LSI Software S.A.

Katowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

LSI Software S.A.
2 5 6 1

Opinie o LSI Software S.A.

Administrator

Są na forum jacyś aktualni pracownicy LSI Software S.A., którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

lajbgxgjdssd

@wer masz rację i niestety większosc firm ich nie oferuje swoim pracownikom :/ więc jesli jest premia to naprawde super możliwośc do zdobycia większej kasy

Nienienie

Zgadzam się z przedwówcą lipa straszna. Katowice zajebiści ludzie i tyle... Przełożony mega lipa... dużo by pisać. Polecam na chwile i szukać dalej

byłem i przeżyłem

Zastanawiam się skąd powyższe opinie, skoro kolorowo wcale nie jest, anie też fajni ludzi tylko jakieś pozostałości ze starego zgranego zespołu sprzedażowego. Ciężko uwierzyć w powyższe pozytywne tezy skoro wszyscy na rynku wiedza jak było i jest.... a 99% ekipy handlowej postanowiła się ewakuować z tonącego statku. Odradzam prace w tej firmie ponieważ nie traktują ludzi poważnie, każdy z założenia jest traktowany jak zło konieczne i maszynka do zarabiania pieniędzy.

admin

Masz jakieś wieści o firmie LSI Software S.A.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o LSI Software S.A. - Katowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LSI Software S.A.