neuca

Wrocław

Opinie o neuca

cichaj1

nie polecam, ja oraz mój chłopak wysłaliśmy do nich CV. Ogłoszenie super napisane, infolinia przychodząca, nic więcej, zero informacji o sprzedaży. ja wysłałam cv w lutym, ale nie poszłam na rozmowę. Chłopak poszedł pod koniec maja. Bardzo miła pani zadzwoniła do niego, opowiedziała o pracy na infolinii przychodzącej, odbieranie połączeń od klientów (aptek) składanie zamówień itp. Super, że już na bezpośredniej rozmowie, chłopak dowiedział się, że praca polega na dzwonieniu do potencjalnych klientów, jeśli dana apteka zgodzi się na zrobienie zamówienia, wtedy je dopiero składamy. Kiedy chłopak zapytał po co w ogłoszeniu napisali, że jest to infolinia przychodząca, bardzo miła pani, bez zająknięcia się i z uśmiechem na twarzy odpowiedziała, że w ogłoszeniu nastąpiła pomyłka. Nic by nie było w tym dziwnego, ok zdarza się, gdyby nie to że ja na to samo ogłoszenie wysłałam CV w LUTYM a chłopak był na rozmowie w MAJU! Tylko czemu przez cztery miesiące jakimś cudem się nie zorientowali? Bardzo źle świadczy to o firmie bo albo do samego początku okłamują pracownika lub są mega nieogarnięci skoro przez tyle miesięcy nie wiedzieli, że mają złe ogłoszenie wystawione (w co wątpię), bo co jeśli faktycznie są tak zakręceni, że np. zapomną Ci wypłacić wynagrodzenie lub wysłać PIT? Po g**no burzy która im zrobił zmienili treść ogłoszenia.

marc

Złodzieje nie zapłacili mi za zwolnienie lekarskie chcieli ukraś mi 1 miesiąc pracy hańba ze inspekcja pracy nie sprawdza ich

Zostaw opinię o neuca - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie neuca