X-FOT

Bielsko-Biała

Opinie o X-FOT

Adamix

Polecam, strona internetowa wykonana profesjonalnie :)

Sylwia

Nie polecam firmy X-Fot, po otrzymaniu sporej zaliczki nie wywiązała się ze zrobienia podświetlanego kasetonu, do tej pory nie oddała pieniędzy. Minęło już 4 miesiące, kasy jeszcze nie mam. W dniu wczorajszym firma zablokowała profil na facebooku dla osób spoza grupy żeby komentarz nie był widoczny. Przykro mi, że Pan Łukasz tak postępuje. Wydawał się być miłym człowiekiem do dogadania się.

Marcin

Polecam firmę! Robiła mi materiały reklamowe. Tanio, szybko i jakość zachowana.

Wierzyciel/mażyciel

Hmm, wysyp klientów jak widać zadowolonych. Czy to dobry znak dla wierzycieli? A faktury nie zapłacone już od 12 m-cy. Firma już ponoć nie funkcjonuje, ktoś coś wie?

...

REWELACJA! Tanio i jakość bardzo wysoka.

Zdzisław

Rzetelna firma na wysokim poziomie.

Kornelia

Niedrogo i solidnie, szybka i dokładna realizacja, sympatyczna obsługa i indywidualne podejście do klienta. Polecam gorąco!

adam

Polecam! Wszystko w porządku ;-)

Adam

Polecam, wszystko wykonane profesjonalnie!

Kasia

Polecam... Robili mi tylko wizytówki, ale bardzo ładne wyszły w porównaniu do poprzedniej firmy... za co duży plus!

Mechanika

Polecam! Wszystko w porządku ;-)

Kosmetyka

Wszystko w jak nalepszym porządku. Firma wykonała dla nas kaseton reklamowy. Reklama jest bardzo ładnie wykonana i pięknie świeci :) Pozdrawiam

karat inkasso
@Kosmetyka 01.03.2017, 21:55

firma nie płaci zobowiazań, chcemy sprzedać jej długi. Oferta na www.gielda.winfirm.pl

B.M

laoaoaj
użytkownik zarejestrowany

Ja to bym się chętnie do nich załapał, ale najważniejsze dla mnie jest to, że wypłata jest u nich w pełni terminowa, bo to dobry znak na to, żeby dostawać wynagrodzenie o czasie. A atmosfera jaka jest?

@laoaoaj 09.10.2016, 22:14

w porządku :)

Projekty wyśmienite, jak i jakość druku.

Adam & Monika

Zdjęcia ślubne rewelacyjne :D Dziękujemy!

tetrus

Bardzo solidna firma. Pozdrawia ( usunięte przez administratora )

@tetrus 23.09.2016, 17:06
Bardzo solidna firma. Pozdrawia ( usunięte przez administratora )

również polecam!

Współpracujemy z firmą X-FOT od kilku lat i zawsze wszystko jest robione na czas i z pełną dokładnością.

antek

eton

Firma tworzyła nam od podstaw stronę internetową, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ! Pozdrawiamy ekipę!

Ww

REWELACJA

Polecam, wykonanie perfekcyjne!

SEO

Nie odbieracie tel. Nie odpisujecie na maile. Prosimy o uregulowanie płatności za naszą współpracę za ostatnie 8 miesięcy !

Teres

ROBERT

Najlepsze studio reklamowe w Katowicach!

art

Firma X-FOT robiła dla nas reklamę na nasz lokal gastronomiczny. Projekt piękny, a wykonanie reklamy solidne i w terminie. Nic dodać nic ująć. Polecam wszystkim niezdecydowanym klientom. Pozdrawiam, Tomasz Gąsiorek

POLECAM! SOLIDNA FIRMA!

Anas

Solidność to mało powiedziane! :-)

Marta

Kaseton bardzo piękny! Polecamy

Adam K.

Dziękuję za wspaniałą realizację. Pełen profesjonalizm.

Dorota

super :)

ANNA

POLECAM!

SPA

Współpracujemy z firma od 3 lat. Współpraca przebiega bardzo sprawnie, jesteśmy bardzo zadowolone :)

kato

Od półtora roku jestem na pierwszej pozycji na słowa kluczowe. Mogę tylko napisać - tak trzymać!

ANNA

SOLIDNIE I NA CZAS!

klient

Rewelacyjna cena! Staranne i dokładne wykonanie - przesympatyczna obsługa :) Na pewno jeszcze skorzystam! POLECAM każdemu, kto szuka dobrej i niedrogiej reklamy swoich usług!!!!

Pełen profesjonalizm!

NOVA MŁODZIEŻOWA

MUSZĘ OPISAĆ NASZĄ WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ X-FOT W SAMYCH SUPERLATYWACH - ODNOŚNIE TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ ... KONTAKT - ŚWIETNY, PEŁNE ZROZUMIENIE POZA TYM COŚ CZEGO OCZEKUJĘ OD PROFESJONALISTÓW: SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA, FANTASTYCZNE INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA, KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA NA REALIZACJĘ PROJEKTU ... DLA MNIE - PEŁEN PROFESJONALIZM Emotikon smile CO JEST NAJWAŻNIEJSZE NASZYM KLIENTOM STRONA SIĘ RÓWNIEŻ BARDZO PODOBA - A TO CENNA UWAGA, GDYŻ STRONA WWW JEST WIZYTÓWKĄ FIRMY I TWORZONA JEST Z MYŚLĄ O KLIENTACH, zresztą efekt można zobaczyć: WWW NOVAMLODZIEZOWA PL Panie Łukaszu - GOOD JOB !!! z chęcią polecę to STUDIO REKLAMY znajomym ...

Ania

Najtaniej nie jest, ale jakość w porównaniu z innymi jest super!

nick

Realizacja wizytówek tego samego dnia :) POLECAMMMMM...!

:-)

Władziu

REWELACJA! Tanio i jakość bardzo wysoka.

Dorota

Polecam! Wykonali dla mnie stronę internetową i jestem bardzo zadowolona :)

Kathrin

Pozytyw dla X-FOT :-)

Adam

Polecam, wszystko wykonane profesjonalnie!

Sakura

Oto nasza profesjonalna strona internetowa :) www.sakura-spa.pl Serdecznie dziękujemy jej wykonawcy X-FOT www.x-fot.pl za profesjonalizm i poświęcony czas oraz szczerze polecamy ich usługi.

A.

Słyszałem różne opinie na temat X-FOT, że długie czasy realizacji itp. Sprawdziłem i powiem tylko tyle, że ta firma wyprzedziła mnie jako klienta. Ja jeszcze nie zdążyłem dosłać materiałów, a projekt strony już miałem. Dosłownie po 3 dniach. Projekt strony taki, że od razu zaakceptowałem, skończoną stronę miałem po 5 dniach od podpisania umowy. Za stronę zapłaciłem 1500 zł, a pytając inne firmy na ile ją wyceniają to mówili, że 3500-5000 zł. Rewelacja! Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz bardzo szybko działają.

Zostaw opinię o X-FOT - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-FOT