Via Experior Sp. z o.o.

Skarżysko-Kamienna

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Via Experior Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Via Experior Sp. z o.o.

Łukasz

Via Experior zajmuje się obsługą laboratoryjną inwestycji budowlanych poczynając od rozpoznania i badania gruntów - włącznie z badaniami geologicznymi do specjalistycznych badań nawierzchni bitumicznych. Proszę osoby, które zaglądają na forum, żeby napisały trochę informacji o zatrudnieniu w firmie, jak wyglądają relacje z przełożonym i czy polecacie tego pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia? Na stronie http://www.viaexperior.pl/praca.html są dwa ogłoszenia rekrutacyjne. Pracodawca szuka kierownika laboratorium drogowego i specjalisty laboranta w pracowni bitumicznej. Zachęcam Was do zajrzenia na stronę firmy. Można tam bezpośrednio aplikować.

admin

Masz coś do powiedzenia na temat firmy VIA EXPERIOR Sp.z o.o.? Zachęcamy do dzielenia się informacjami o niej w naszym dziale opinii.

Zostaw opinię o Via Experior Sp. z o.o. - Skarżysko-Kamienna

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Via Experior Sp. z o.o.