Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Warta"

Sulęcin

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Warta"

Myszka

hej pozdrawiam ekipę z Duisburga kontrakt 2008 a w szczególności jesli to czyta Gołotę

fąfel

wymagania oczywiście , że duże. w końcu jest to firma z tradycjami nie bez przyczyny, wiadomo , że gdy ktoś przychodzi tutaj do pracy - to przychodzi właśnie do pracy , a nie po to ,aby zbijać bąki. Nie do końca orientuje się jak wygląda obecnie sytuacja z wolnymi miejscami na stanowiskach w Warcie, może ktoś inny pomoże

Zainteresowany

Jakie zarobki na początku w Niemczech?? Zakwaterowanie zapewnia pracodawca? Ile wynosi zarobek na rękę??

Szukasz pracy?

tajniak

firma spoko, tez pracuje jakis czas. Czasem jakiś poslizgi, ale jest wporządku bo i prezes pomoże jak trzeba.

rzeznik

Pracuję w warcie już jakiś czas. Pracowałem już w Holandi i Niemczech u innych. Wszędzie można być (usunięte przez administratora). na razie jest ok, póki co pracuję w Warcie. Pozdr. dla szefa!

Proszę napisac jak długo rzeba czekac na wpłate ?

goodlooking

PRACOWAŁEM,W OLDENBURGU NA SZYNCE. PUDZIAN POZDRAWIAM. PRACA SUPER.

Meee

Dobraaaaaaa

czarny

Pozdro dla Bajanka hehe;);P

troll - 2009-11-09 12:08:31 szkoda pisac pracowałem u niego w oldenburgu he he pudzian

troll

szkoda pisac

Zostaw opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Warta" - Sulęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Warta"