KBUD Krzysztof Łuksza

Prusice

KBUD Krzysztof Łuksza
3 45

Opinie o KBUD Krzysztof Łuksza

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@Jaruś :), jak długo nie pracujesz w KBUD Krzysztof Łuksza? Czy posiadasz jakieś aktualne informacje z firmy? Być może wspomniana przez Ciebie sytuacja uległa zmianie? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, to zachęcam byś się podzielił nimi z innymi użytkownikami forum.

Jaruś :)

Witam. Pracowałem w tej firmie i miałem przyjemność doznać "uprzejmości" ze strony osób zarządzających w tą firma, a mianowicie brata właściciela i powiem tylko jedno- JAK NAJDALEJ OD TYCH PARTACZY!!! A te pozytywne komentarze sa dodawane prze ich ludzi bo sam widziałem jak to robią. Ich poziom wiedzy technicznej z budownictwa jest po prostu żałosny. Umia tylko obiecywać i ludzi w butelke robić. A co niektórzy będący w kierownictwie wpisani w dokumentacje budowlane nie posiadają wogóle wykształcenia budowlanego. A gdy ktoś chce zrobić cos zgodnie ze sztuka techniczna co nie odpowiada ich niecnym planom to od razu go krytykuja i pozbywają. ŻENADA

NickkciN

Wypłaty na czas. Płacą odpowiednio do obowiązków i zawsze według umowy. Dla mnie właśnie to jest najważniejsze, że przychodzisz, robisz swoje i swoje otrzymujesz! Polecam firmę

Stekmek

Dla mnie praca tu jest jak najbardziej na plus. Dobrze zarabiam, dobrze mi traktują w pracy i warunki pracy zadowalające.

Manko

Jestem zadowolony. Na nic nie narzekam. Wszystko przebiegało pomyślnie i jestem wdzięczny firmie!

Maja

@Olinski, jestes pracownikiem biura? Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się KBUD na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Wrocław i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Olinski
@Maja 26.04.2018 16:42

Jestem z wielu Poszkodowanych

Olinski

Firma KBUD, to sami dłużnicy w całej Polsce mają kilkanaście spraw w temacie nie płacenia za faktury

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w KBUD Krzysztof Łuksza!

Konrad

To jest forum przeznaczone dla pracowników. Rozliczenia między firmami są tematem złożonym i z całą pewnością nie na forum. Chyba , że konkurencja chce firmę zniszczyć?

Antoni

NIE PŁACĄ FAKTURA ZAMAWIAJĄ TOWAR PŁATNY GOTÓWKA NA BUDOWIE INFORMUJĄ ZE ZAPŁACĄ PRZELEWEM OD PÓŁ ROKU BRAK WPŁATY TELEFONÓW NIE ODBIERAJĄ Inwestorzy nie wiedza jak się ich pozbyć! ODRADZAM

olo

to są swinie - to jest firma krzak

anonymous

Chyba jedyna firma budowlana w Polsce która ma tyle pozytywnych komentarzy. Tylko trochę dziwne że potrafią być nawet trzy wpisy jednego dnia? To się nazywa autopromocja.

xyz

Na chwilę obecną ponad 100 000 zł długu dopisanego w KRD (11 podmiotów) , nowa firma Pana Łukszy "LK INWEST Sp. z o.o." posiada już ponad 20 000 zł długu dopisanego do KRD. Podwykonawcy i usługodawcy pilnujcie się.

ja

zlodzieje oszukali mnie na 20000 ,sprawa w sadzie. Nie polecam

oliński

firma krzak -tylko sie sąd nimi zajmie nie polecam -oszuści

Jaks

Solidna i uczciwa firma - regulują wszystkie faktury w terminie.

Riko

Dobry pracodawca. Płaci na czas, nie ma opóźnień. Jak dla mnie ważna też jest kwestia atmosfery, bo jest bardzo dobra i wg mnie to ona robi różnicę. Z ludźmi idzie się dogadać.

Omen

Widzę, że mocno się rozwijają bo kadra liczniejsza jak kiedyś. Polecam współpracę z tą firmą. Profesjonalna i solidna!

Wiktor

Pracowałem tam, ale podpadłem i mnie wywalili.Zarobki ok i pełna wypłacalność. Firma warta polecenia, szkoda ze zmarnowalem swoja szanse...

Floyd

Zrealizowali dla mnie trzy projekty i za każdym razem sprawowali się bez zarzutów. Zrobili to, co mieli właściwie. Najwyższa jakość w dobrej cenie. Polecam każdemu

marek

syn tam pracuje i sobie chwali

Adrian

Budowlanka ciężki kawałek chleba i jak ktoś zatrudnia się w takiej firmie to powinien wiedzieć, że wakacji nie będzie - tylko sporo harówki. Zarobki są ok. Sprzęt też dobrej jakości.

Wolek

to jest normalna, uczciwa firma, u mnie w okolicy wiele osób korzystało z ich usług i wszyscy byli zadowoleni

olo

to jest firma krzak ..........................................nie polecam tej firmy

Coby

Z ich strony spotkał mnie pełen profesjonalizm i wsparcie w każdej kwestii. Firma dotrzymuje terminów i wykonuje swoją pracę porządnie, a nie na zasadzie "zrobić, skasować i uciec". Także polecam wszystkim

Heniek

Zgadzam się z Arbuzem. Kasa zawsze na czas, robota dobrze rozplanowana, nie ma chaosu. Nie ma zwariowanego nadzorcy, ale kierownik czuwa i nie ma się co dziwić, w końcu to on odpowiada przed klientem za naszą pracę

Arbuz

Pracuję w firmie już sporo i zdecydowanie polecam. Wcześniejsze firmy, to albo problem z wypłatą, albo z nierozgarniętym bosem. Tu kasa jest na czas a pracuje się jak dla siebie i nie ma jakiegoś zwariowanego nadzorcy. Widzą że zasuwam to ii premią sypną. Jedyna wada dyrekcja wpada na budowy bez zapowiedzenia i punktuje, jak są niedoróby.

bary

Plusy: + pieniądze, jak wiadomo, na "dzisiejsze czasy" w miarę spoko + bardzo fajni pracownicy, ale są wyjątki oczywiście + szefostwo zna się na rzeczy i jest w porządku Minusy: - dużo godzin pracy

Korek

ja pracuje w KBudzie i nie narzekam. Praca wiadomo, że nie jest lekka, bo to budowlanka, ale kasa jest dobra

NICK

Czy ktoś wie dla kogo wykonują jakieś prace?

Zostaw opinię o KBUD Krzysztof Łuksza - Prusice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBUD Krzysztof Łuksza