Flex Worx ( Lokacja Berkel )

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Flex Worx ( Lokacja Berkel )
1 1 6 1

Opinie o Flex Worx ( Lokacja Berkel )

Amigo92

Witam . Serdecznie odradzam szukanie pracy w tej agencji. Lokacje bardzo drogie , a warunki bardzo złe. Co do wypłat to masakra. Wymyslaja jakies 80 % pierwszej wyplaty, i mowia ze 20% pozniej. A okazuje sie ze dostajesz po miesiacu pracy przelew 23 e. Kpina. Idąc do biura i upominając sie o swoje zostajesz potraktowany jak śmieć. I tutaj specjalne pozdrowienia dla P. Bożenki ( Mam nadzieje ze w koncu ktoś zrobi z Toba porzadek ty stara k*** ) Takze nie polecam ! Praca po 3 dni w tyg. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Flex Worx ( Lokacja Berkel ) - Bydgoszcz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flex Worx ( Lokacja Berkel )