze, że skończyłem przygodę z tą firmą. Zwariować się da. Ludzi traktują jak robotów. (oprócz ukraińców bo to największa świętość...szkoda, że szef nie widzi, że oni niszczą całą robote... wcześniej kiedy ich nie było firma bardzo dobrze prosperowała..a teraz szkoda gadać) No a szef szuka tylko powodów żeby ciąć premie. Niedługo sami ukraińcy z nim zostaną..a firma upadnie. Szkoda patrzeć na to bo firma zapowiadała się całkiem inaczej a pan Edward był kiedyś innym człowiekiem dla których liczyli się pracownicy a nie teraz ich zmiesza z błotem.

Strachu
@byly pracownik

Takich osób jest więcej w Termie....temat rzeka

Uczciwy
@byly pracownik

Człowieku nie zgadnij winy na chłopaków z Ukrainy , są to dobre chłopaki którzy się uczą, a takie słowa ze kiedyś było lepiej. ...... no pewnie wpadles do pracy pogadales wspólnie ze swoją paczka wybierając nowego sołtysa na wsi, godziny odpykanie i do domu. Teraz są kamery i trzeba robić a ty przyzwyczajony do nic nie robienia. Teraz jest lepiej Pan Edward wszystko widzi i wie kto jest pracowity a kto obibok. Przykład. ... kamery dają szansę młodym i tym co uczciwie pracuja a nie nierobom. Pracujemy na siebie a nie na wasze stanie i plotowanie

maciek

E ta nie szukaliby ludzi jakby mieli problemy z płatnościami @oburzony nawet stażystów przyjmują więc to o czymś świadczy. Może zaszła u cb zwykła pomyłka?

Zostaw merytoryczną opinię o Terma Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Terma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Terma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Terma Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Terma Sp. z o.o.