LSI Software S.A.
2 5 5 5 1

Opinie o LSI Software S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Są na forum jacyś aktualni pracownicy LSI Software S.A., którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

TakNie

lajbgxgjdssd

@wer masz rację i niestety większosc firm ich nie oferuje swoim pracownikom :/ więc jesli jest premia to naprawde super możliwośc do zdobycia większej kasy

Tak1Nie

Nienienie

Zgadzam się z przedwówcą lipa straszna. Katowice zajebiści ludzie i tyle... Przełożony mega lipa... dużo by pisać. Polecam na chwile i szukać dalej

Tak2Nie

byłem i przeżyłem

Zastanawiam się skąd powyższe opinie, skoro kolorowo wcale nie jest, anie też fajni ludzi tylko jakieś pozostałości ze starego zgranego zespołu sprzedażowego. Ciężko uwierzyć w powyższe pozytywne tezy skoro wszyscy na rynku wiedza jak było i jest.... a 99% ekipy handlowej postanowiła się ewakuować z tonącego statku. Odradzam prace w tej firmie ponieważ nie traktują ludzi poważnie, każdy z założenia jest traktowany jak zło konieczne i maszynka do zarabiania pieniędzy.

Tak3Nie

Masz jakieś wieści o firmie LSI Software S.A.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

TakNie

Zostaw opinię o LSI Software S.A. - Katowice