Opinie o Zakłady mięsne BEKON w Jabłowo Pałuckie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakłady mięsne BEKON. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady mięsne BEKON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady mięsne BEKON w Jabłowo Pałuckie

Zakład Mięsny Bekon

Dzień dobry Państwu, W kontekście informacji które pojawiły się na danym portalu przeprowadziliśmy wewnętrzny audyt sprawdzający procedury które funkcjonują w naszym przedsiębiorstwie oraz poczynimy szereg kroków aby zapobiegać nieprawidłowością o których dowiedzieliśmy się z tego portalu i jeśli miały takowe kiedykolwiek miejsce doprowadzić do nie powtórzenia się ich jeśli miały miejsce ponieważ nic nam o tych problemach nie wiadomo o których się wspomina. Powstał specjalny adres e-mail praca@bekon.net.pl na który każdy pracownik może napisać informacje oraz powiadomić o swoich problemach osoby zarządzające przedsiębiorstwem. Dziękujemy za wszelkie informacje oraz spostrzeżenia spowodują one że nasza firma będzie tylko i wyłącznie lepsza.

puri

to nie pierwsze i czuję w kościach , że również nie ostatnie miejsce w którym pracownicy mogą mieć niepłacone za nadgodziny . Wiadomo , że takie podejście do pracownika nie jest fair, ale jak chcesz to wytłumaczyć przełożonemu ? jemu to przecież w to graj , bo w końcu jest w stanie zaoszczędzić trochę grosza

ANONIM

prawda to taka ze zasuwa się po 12godz remamenty sa po to by nie placic za nadgodziny,a co do p.regionalnych to porazka jedna po drugiej wjezdza na sklep jedna po drugiej poprawia zero organizacji ,falsz zakłamanie.na to szef wydaje kase ile to paliwa a obroty spadają.a co do p.agniszki.s.to porażka wypalila się nie ma pomyslow a wyrzywa się na pracownikach.ma zly wpływ na pracowników jest toksyczna.pozdrawiam;

mm

prawda nie płaca za nadgodziny zasuwa sie po 10 godzin dziennie i wypłata 1400 zł do reki a za soboty 70 zł płacone pod stołem a o pani agnieszce lepiej nie pisac opinii bo i tak usuną.pozdrawiam

nieznana
@mm

Jak ktoś jawnie kradnie, to na pewno wylatuje, pracuję uczciwie 10 lat i mnie Pani Agnieszka nie wyrzuciła, a jak kradłaś, to wyleciałaś. Proste !!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakłady mięsne BEKON? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ANONIM

Na każdym sklepie są minusy pracowicy nie dostają za nadgodziny remamenty są robione 4 razy w miesiącu ludzie ten sklep to zło i pani agnieszka naczele

to ja

pracuje tam ludzie nie jedzcie tego syfu

zygi majster

Ubojnia jest już,niestety,nieaktywna.Rzeźnik na rozbiorze wieprzowym zarabia w granicach 1500-2000zł.Na rozbiorze drobiu zarabiają więcej 2100-2700.Wszystko zależy od miesiąca i ilości towaru jaką wyrobisz.Z rzeźnickim pozdrowieniem.

lolo

to super zakład takich pracodawców drugich nie znajdziecie, wszędzie trzeba pracować , nikt nikogo na siłę nie trzyma, dlatego szanujcie co macie bo zawsze może być gorzej.

mam wyj.....ne

Mała czarna co ty wygadujesz przecież jest demokracja nikt nikogo do pracy nie zmusza jak ci nie pasuje to podziękuj grzecznie i dowidzenia. Ja pracuję w bekonie kilka "małych" lat i nikt mnie nigdy nie oszukał. Zasada jest prosta i bardzo słuszna jaka praca taka płaca. Jeżeli o świeżość produktów to plecam wszystkim. I nie pomyślcie sobie że jestem rodziną z szefostwem czy jakieś podobne banialuki. Poza tym atmosfera w zakładzie jest ok , kiero zakładu bardzo konkretny i do dogadania gość. Co do kadry na "górze" nie wypowiadam się zachowam to do siebie.

