Hebe

Opinie o Hebe

dosyc

Moi Drodzy ja pracuję w centrali Hebe. Tragedia! Odkąd przyszedł nowy szef - Pan SD - istny cyrk. Mega niekulturalny, nastawiony na cięcie kosztów. To on wymyśla wszystkie cięcia - zabieranie aut, telefonów, zwolnienia grupowe itp. Taki plan czeka w jego biurku - wszyscy już o tym wiedzą a zatrudnia nowych, daje podwyżki. Czy nie debilizm? Teraz odłączył apteki od hebe i chce pozwalniać kierowników rejonu. Tylko chyba jakoś nie chce im tego prosto w oczy powiedzieć- tchórz!. Ludzie odchodzą, szukają pracy bo nie wiedzą co ich spotka. Szkoda, że HR się temu przygląda i nic nie robi. Szkoda tej firmy lecz dopóki będzie SD nic z tego nie będzie.

Zostaw opinię o Hebe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hebe