KBUD Krzysztof Łuksza

Prusice

Opinie o KBUD Krzysztof Łuksza

Olinski

Firma KBUD, to sami dłużnicy w całej Polsce mają kilkanaście spraw w temacie nie płacenia za faktury

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w KBUD Krzysztof Łuksza!

Konrad

To jest forum przeznaczone dla pracowników. Rozliczenia między firmami są tematem złożonym i z całą pewnością nie na forum. Chyba , że konkurencja chce firmę zniszczyć?

Antoni

NIE PŁACĄ FAKTURA ZAMAWIAJĄ TOWAR PŁATNY GOTÓWKA NA BUDOWIE INFORMUJĄ ZE ZAPŁACĄ PRZELEWEM OD PÓŁ ROKU BRAK WPŁATY TELEFONÓW NIE ODBIERAJĄ Inwestorzy nie wiedza jak się ich pozbyć! ODRADZAM

olo

to są swinie - to jest firma krzak

anonymous

Chyba jedyna firma budowlana w Polsce która ma tyle pozytywnych komentarzy. Tylko trochę dziwne że potrafią być nawet trzy wpisy jednego dnia? To się nazywa autopromocja.

xyz

Na chwilę obecną ponad 100 000 zł długu dopisanego w KRD (11 podmiotów) , nowa firma Pana Łukszy "LK INWEST Sp. z o.o." posiada już ponad 20 000 zł długu dopisanego do KRD. Podwykonawcy i usługodawcy pilnujcie się.

ja

zlodzieje oszukali mnie na 20000 ,sprawa w sadzie. Nie polecam

oliński

firma krzak -tylko sie sąd nimi zajmie nie polecam -oszuści

Jaks

Solidna i uczciwa firma - regulują wszystkie faktury w terminie.

Riko

Dobry pracodawca. Płaci na czas, nie ma opóźnień. Jak dla mnie ważna też jest kwestia atmosfery, bo jest bardzo dobra i wg mnie to ona robi różnicę. Z ludźmi idzie się dogadać.

Omen

Widzę, że mocno się rozwijają bo kadra liczniejsza jak kiedyś. Polecam współpracę z tą firmą. Profesjonalna i solidna!

Wiktor

Pracowałem tam, ale podpadłem i mnie wywalili.Zarobki ok i pełna wypłacalność. Firma warta polecenia, szkoda ze zmarnowalem swoja szanse...

Floyd

Zrealizowali dla mnie trzy projekty i za każdym razem sprawowali się bez zarzutów. Zrobili to, co mieli właściwie. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Polecam każdemu

marek

syn tam pracuje i sobie chwali

Adrian

Budowlanka ciężki kawałek chleba i jak ktoś zatrudnia się w takiej firmie to powinien wiedzieć, że wakacji nie będzie - tylko sporo harówki. Zarobki są ok. Sprzęt też dobrej jakości.

Wolek

to jest normalna, uczciwa firma, u mnie w okolicy wiele osób korzystało z ich usług i wszyscy byli zadowoleni

olo

to jest firma krzak ..........................................nie polecam tej firmy

Coby

Z ich strony spotkał mnie pełen profesjonalizm i wsparcie w każdej kwestii. Firma dotrzymuje terminów i wykonuje swoją pracę porządnie, a nie na zasadzie "zrobić, skasować i uciec". Także polecam wszystkim

Heniek

Zgadzam się z Arbuzem. Kasa zawsze na czas, robota dobrze rozplanowana, nie ma chaosu. Nie ma zwariowanego nadzorcy, ale kierownik czuwa i nie ma się co dziwić, w końcu to on odpowiada przed klientem za naszą pracę

Arbuz

Pracuję w firmie już sporo i zdecydowanie polecam. Wcześniejsze firmy, to albo problem z wypłatą, albo z nierozgarniętym bosem. Tu kasa jest na czas a pracuje się jak dla siebie i nie ma jakiegoś zwariowanego nadzorcy. Widzą że zasuwam to ii premią sypną. Jedyna wada dyrekcja wpada na budowy bez zapowiedzenia i punktuje, jak są niedoróby.

bary

Plusy: + pieniądze, jak wiadomo, na "dzisiejsze czasy" w miarę spoko + bardzo fajni pracownicy, ale są wyjątki oczywiście + szefostwo zna się na rzeczy i jest w porządku Minusy: - dużo godzin pracy

Korek

ja pracuje w KBudzie i nie narzekam. Praca wiadomo, że nie jest lekka, bo to budowlanka, ale kasa jest dobra

NICK

Czy ktoś wie dla kogo wykonują jakieś prace?

POKRZWDZONY

następny gość - ten gość to KOBUB .... 2017-03-24 17:32 Porządna, solidna i dokładna firma. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

....

Porządna, solidna i dokładna firma. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

Radek S.

Pracowałem u Pana Krzysztofa bardzo długo i nie powiem o nim złego słowa. Praca uczciwa, na umowę, wypłata zawsze na czas, niezłe zarobki. Jak dla mnie super firma. Niestety musiałem zrezygnować z pracy ze względów zdrowotnych.

re

jaki wynik rozprawy?

stasiek

Jak dla mnie firma bardzo uczciwa i porządna. Polecam.

Rafał

Pracuję dla firmy KBUD Krzysztof Łukasza i jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Warunki świetne, zarobki tak samo, szef nigdy nie spóźnił się z wypłatą, także polecam tę firmę.

Zostaw opinię o KBUD Krzysztof Łuksza - Prusice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBUD Krzysztof Łuksza