FHU NIK-POL MIROSŁAWA WIŚNIOWSKA

Mikołów

Opinie o FHU NIK-POL MIROSŁAWA WIŚNIOWSKA

Ciekawski

Widzę, że nie jestem jedyną oszukaną osobą przez Panią Mirosławę. Również nie polecam współpracy z tą Panią. W tej chwili oprócz zasłaniania się chorym dzieckiem również zasłania się rozwodem z mężem. Długi trzeba spłacać tym bardziej jeśli się jest wykwalifikowaną KSIĘGOWĄ !!!!

oszukana

Pani Mirosława Wiśniowska jest oszustką , nie rejestrującą pracownika w ZUSIE, nie wypłacająca naleznego wynagrodzenia w wyznaczonym terminie. Do tego wszelkie poślizgi zrzuca na chorobe wlasnego dziecka, uważa, ze mając chore dziecko ludzie potraktują ją ulgowo i będą sie nad nią użalalać. Zdecydowanie nie polecam ! Gorszego pracodawny nie poznałam.

Zostaw opinię o FHU NIK-POL MIROSŁAWA WIŚNIOWSKA - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU NIK-POL MIROSŁAWA WIŚNIOWSKA