CCG

Opinie o CCG

AjakAnna

Witam Na początek chciałabym pozdrowić wszystkich którzy pozostawili jakąkolwiek pinie na temat CCG. Przede wszystkim łatwo jest nam krytykować, kogoś lub coś, bo my jesteśmy bezbłędni, nie omylni w każdym detalu. Każdy kto pracował w CCG dostał umowę, wiedział o zarobkach, prowizjach więc w czym problem? Każdy z Was wiedział co podpisuje i na co się godzi. No tak nigdy Nam nie dogodzi nawet gdy wypłata wynosić będzie 4000zł netto i tak znajdzie się osoby pokrzywdzone. Pracowałam tam 2 lata. Było tak, że płacili za każdą umowę ok. 20/10/15 zł w zależności od bazy. Moje zarobki to około 1200 zł brutto. Gdy wszedł system punktów za umowę była znaczna poprawa;) 1800, 2400zł :O szok . Jeżeli ktoś ma na utrzymaniu rodzinę, to nawet te 900zł ratują. Zwłaszcza, że siedzisz i dyskutujesz, rozmawiasz, opowiadasz. Rozumiem nie każdy się nadaję..ale chyba rozmawiać potrafisz, a w trakcie pracy uczysz się i zdobywasz doświadczenie dzięki temu masz więcej umów i coraz lepsze zarobki. Jeżeli chodzi o koordynatorów jeżeli podchodzisz do niech z 'łaską' że to, ze tamto, że nie możesz, nie dasz rady, to jeszcze nie zdażyło się żeby wyzwał, opierdzielił itp. Każdy miał problemy na początku i nie potrafił się odnaleźć. Ja wiem, że chcieć znaczy móc ! pozdrawiam anonimów

Zostaw opinię o CCG - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CCG