KBUD Krzysztof Łuksza

Prusice

KBUD Krzysztof Łuksza

Opinie o KBUD Krzysztof Łuksza

podwykonawca

nie płacą faktur sprawa w sądzie moja i jeszcze innych 5 firm. UWAGA NA PRZEKRĘTA !!!!!!

adam

(usunięte przez administratora) nie płacą faktur !

Maja

@Jaruś :), jak długo nie pracujesz w KBUD Krzysztof Łuksza? Czy posiadasz jakieś aktualne informacje z firmy? Być może wspomniana przez Ciebie sytuacja uległa zmianie? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, to zachęcam byś się podzielił nimi z innymi użytkownikami forum.

Jaruś :)

Witam. Pracowałem w tej firmie i miałem przyjemność doznać "uprzejmości" ze strony osób zarządzających w tą firma, a mianowicie brata właściciela i powiem tylko jedno- JAK NAJDALEJ OD TYCH PARTACZY!!! A te pozytywne komentarze sa dodawane prze ich ludzi bo sam widziałem jak to robią. Ich poziom wiedzy technicznej z budownictwa jest po prostu żałosny. Umia tylko obiecywać i ludzi w butelke robić. A co niektórzy będący w kierownictwie wpisani w dokumentacje budowlane nie posiadają wogóle wykształcenia budowlanego. A gdy ktoś chce zrobić cos zgodnie ze sztuka techniczna co nie odpowiada ich niecnym planom to od razu go krytykuja i pozbywają. ŻENADA

NickkciN

Wypłaty na czas. Płacą odpowiednio do obowiązków i zawsze według umowy. Dla mnie właśnie to jest najważniejsze, że przychodzisz, robisz swoje i swoje otrzymujesz! Polecam firmę

Stekmek

Dla mnie praca tu jest jak najbardziej na plus. Dobrze zarabiam, dobrze mi traktują w pracy i warunki pracy zadowalające.

Manko

Jestem zadowolony. Na nic nie narzekam. Wszystko przebiegało pomyślnie i jestem wdzięczny firmie!

Maja

@Olinski, jestes pracownikiem biura? Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się KBUD na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Wrocław i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Olinski
@Maja 26.04.2018 16:42

Jestem z wielu Poszkodowanych

Olinski

Firma KBUD, to sami dłużnicy w całej Polsce mają kilkanaście spraw w temacie nie płacenia za faktury

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w KBUD Krzysztof Łuksza!

Konrad

To jest forum przeznaczone dla pracowników. Rozliczenia między firmami są tematem złożonym i z całą pewnością nie na forum. Chyba , że konkurencja chce firmę zniszczyć?

anonymous

Chyba jedyna firma budowlana w Polsce która ma tyle pozytywnych komentarzy. Tylko trochę dziwne że potrafią być nawet trzy wpisy jednego dnia? To się nazywa autopromocja.

Jaks

Solidna i uczciwa firma - regulują wszystkie faktury w terminie.

Riko

Dobry pracodawca. Płaci na czas, nie ma opóźnień. Jak dla mnie ważna też jest kwestia atmosfery, bo jest bardzo dobra i wg mnie to ona robi różnicę. Z ludźmi idzie się dogadać.

Omen

Widzę, że mocno się rozwijają bo kadra liczniejsza jak kiedyś. Polecam współpracę z tą firmą. Profesjonalna i solidna!

Wiktor

Pracowałem tam, ale podpadłem i mnie wywalili.Zarobki ok i pełna wypłacalność. Firma warta polecenia, szkoda ze zmarnowalem swoja szanse...

Floyd

Zrealizowali dla mnie trzy projekty i za każdym razem sprawowali się bez zarzutów. Zrobili to, co mieli właściwie. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Polecam każdemu

marek

syn tam pracuje i sobie chwali

Adrian

Budowlanka ciężki kawałek chleba i jak ktoś zatrudnia się w takiej firmie to powinien wiedzieć, że wakacji nie będzie - tylko sporo harówki. Zarobki są ok. Sprzęt też dobrej jakości.

Wolek

to jest normalna, uczciwa firma, u mnie w okolicy wiele osób korzystało z ich usług i wszyscy byli zadowoleni

olo

(usunięte przez administratora)..........................................nie polecam tej firmy

Coby

Z ich strony spotkał mnie pełen profesjonalizm i wsparcie w każdej kwestii. Firma dotrzymuje terminów i wykonuje swoją pracę porządnie, a nie na zasadzie "zrobić, skasować i uciec". Także polecam wszystkim

Heniek

Zgadzam się z Arbuzem. Kasa zawsze na czas, robota dobrze rozplanowana, nie ma chaosu. Nie ma zwariowanego nadzorcy, ale kierownik czuwa i nie ma się co dziwić, w końcu to on odpowiada przed klientem za naszą pracę

Arbuz

Pracuję w firmie już sporo i zdecydowanie polecam. Wcześniejsze firmy, to albo problem z wypłatą, albo z nierozgarniętym bosem. Tu kasa jest na czas a pracuje się jak dla siebie i nie ma jakiegoś zwariowanego nadzorcy. Widzą że zasuwam to ii premią sypną. Jedyna wada dyrekcja wpada na budowy bez zapowiedzenia i punktuje, jak są niedoróby.

bary

Plusy: + pieniądze, jak wiadomo, na "dzisiejsze czasy" w miarę spoko + bardzo fajni pracownicy, ale są wyjątki oczywiście + szefostwo zna się na rzeczy i jest w porządku Minusy: - dużo godzin pracy

Korek

ja pracuje w KBudzie i nie narzekam. Praca wiadomo, że nie jest lekka, bo to budowlanka, ale kasa jest dobra

NICK

Czy ktoś wie dla kogo wykonują jakieś prace?

POKRZWDZONY

następny gość - ten gość to KOBUB .... 2017-03-24 17:32 Porządna, solidna i dokładna firma. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

....

Porządna, solidna i dokładna firma. Nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.

Radek S.

Pracowałem u Pana Krzysztofa bardzo długo i nie powiem o nim złego słowa. Praca uczciwa, na umowę, wypłata zawsze na czas, niezłe zarobki. Jak dla mnie super firma. Niestety musiałem zrezygnować z pracy ze względów zdrowotnych.

Zostaw opinię o KBUD Krzysztof Łuksza - Prusice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBUD Krzysztof Łuksza