mala czarna

placa tyle ze sie plakac chce.ludzi wykorzystuja jak tylko moga i na pensjach oszukuja!

mala czarna

jakby pani wiedziala co jest wydawane z tej rzezni to napewno nigdy wiecej juz by nie ruszyla miesa ani wedliny

mala czarna

witam.czytam sobie te wasze opinie i to pozytywne opinie.chyba raczej nie jest tak jak wy to sobie ladnie opsujecie.masakra moge nazwac to co sie dzieje w tej firmie.zal mi tych pracownikow ktorzy sa [usunięte przez moderatora] w takich zakladach pracy

iwona

Identyfikuję się z Panią Jolą. Nie mogę nic złego powiedzieć na temat sklepu BEKON na rynku w Fordonie, a robię tam często zakupy. Sprzedawczynie są zawsze miłe i uśmiechnięte. Nie zdarzyło mi się kupić tam nieświeży towar. Panie zawsze służą radą. Co do cen, to zawsze są tam niższe niż u konkurencji, a tej na rynku nie brakuje. Nie wiem kim jest osoba, która napisała tak niesprawiedliwy osąd na temat pań ze sklepu BEKON, a tym bardziej czym się kierowała pisząc takie bzdury. - chyba zawiścią, bo na pewno nie szczerą oceną. Co prawda każdy ma prawo do własnego zdania i oceny, pod warunkiem jednak, że pisze prawdę. wstyd.

Jolanta Król

Jestem stałą i na pewno będę dalej klientką sklepu opisanego wyżej. Wstrząśnięta powyższym wpisem!!!.Panie tam pracujące są zawsze miłe i uśmiechnięte a w tych czasach to niestety rzadkość.Towar tam jest zawsze świeży i bardzo ładnie wyeksponowany a wędliny,które są na ladzie owinięte folią spożywczą. Co do cen to chyba przesada zawsze są tańsze niż u konkurencji. Muszę zaznaczyć,że nie jestem żadną znajomą ani osobą z rodziny.Nazwanie kogoś [usunięte przez moderatora]i że wystawia swoje wielkie [usunięte przez moderatora] na widok publiczny to tylko świadczy że osoba,która to pisała miała ciężkie dzieciństwo a może natura za mało dała tu i tam .

niezłe prosie

Smród w sklepie na fordońskim rynku to pikuś z tym że panie zawyżają notorycznie ceny przy paru kilogramach jest niezła sumka na boku kości wędzone oraz inne artykuły na szybie które każdy może dotknąc i opluc to norma na dodatek jedna z pan ma wstret do farucha tylko wystawia swoje [usunięte przez moderatora] na widok publiczny na ul.Preisa panie zawsze mają niższe ceny niż na rynku i wszystko ładnie w lodówkach pochowane i ubrane w stroje firmowe czas chyba aby sanepid zajął sie tym sklepem i inspekcja handlowa

olaBoga

SWIĘTA PRAWDA, JUŻ PRZY WEJŚCIU CZUĆ SMRÓD, SAME STARE [usunięte przez moderatora], FUJ, ODECHCIEWA SIĘ KUPOWAĆ...

ola

witam serdecznie moim zdaniem dobrze że już nie pracuje pani kasie cała kordynatorka bo tobyło jedne wielkie nieporozumnienie a po drugie czas sie zajac sklepami bo nafordonie jest syf i smrut na sklepach a obsługa pazal sie boże

chyba nie jest pani pisane dostac swiezy towar skoro zajmuje sie pani czyjms tylkiem grzecznie powiedziawszy

bbb

stała klientka jest bardzo dobrze poinformowana o pracy pani kasi a może nie ma odwagi !!!!!!!!!! mój raju ludzie sami sie nakręcają może tak troszkę uśmiechu a nie zżedzenia i zajmowanie sie czyjomś osobą może tak spojżenie w lusterko czy ta stała klientka jest w pożądku wobec siebie , śmichu warte pozdrawiam

xxxx

A ja uważam że to dobra firma, a w szczególnosci sklep przy ul. M. C.- Skłodowskiej. Bardzo miła obsługa,czysty sklep i bardzo świey towar.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady mięsne BEKON - Jabłowo Pałuckie

Zakłady mięsne BEKON