Firma Handlowo-Usługowa Zetta Wodawska Bożena

Lubin

Firma Handlowo-Usługowa Zetta Wodawska Bożena

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Zetta Wodawska Bożena

Zenon

Na swojej stronie mają hasło "gdzie granice nie mają końca" - hasło do tej firmy i ludzi którzy nią zarządzają bardzo trafne, według nich można coś zepsuć i stwierdzą że tak ma być. Nawet jak coś oni źle wykonają to i tak wina konsumenta. Tak więc, ich brak szacunku i złe podejście do klienta nie ma granic. ......

Zenon

Nie polecam usług tej firmy. Brak profesjonalizmu i przede wszystkim poszanowania do klienta. Najgorszemu wrogowi nawet bym tej firmy nie polecił

Kazimierz

Ostatnio nie było zbyt dużej aktywności na tym wątku. Czy coś się zmieniło w Firmie Usługowo Handlowej "Zetta"? Jak wam się pracuje? Zachęcam pracowników do wyrażenia opinii na temat pracy w tym miejscu.

Robert

Polecam, szczerze opinie nie mają nic wspólnego z tą firmą

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa Zetta Wodawska Bożena - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Zetta Wodawska Bożena